Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi plaukų šampūnai

QUOTE(Ingėnas @ 2011 01 16, 19:07)
O ar bandei Natura Siberica šampūną riebiems plaukams? Man jis labai patinka. Labai švariai išplauna, plaukai ilgiau nesiriebakuoja. Ir pigiai kainuoja. Kiek supratau, jis prie natūralesnių.



turejai omenyje ta ekologiska? nes jis kainuoja 20lt g.gif
Papildyta:
QUOTE(Shokolada @ 2011 01 18, 10:26)
Bandziau ir dabar turiu, bet "pamaisau" su kasdieniu sampunu, nes vien sitas ir dar kartu ampules nuo slinkimo sake, gali pasausinti oda. Siaip ir kirpeja gyre gera rezultata. Anksciau pirkdavau Joico is Salon+, bet kainuodavo 70 lt, dabar pakeiciau sitais, r pigiau, ir efektyvu, ir plaukai sveiki, grazus. Tai kol kas patenkinta
Papildyta:
geras, kaledoms gavau toki is drauges dovanu.... na ar panasu, bet sitos firmos... dabar bijau bandyti  blink.gif turbut rekes perdovanoti kam nors blush2.gif



nu jau man franco bataglia tai ne..bandziau italijoje nepatiko. kazkokia pigena- 3ar 4€ kainuoja schmoll.gif schmoll.gif
Atsakyti
gal kas zinote kaip Allwaves plauku sampunai? smile.gif galvoju pirkti,bet nezinau ar verta unsure.gif
Atsakyti
Lorealio Vitamino Color - wub.gif
Atsakyti
QUOTE(luli @ 2011 01 16, 16:03)
Noriu paklaust,paskaiciau temele,ir perskaiciau,kad daug is jusu keitelioja sampunus,(viena karta plaunat su vienu,kita karta su kitu)man pasidare idomu , ar tos pacios firmos vienu metu naudojat,pavyzdziui viena kart drekinanti sampuna,kita kart maitinanti,ar iskart keliu firmu g.gif
Nes as asmeniskai,perku viska tos pacios firmos,viiena sampuna,kondicionieriu,kauke,ir naudoju,kol neatsibosta(jei tinka),poto ieskau kitokio.
Butu idomu suzinot jusu nuomones 4u.gif

aš tai pvz. nusiperku vienos rūšies šampūną ir kondicionierių, juos pabaigiu, perku kitokius. nežinau, gal plaukai pripranta prie šampūno, kad išnaudojus pusę buteliuko, vaizdas pradeda prastėt, dažniau riebaluojasi ir panašiai.
Atsakyti
As turiu visada bent 2-3 sampunus, kuriuos kaskart plaudama galva kaitalioju, tas pats ir su kaukem. Sampunai skirtingu firmu, kaukes irgi.

Bet dabar sugalvojau pereiti prie sistemos, kad sampunus naudosiu tik eko, o jau visa kita plaukams, kas patiks ir noresis smile.gif biggrin.gif
Atsakyti
Aš irgi turiu visada kelis, kaitalioju pagal nuotaiką smile.gif Pačiausias buvo Natuderm ekologiškas šampūnas riebiems plaukams.
Atsakyti
QUOTE(Anglis @ 2011 01 19, 10:46)
Lorealio Vitamino Color -  wub.gif


O kokia kaina jo? Kur įsigyti galima? Labai noriu išbandyt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Indra A. @ 2011 01 18, 11:49)
Sausina? Gal reiktų ir man tada pamaišyt. Gal antrą griebt.. O rezultatai geri? Džiaugiatės? bigsmile.gif
Man tai jis kolkas visai nieko. Naktį palaikiau dzintars aliejuką ir ryte šiuo šampūnu nuploviau, tai plaukučiai ir blizga ir švelnučiai wub.gif


Nu pasakysiu nuosirdziai :-) is tiesu pirkau ta sampuna vyrui, kaip ir ampules, nes plikiuke po biski lenda ir kompleksuot imam :-) o pas mane problemos nebuvo, bet pastebiu, buna biskeli laikas nuo laiko pabarstau plaukus, - pas mane namie visur grindys sviesios, tai labai matosi. Tai, galvoju, ir as panaudosiu. Tai sampunu galvas plovem nuolat, o tom Franco ampulem - per savaite kokius dukart. Tai man nieko, o vyras eme galva kasytis, sako, kazkoks sausumo jausmas. tai vat ir emem abu maisyti, pora kartu per savaite plaunam galva tuo franco battaglia sampunu stabdanciu plauku slinkima, o kitus kartus - tos pacios firmos as galtonu, kasdieniam naudoimui, o vyrui nupirkau jautriai odai. Jis pas mene toks skeptikas sampunu viskokiu ir kosmetikos atzvilgiu, bet sitas kazkaip gerai ivertintas.

