Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi plaukų šampūnai

user posted image
thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ekona @ 2011 01 24, 11:43)

kuom patiko? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Indra A. @ 2011 01 11, 10:27)
Pasiėmiau pasibandyt:
user posted image

QUOTE(aistuliaa @ 2011 01 11, 13:07)
Norėjau kažkurį šios firmos kažkada bandyti, bet sunku buvo atsiliepimų rasti  rolleyes.gif  parašykit kaip patiks. Kokiems čia plaukams?

Super šampūniukas, šukose nei vieno plaukelio nerandu thumbup.gif
Šian dar ir ampules šios firmos Eurovaistinėj už 27lt nusipirkau wub.gif
Atsakyti
QUOTE(ZBITKA @ 2011 01 19, 00:10)
turejai omenyje ta ekologiska? nes jis kainuoja 20lt g.gif
Papildyta:
nu jau man franco bataglia tai ne..bandziau italijoje nepatiko. kazkokia pigena- 3ar 4€ kainuoja schmoll.gif  schmoll.gif


Na, musu isgirtoji lietuviska kosmetika Lietuvoje irgi kapeikas kainuoja, bet del to visi tik dziaugiasi biggrin.gif Isvezus i uzsieni, prisidetu mokesciai, logistikos kaina ir t.t., ir pasiektu musuose brangesniu kosmetiku kainu lygi. Bet sprendziant apie produkto tinkamuma man kaina nera vienintelis faktorius schmoll.gif svarbu, kad tinka...
Papildyta:
QUOTE(Indra A. @ 2011 01 24, 14:02)
Super šampūniukas, šukose nei vieno plaukelio nerandu thumbup.gif
Šian dar ir ampules šios firmos Eurovaistinėj už 27lt nusipirkau wub.gif


O, tai kazkokia akcija... mes pirkom berods uz 40 lt... thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Shokolada @ 2011 01 24, 22:39)
Na, musu isgirtoji lietuviska kosmetika Lietuvoje irgi kapeikas kainuoja, bet del to visi tik dziaugiasi biggrin.gif Isvezus i uzsieni, prisidetu mokesciai, logistikos kaina ir t.t., ir pasiektu musuose brangesniu kosmetiku kainu lygi. Bet sprendziant apie produkto tinkamuma man kaina nera vienintelis faktorius schmoll.gif svarbu, kad tinka...
Papildyta:
O, tai kazkokia akcija... mes pirkom berods uz 40 lt...  thumbup.gif



taip eurovaistinej dabar akcija, tai 3 dezutes iskart paemiau lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jauniute @ 2011 01 24, 21:53)
taip eurovaistinej dabar akcija, tai 3 dezutes iskart paemiau lotuliukas.gif

Po kiek ampuliu dezutej? smile.gif

user posted image
As isbandziau Sante brilliant jojoba sampuna ir esu juo labai patenkinta, mano plaukai ilgi,tankus,link galu sausesni, galvos oda tokia normali/riebi,tarpinis variantas smile.gif Sampunas gerai isplove,putojo,po to plaukai graziai krenta,yra svelnus slidus, tikrai pirksiu pilna buteliuka.
Atsakyti
QUOTE(Maserati. @ 2011 01 25, 11:49)
As isbandziau Sante brilliant jojoba sampuna ir esu juo labai patenkinta<...>


Pradžioje aš irgi panašios nuomonės apie šį buvau, bet sunaudojus beveik visą bankę pakeičiau kardinaliai numonę. Nekartočiau schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Indra A. @ 2011 01 24, 15:02)
Super šampūniukas, šukose nei vieno plaukelio nerandu thumbup.gif
Šian dar ir ampules šios firmos Eurovaistinėj už 27lt nusipirkau wub.gif

o ar greitai plaukai susiriebaluoja? Kiek teko tureti sampunu nuo plauku slinkimo, tai nusivildavau....
Atsakyti
QUOTE(Maserati. @ 2011 01 25, 12:49)
Po kiek ampuliu dezutej? smile.gif

user posted image
As isbandziau Sante brilliant jojoba sampuna ir esu juo labai patenkinta, mano plaukai ilgi,tankus,link galu sausesni, galvos oda tokia normali/riebi,tarpinis variantas smile.gif Sampunas gerai isplove,putojo,po to plaukai graziai krenta,yra svelnus slidus, tikrai pirksiu pilna buteliuka.


dezutej 7 ampules smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bahamos @ 2011 01 25, 13:01)
Pradžioje aš irgi panašios nuomonės apie šį buvau, bet sunaudojus beveik visą bankę pakeičiau kardinaliai numonę. Nekartočiau  schmoll.gif

Kodel?kokie jusu plaukai?
Atsakyti
QUOTE(Maserati. @ 2011 01 25, 14:03)
Kodel?kokie jusu plaukai?


Plaukai mano prie šaknų riebūs, o galai visiškai išsausėję (šviesinimo pasekmė) tai va kodėl? Nu bais jau neskalsus pasirodė, o kad putotų mano plaukus vos ne tris kart trinkti reikėjo unsure.gif be to nemaloniai nustebau, kad galvą vos ne kasdien jau norėdavosi plauti, kai anksčiau kas tris dienas maždaug užtekdavo, nu labai jau greit riebaluotis pradėjo. Bet galbūt čia tik mano plaukams jis taip netiko irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(bahamos @ 2011 01 25, 14:31)
Plaukai mano prie šaknų  riebūs, o galai visiškai išsausėję (šviesinimo pasekmė) tai va kodėl? Nu bais jau neskalsus pasirodė, o kad putotų mano plaukus vos ne tris kart trinkti reikėjo  unsure.gif be to nemaloniai nustebau, kad galvą vos ne kasdien jau norėdavosi plauti, kai anksčiau kas tris dienas maždaug užtekdavo, nu labai jau greit riebaluotis pradėjo. Bet galbūt čia tik mano plaukams jis taip netiko  irnesakyk.gif

Hm,na,bandysiu,nes pagal tai,ka apraset,musu plaukai gerokai skiriasi. Ir sampunas ne karve kainuoja,taip sakant smile.gif Be to naudociau kas antra plovima, gal nepripras plaukai.
Atsakyti