Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi plaukų šampūnai

QUOTE(Zefira @ 2011 01 16, 13:40)

bandžiau nepatiko ... toks pat kaip ir visi pantenai ir pan...

Nu gal jau nelabai geras palyginimas su pantenais-vis tik sudėtis gerokai skiriasi-Naturals nude be parabenu, SLS ir pan. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Zefira @ 2011 01 16, 13:40)
va ir man tas pats ankščiau ploviau galva paprastais šampūnais iš prekybos centru , ir viskas buvo ok , bet paskutiniu metų jau nebežinau ką daryt dar taip nebuvo....o dabar plaukai riebaluojasi akimirksniu , jei ankščiau išplovus galva su paleistais plaukais bent tris dienas galėjau vaikščioti , tai dabar tik viena nes jau kita diena jie atrodo susirebalavę , prof.šampūnams tikrai neturiu pinigų  verysad.gif  ir ką daryti? jau taip pavargau nuo to... kodėl taip? jau išbandžiau visus kiek yra maximose norfuose ir pan... efektas tas pats , bandžiau jau ir šampūnus rebiems plaukams nulis emociju , greit rebaluojasi , pradėjo veltis ko ankščiau niekada nebudavo , galai pučiasi džiūsta ..o plaukai ilgi ...beveik iki užpakalio ... tai kai tokios bedos tai nei vaizdo nieko  verysad.gif


O ar bandei Natura Siberica šampūną riebiems plaukams? Man jis labai patinka. Labai švariai išplauna, plaukai ilgiau nesiriebakuoja. Ir pigiai kainuoja. Kiek supratau, jis prie natūralesnių.
Atsakyti
Daug kas labai giria alterna firmos priemones, tai vėliau būtinai pabandysiu šampūną ir aš. Kol kas laukiu kol iki manęs atkeliaus atstatantys aliejai plaukams. Šiaip dar girdėjau, kad joico geri. Bet kur Lietuvoje jų įsigyti, neįsivaizduoju, daugelis siunčiasi iš USA. Daugelį metų naudojau profesionalius loreal ir kerastase šampūnus bei kaukes, bet dabar norisi kažko nauja, tai nutariau bandyti alterna.

Atsakyti
QUOTE(Dzinetata @ 2011 01 17, 00:10)
Daug kas labai giria alterna firmos priemones, tai vėliau būtinai pabandysiu šampūną ir aš. Kol kas laukiu kol iki manęs atkeliaus atstatantys aliejai plaukams. Šiaip dar girdėjau, kad joico geri. Bet kur Lietuvoje jų įsigyti, neįsivaizduoju, daugelis siunčiasi iš USA. Daugelį metų naudojau profesionalius loreal ir kerastase šampūnus bei kaukes, bet dabar norisi kažko nauja, tai nutariau bandyti alterna.



joico prekiauja salon+ salonuose smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Zefira @ 2011 01 16, 13:40)
va ir man tas pats ankščiau ploviau galva paprastais šampūnais iš prekybos centru , ir viskas buvo ok , bet paskutiniu metų jau nebežinau ką daryt dar taip nebuvo....

šiaip cinkas džiovina galvos oda dėl to atsiranda pleiskanų nei nežti oda..cinko yra visose šampūnuose nuo pleiskanų.... oda prie jo pripranta ir nustojus vartoti tokį šampūną pleiskanų bus dar daugiau..


Niekad neperku sampunu nuo pleiskanu, ir nepasakyciau, kad ju turiu. Bet galva pradejo niezet ziauriai, ir pagrinde uz ausu tose vietose. Vos ne kaip alergija gaunas unsure.gif

QUOTE(Ingėnas @ 2011 01 16, 19:07)
O ar bandei Natura Siberica šampūną riebiems plaukams? Man jis labai patinka. Labai švariai išplauna, plaukai ilgiau nesiriebakuoja. Ir pigiai kainuoja. Kiek supratau, jis prie natūralesnių.