Tai va, kaip per ispazinti 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(mandy* @ 2011 01 19, 12:42)
aš tai pvz. nusiperku vienos rūšies šampūną ir kondicionierių, juos pabaigiu, perku kitokius. nežinau, gal plaukai pripranta prie šampūno, kad išnaudojus pusę buteliuko, vaizdas pradeda prastėt, dažniau riebaluojasi ir panašiai.


Idomiai, gal sampunas netinka g.gif as, jei randu tinkama, ilgokai naudoju, naujienas bandau atsargiai... Gal daznai keiciant ir galvos oda streikuoja - tai yra, daugiau riebalu isskiria, gal ne sampunai kalti? 4u.gif mano plaukai banguoti, linke pustis, tai man ne kiekvienas sampunas tinka taip, kad likciau plaukais patenkinta, kad butu svelnus, gerai sukuojami, graziai kristu...
Papildyta:
QUOTE(Maserati. @ 2011 01 19, 12:52)
As turiu visada bent 2-3 sampunus, kuriuos kaskart plaudama galva kaitalioju, tas pats ir su kaukem.

Bet dabar sugalvojau pereiti prie sistemos, kad sampunus naudosiu tik eko, o jau visa kita plaukams, kas patiks ir noresis smile.gif biggrin.gif


thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sveikos, pasiskaičiau forumą, labai gerų idėjų šampūnams davėt!

Aš pati irgi jau nebeperku iš prekybos centrų, nes nors ir pigesnis, bet dažniausiai šlamštas.

Mano plaukai labai riebūs, tai anksčiau kiekvieną dieną reikėdavo būtinai plaut, o dabar atradau Panthenol eurovaistinėse pardavinėjo su akcija dabar berods 20 lt, tai pirmas šampūnas, kuriuo išsiplovus galvą galėdavau 2 dienas pravaikščiot (viena naktis).
Vartoju jau penkis mėnesius porą kartų per savaitę, dabar matyt jau įprato plaukai tai šiek tiek greičiau riebaluojasi. Bet vis tiek man tas šampūnas kaip stebuklas koks smile.gif

Dabar ieškau kokio gero pakaitalo jam. g.gif
Bandysiu tą franco battaglia,jaučiu.
Atsakyti
QUOTE(Maserati. @ 2011 01 19, 13:52)
As turiu visada bent 2-3 sampunus, kuriuos kaskart plaudama galva kaitalioju, tas pats ir su kaukem. Sampunai skirtingu firmu, kaukes irgi.

Bet dabar sugalvojau pereiti prie sistemos, kad sampunus naudosiu tik eko, o jau visa kita plaukams, kas patiks ir noresis smile.gif biggrin.gif

O as kazkaip linkus naudot tos pacios firmos sampuna,balzama,kauke,ir nekeiteliot,gal reiktu atvirksciai g.gif
Dabar ieskau irgi sau koki naturalu sampuna,ir balzama plaukams,tik,kad sunku issirinkt smile.gif ,net pasimetus esu,skaitau,ir niekaip issirinkt negaliu.
Atsakyti
QUOTE(Lenaa @ 2011 01 19, 14:52)
O kokia kaina jo? Kur įsigyti galima? Labai noriu išbandyt smile.gif


Dazniausiai juo prekiauja kirpyklose smile.gif

Maciau SM kosmetikos isparduotuvej arba plauku prieziuros priemonese - prekiauja mamytes smile.gif

o kaina ivairi gali buti, nuo 80 lt iki 150 lt uz 1500 ml (250 ml - 30-45 lt)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anglis: 19 sausio 2011 - 22:49
QUOTE(luli @ 2011 01 19, 20:29)
O as kazkaip linkus naudot tos pacios firmos sampuna,balzama,kauke,ir nekeiteliot,gal reiktu atvirksciai g.gif
Dabar ieskau irgi sau koki naturalu sampuna,ir balzama plaukams,tik,kad sunku issirinkt smile.gif ,net pasimetus esu,skaitau,ir niekaip issirinkt negaliu.

Pasirinkimas tikrai didelis,as jau nusiziurejau pora ir juos isigysiu greitu laiku smile.gif Va man neiseitu naudoti visko to paties gamintojo, nes eko kaukes man (kiek bandziau) per silpnos, tad nenoriu metyti pinigu ir rizikuoti ,,patiks ar nepatiks" smile.gif
O as anksciau net plaudavau 2 skirtingais sampunais,t.y. pirma karta isplaunu su vienokiu,po to antra karta (nes visad 2 k.muiluoju plaukus) su kitokiu smile.gif ir plauko augo graziausi,sveikiausi...
Atsakyti