Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi plaukų šampūnai

QUOTE(Maserati. @ 2011 01 20, 13:25)
Pasirinkimas tikrai didelis,as jau nusiziurejau pora ir juos isigysiu greitu laiku smile.gif Va man neiseitu naudoti visko to paties gamintojo, nes eko kaukes man (kiek bandziau) per silpnos, tad nenoriu metyti pinigu ir rizikuoti ,,patiks ar nepatiks" smile.gif
O as anksciau net plaudavau 2 skirtingais sampunais,t.y. pirma karta isplaunu su vienokiu,po to antra karta (nes visad 2 k.muiluoju plaukus) su kitokiu smile.gif ir plauko augo graziausi,sveikiausi...

As nusprendziau dabar nusipirkt daznam plovimui,is eko koki nors sampuna,balzama,kauke turiu,ir daznai naudot eko priemones,o profesionales pasilikt karts nuo karto,kazkaip pagailo plaukus daznai tepliot profesionaliomis priemonemis.
kokius planuojat isigyt sampunus g.gif
Atsakyti
Jau kuri laika naudoju Natura Siberica tiek sampuna, tiek balzama. Man tinka ir patinka. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(luli @ 2011 01 20, 16:26)
As nusprendziau dabar nusipirkt daznam  plovimui,is eko koki nors sampuna,balzama,kauke turiu,ir daznai naudot eko priemones,o profesionales pasilikt karts nuo karto,kazkaip pagailo plaukus daznai tepliot profesionaliomis priemonemis.
kokius planuojat isigyt sampunus g.gif

Dabar gausiu pabandymui Sante jojoba brilliant, po to planuoju Laveros roziu sampuna (nors nesu tikra,bet kazka is Laveros meginsiu. Dabar turiu su mangu pieneliu), Faith in nature kazkuri irgi bandysiu.
Atsakyti
Mano galvos oda greitai susiriebaluoja, todėl esu priversta galvą plauti kas antrą dieną (kartais kasdien) doh.gif Esu išbandžiusi galybę šampūnų, bet dažniausiai jais nusivildavau ax.gif
Labiausiai tikę yra šie:
Lakme šampūnas purinantis plaukus

user posted image

Eucerin šampūnas

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Dramaqueen @ 2011 01 19, 21:14)

Aš pati irgi jau nebeperku iš prekybos centrų, nes nors ir pigesnis, bet dažniausiai šlamštas.

Mano plaukai labai riebūs, tai anksčiau kiekvieną dieną reikėdavo būtinai plaut, o dabar atradau Panthenol eurovaistinėse pardavinėjo su akcija dabar berods 20 lt, tai pirmas šampūnas, kuriuo išsiplovus galvą galėdavau 2 dienas pravaikščiot (viena naktis).
Vartoju jau penkis mėnesius porą kartų per savaitę, dabar matyt jau įprato plaukai tai šiek tiek greičiau riebaluojasi. Bet vis tiek man tas šampūnas kaip stebuklas koks smile.gif

Dabar ieškau kokio gero pakaitalo jam. g.gif
Bandysiu tą franco battaglia,jaučiu.


man irgi prekybos centrai jau senokai nekelia pasitikejimo siuo klausimu.. dabar geriau renkuosi tokias a la butikines parduotuveles, kur zmoniu mazai ir konsultantes kazkiek apmokytos, gali daugiau atsakyt i klausima apie pati produkta, arba perku internetu, kas jau darosi patogu. Vaistininkes tai vel, ant kokios papulsi, viena parekomenduoja saziningai, kita nurodo kas vaistinei naudingiau... Panthenolio ir as ten isbandziusi, tik nepamenu, ar riebiems, tai man nelabai... Manau, Franco blogiau tikrai nepadarys, isbandyta ant savo galvos.
Beje, naturalaus ieskancioms tai galiu parekomenduot toki medum kvepianti Omnia Botanica sampuna, cia jau rasiau kad akcijos metu internetu su 30 proc. nuolaida pirkau, tai griebiau viska, kas bent kiek galejo prisireikti. Tai sitas labai sodyboj tinka, su kaimo vandeniu galva plaunant, nei balzamo nereikia... ir plaukai gerai laikosi, bet mieste man jis per lengvas, per svelnus, plaukai tokie per minksti hihihi.gif
Papildyta:
QUOTE(luli @ 2011 01 20, 17:26)
As nusprendziau dabar nusipirkt daznam  plovimui,is eko koki nors sampuna,balzama,kauke turiu,ir daznai naudot eko priemones,o profesionales pasilikt karts nuo karto,kazkaip pagailo plaukus daznai tepliot profesionaliomis priemonemis.
kokius planuojat isigyt sampunus g.gif


