Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi plaukų šampūnai

Su tai pripratimais plaukų, tai idomiai... Man dažniausiai tik nusipirkus šampūną viskas labai puiku, plaukai nuostabūs, švelnūs, blizgantys ir t.t.t. Bet įpusėjus šampūną, plaukai tikrai nebe tokie būna, kokie buvo tik pradėjus jį... Taip ir neatrandu tikrai gero šampūno. Visi vidutiniai tokie.
Dabar turiu Paul Mitchell Colour Protect Daily šampūną. Dabar kaip tik ir prasidėjo tas etepas, kai geras ispūdis baigėsi ir liko tik nusivylimas.
Atsakyti
QUOTE(Aterol @ 2011 01 25, 18:41)
Su tai pripratimais plaukų, tai idomiai... Man dažniausiai tik nusipirkus šampūną viskas labai puiku, plaukai nuostabūs, švelnūs, blizgantys ir t.t.t. Bet įpusėjus šampūną, plaukai tikrai nebe tokie būna, kokie buvo tik pradėjus jį...


Man irgi panašiai. T.y. baigiant buteliuką, kad ir kaip iš pradžių bepatiko, turiu priverstinai keisti. Mano plaukai linkę priprasti prie šampūnų unsure.gif
Atsakyti
Nusipirkau Eurokos su akcija šį šampūną ir balzamą
http://www.organixha...coconutmilk.asp

Dar tik 1 kartą bandžiau, kvapas patiko. Kaip organinis mažokai putoja, bet be SLS, parabenų.

385ml Eurokos dabar 15lt. Yra ir aliejukam nuolaidos....
Atsakyti
Merginos ar kas bande si sampuna g.gif kokie atsiliepimai butu 4u.gif
user posted image
Atsakyti
Gal kas išbandė šį šampūną ir kondicionierių?
user posted image

dabar eurokos nuolaida, tai pasiėmiau šampūną, mano galva labai lepi, galvoju dar apie kondicionierių, bet tikrai eilinėse parduotuvėse be pigiaus šlapšto nieko nenusipirksi, o štai, kai piniginėj vėjai švilpia, tenka suktis iš padėties ir ieškoti ko nors geriausio už priimtiną kainą.
Tai štai tas Nude mol be SLS, fosfatų... su žolelių ekstraktais, kurios sudėty eina pačiam prieky, iškart po vandens, tai mažu nėr blogas g.gif O gal reik eit paklaust ekologių temoj?

Nes šampūnas draugiškas aplinkai, tačiau eko sertifikatų neturi....

Atsakyti
PARDUODU[SIZE=7][COLOR=red]

Labai geri šampūnai.....Manau, kas bent kartą išbandė su manimi sutiks smile.gif taigi prašom:

JOICO[SIZE=14][COLOR=blue] šampūnų ir kondicionierių rinkinius:

1. Pirmas rinkinys: į jį įeina Spalvą saugantis šampūnas (300ml), Kondicionierius (300ml) ir Spalvą saugantis aliejukas (21.5ml)

http://www.amazon.co...d...6131&sr=1-2

kaina 90.00 LT

2. Antras rinkinys: į jį įeina Šampūnas skirtas kasdieniniam naudojimui (300ml ), Kondicionierius (300ml) ir Joimist Firm Finishing Spray (50ml)

http://www.amazon.co...d...131&sr=1-11

kaina 90.00 LT

PALYGINIMUI KAINOS IŠ SALON PLIUS: VIEN JOICO ŠAMPŪNAS KAINUOJA 65 LT, PLIUS DAR KONDICIONIERIUS TIEK PAT smile.gif

rašykite į AŽ
Klaipėda, Kaunas
Atsakyti
QUOTE(Oklahoma @ 2011 01 27, 16:28)
Nusipirkau Eurokos su akcija šį šampūną ir balzamą
http://www.organixha...coconutmilk.asp

Dar tik 1 kartą bandžiau, kvapas patiko. Kaip organinis mažokai putoja, bet be SLS, parabenų.

385ml Eurokos dabar 15lt. Yra ir aliejukam nuolaidos....

Labai blogi prisiminimai apie šiuos šampūnus schmoll.gif Žiauriai išsausino plaukus doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Mrs. R @ 2011 01 29, 14:24)
Gal  kas išbandė šį šampūną ir kondicionierių?
user posted image

dabar eurokos nuolaida, tai pasiėmiau šampūną, mano galva labai lepi, galvoju dar apie kondicionierių, bet tikrai eilinėse parduotuvėse be pigiaus šlapšto nieko nenusipirksi, o štai, kai piniginėj vėjai švilpia, tenka suktis iš padėties ir ieškoti ko nors geriausio už priimtiną kainą.
Tai štai tas Nude mol be SLS, fosfatų... su žolelių ekstraktais, kurios sudėty eina pačiam prieky, iškart po vandens, tai mažu nėr blogas g.gif O gal reik eit paklaust ekologių temoj?

Nes šampūnas draugiškas aplinkai, tačiau eko sertifikatų neturi....

su bambuko aliejum esu turejusi,tai man labai patiko thumbup.gif ziuriu ir cia kazkas panaus turetu buti g.gif parasyk kaip isbandysi mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(ekona @ 2011 01 24, 11:43)

kokia kaina,ir kur pirkai 4u.gif
Atsakyti
Dabar naudoju šitą:

KEUNE Šampūnas 389B NEUTRAL

Tai giliai valantis šampūnas. Jis sukurtas specialiai profesionaliam naudojimui. Šampūnas švelniai valo plaukus, tuo pačiu išlaiko drėgmės balansą.

Man labai thumbup.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurg@: 05 vasario 2011 - 21:03
QUOTE(Jurg@ @ 2011 02 05, 22:01)
Dabar naudoju šitą:

KEUNE Šampūnas 389B NEUTRAL

Tai giliai valantis šampūnas.  Jis sukurtas specialiai profesionaliam naudojimui. Šampūnas švelniai valo plaukus, tuo pačiu išlaiko drėgmės balansą.

Man labai  thumbup.gif

user posted image


Bet juk jo negalima naudoti kiekvieną plovimą..? g.gif
Atsakyti
O kiek kartų jūs su šampūnų plaunate plaukus? Ta prasme vieną ar du?
Atsakyti
QUOTE(marcipane* @ 2011 02 08, 22:16)
O kiek kartų jūs su šampūnų plaunate plaukus? Ta prasme vieną ar du?


Du.
Atsakyti