Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi plaukų šampūnai

QUOTE(fuksė @ 2010 08 19, 19:20)
O kur ji galima nusipirkti?  blush2.gif  4u.gif mano veliasi gerokai  doh.gif



Dekoju, jau zinau.
Atsakyti
O kaip jums L'Oreal Professionne šampūnai - prasti , vidutiniai, geri? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aguonytė: 23 rugpjūčio 2010 - 17:54
vidutiniai- prasti, nors turėjau tik absolute repair, tai po kelių plovimų pleiskanoti galvos oda pradėjo. Kaip dėl kitų nežinau, bet nekyla noras bandyti.
Atsakyti
QUOTE(Puikiausioji @ 2010 08 23, 20:22)
vidutiniai- prasti, nors turėjau tik absolute repair, tai po kelių plovimų pleiskanoti galvos oda pradėjo. Kaip dėl kitų nežinau, bet nekyla noras bandyti.

dėkui už komentarą mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Aguonytė @ 2010 08 23, 16:53)
O kaip jums L'Oreal Professionne šampūnai - prasti , vidutiniai, geri? ax.gif


Mano plaukams labai labai tinka. Jau kelis metus naudoju sampuna ir kauke is absolut repair serijos. Nieko geresnio mano plaukai nebuvo mate. biggrin.gif Perku salon size butelius. mirksiukas.gif Ypatingai padejo plauku galams, kurie buvo issauseje. Mano plaukai ilgi, iki liemens. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Aterol @ 2010 08 23, 20:28)
Mano plaukams labai labai tinka. Jau kelis metus naudoju sampuna ir kauke is absolut repair serijos. Nieko geresnio mano plaukai nebuvo mate.  biggrin.gif  Perku salon size butelius.  mirksiukas.gif Ypatingai padejo plauku galams, kurie buvo issauseje. Mano plaukai ilgi, iki liemens.  mirksiukas.gif

Hmm koki skirtingi atsiliepimai g.gif
Atsakyti
QUOTE(Aguonytė @ 2010 08 23, 17:49)
Hmm koki skirtingi atsiliepimai g.gif



mirksiukas.gif Kas tinka vienai, nebutinai tiks kitai. mirksiukas.gif
O apie tas priemones jau labai labai daug prirasyta, pasiskaityk. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Aterol @ 2010 08 23, 19:28)
Mano plaukams labai labai tinka. Jau kelis metus naudoju sampuna ir kauke is absolut repair serijos. Nieko geresnio mano plaukai nebuvo mate.  biggrin.gif  Perku salon size butelius.  mirksiukas.gif Ypatingai padejo plauku galams, kurie buvo issauseje. Mano plaukai ilgi, iki liemens.  mirksiukas.gif


Man tai geriausia serija plaukams, labai glotnina, lygina plauak, atrodo tikrai labai graziai, o jei su kitais sampuanis isplauni, tai is kart matosi skirtumas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(fuksė @ 2010 08 19, 19:20)
O kur ji galima nusipirkti?  blush2.gif  4u.gif mano veliasi gerokai  doh.gif

kreipkites i az mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Aguonytė @ 2010 08 23, 19:53)
O kaip jums L'Oreal Professionne šampūnai - prasti , vidutiniai, geri? ax.gif

Labai vidutiniski, turejau absolute repair tai ziauriai plaukai velesi, sie sampunai man atrodo agresyvoki, juos tik kartais panaudot galima, kad gerai isplaut, ne veltui kirpyklos juos naudoja.
Atsakyti
Nusipirkau Syoss sampuna ir kondicionieriu ilgiem, luzinejantiem plaukam.. kol kas laaaaaaabai patenkinta.. plaukai toooookie purus ir svelnus po jo wub.gif ir tikrai daug geriau sukuojas po kondicionieriaus.. uztenka labai nedaug tiek sampunu tiek kondiskes 4u.gif zesim kaip su tuo luzinejimu bus.. ar pades wub.gif
Atsakyti
QUOTE(lotutee @ 2010 08 11, 08:47)
tigi priemones nesi bandžiusi?jos man visia neblogos  g.gif nors tiesinamojo nesu naudojusi, tik garbanojimui  biggrin.gif

Wella firmos SP serijos yra toks vadinamas glotninantis šampumas, labai tinka garbanotiems -besipuciantiems plaukams. mirksiukas.gif
Atsakyti