Drauge labai gyre Dr. Hauschka sampuna, gal sita kada bandysiu.... Nors patenkinta dabartiniu, bet mes juk moterys, nepamirstamas jausmas uzsidaryt vonioj, kai grizti namo isleidusi begediskai daug pinigu visokiai "kuno chemijai" wub.gif nors i kelione galvoju nusipirkti maziuka lavera isbandyt, gerai apie ji atsiliepia. macioj toj parduotuvytej kur perku, yra laveros, tai gal ir mazu turi
Atsakyti
o as dabar nusipirkau rene furterer curbica sampuna, ir ka visa galva nuseta pleiskanom patapo, nzn ar sutapimas ar jis cia kaltas g.gif
Atsakyti
QUOTE(jauniute @ 2011 01 21, 16:35)
o as dabar nusipirkau rene furterer curbica sampuna, ir ka visa galva nuseta pleiskanom patapo, nzn ar sutapimas ar jis cia kaltas g.gif

Aš dabar esu bebaiginėjanti Rene Furterer "Curbicia" šampūną - jokių pleiskanų neatsirado. Gal sutapimas, o gal jums tiesiog netinka.
Atsakyti
Gal yra merginu kurios gyvena Anglijoje ir gali pasiulyti koki gera sampuna? smile.gif
Atsakyti
gal butu kokiu atsiliepimu apie ekologiskus dr.organic firmos sampunus? uzmaciau Eurokose ir panorau pabandyti, bet idomu ar nesuvelia plauku g.gif

Atsakyti
QUOTE(Ingėnas @ 2011 01 12, 10:16)
Ar niekam neteko bandyti šampūnų iš Wella Pro Series

user posted image



Teko pameginti ir sampuna ir balzama... Wella Shine atrodo toki...smile.gif Niu ka...sampunas nieko gero...siurkstus plaukai...veliasi,nera tikrai kad slystu tarp pirstu.. 4u.gif o va balzamas visai kas kita... slidus slidus plaukai plaunant ir isdziovinus tikrai visai gerai 4u.gif kvapas irgi toks neikyrus ax.gif Teko ismegint pas drauge viena karta, tai va tokie ir atsiliepimai is po vieno karto mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Andzeja @ 2011 01 17, 16:52)
Gal kas  bande Kaaral firmos sampuna? noriu isbandyt, laukiu atsiliepimu  4u.gif

Nusipirkau as Volume ir riebiems plaukams, o vyrui nuo pleiskanu paemiau. Tai dabar isbandziau dar tik Volume, tai visai patiko, siandien dar tik trecia diena po plovimo o plaukai dar visai nieko, plauti nereikia, kai iki siol plaudavau kas antra diena nes ziauriai riebaluodavosi. Vyras isbande savo sampuna nuo pleiskanu tai po plovimo nemaciau nei vienos pleiskanos, bet dar negaliu galutinai kazko pasakyti nes dar tik plovem po viena karteli, ziuresim kaip bus toliau. Bet pirmas ispudis geras thumbup.gif
Atsakyti
Gal kas bandet Mersea Dead Sea Mud Shampoo - negyvosios jūros purvo šampūna be parabenų? smile.gif
Atsakyti