Pabandysiu ir as Natura Siberica. Nes sampunas vos ne kaip vanduo eina, galva reikia plaut kas antra diena ar net kasdien, taip riebaluojas. O ir siaip paskaiciau, kad visa NS produkcija giriama.
Atsakyti
QUOTE(Misigule @ 2010 10 23, 11:22)
user posted image

Man šis šampūnas  thumbup.gif  ypač mano išsausėjusiems ir nuo tiesinimo žnyplėmis nualintiems plaukams...  smile.gif


Na cituoju pati save lotuliukas.gif lotuliukas.gif bet panaudojus ilgesnį laiką atsiliepimai pasikeitė. Iš tiesu, po kokio mėnesio (plaukus plaunu kas antrą dieną), nuo to šampūno atsirado pleiskanų, ir šiaip taip nemaloniai galvos odą perštėti pradėjo.. blink.gif
dabar aš jį tik kartą per savaitę naudoju, tai liuks jis, plaukam patinka. Tad jį naudojant būtinai reikėtų kaitalioti su kokiu kitu šampūnu.. o gal čia tik man taip pasidarė.? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Fiolita @ 2011 01 17, 11:23)
Pabandysiu ir as Natura Siberica. Nes sampunas vos ne kaip vanduo eina, galva reikia plaut kas antra diena ar net kasdien, taip riebaluojas. O ir siaip paskaiciau, kad visa NS produkcija giriama.

as siandien irgi nusipirkau natura siberica sampuna,buvau pasiemusi riebiems plaukams,nes maniskiai prie saknu jau ta pacia diena susiriebaluoja,bet uztat galu sausumas neispasakytas,tai pagalvojau,kad gali galus issausinti labai,tai pasikeiciau ant normaliems plaukams skirto,ziuresim kaip jis man tiks smile.gif
Atsakyti
Gal kas bande Kaaral firmos sampuna? noriu isbandyt, laukiu atsiliepimu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Indra A. @ 2011 01 11, 10:27)
Pasiėmiau pasibandyt:
user posted image
Gal bandetės kuri? ax.gif


Bandziau ir dabar turiu, bet "pamaisau" su kasdieniu sampunu, nes vien sitas ir dar kartu ampules nuo slinkimo sake, gali pasausinti oda. Siaip ir kirpeja gyre gera rezultata. Anksciau pirkdavau Joico is Salon+, bet kainuodavo 70 lt, dabar pakeiciau sitais, r pigiau, ir efektyvu, ir plaukai sveiki, grazus. Tai kol kas patenkinta
Papildyta:
QUOTE(neverinlove @ 2011 01 12, 21:19)
turiu sios firmos sampuna ir balzama su kanapemis. Man jis ziauriai nepatinka, antra diena po plovimo plaukai buna riebus ties saknimis ir dar, kas baisiausia, turi kazkokiu tauku kvapo! Kitaip tariant, smirda  biggrin.gif  Gerai, kad miegu viena.  biggrin.gif Naudojant kitus sampunus tokiu bedu nera. Antra diena plaukai dar svarus.


geras, kaledoms gavau toki is drauges dovanu.... na ar panasu, bet sitos firmos... dabar bijau bandyti blink.gif turbut rekes perdovanoti kam nors blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Andzeja @ 2011 01 17, 17:52)
Gal kas  bande Kaaral firmos sampuna? noriu isbandyt, laukiu atsiliepimu  4u.gif



Aš šiuo metu naudoju iš kaaral Hydra ir x-real šampūnus. Patinka. Hydra gal labiau patinka. mano plaukai sausi, pažeisti, tai padrėkina (žinoma kartu naudoju ir balzamus, kaukes, bei ampules). Bet Hydra šampūną tikrai kartosiu, ir didesnį kiekį pirksiu . O šiaip yra visa temelė apie kaaral kosmetika, manau paskaičius ten - atrastumėte sau tinkamiausą šampūną. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Shokolada @ 2011 01 18, 11:26)
Bandziau ir dabar turiu, bet "pamaisau" su kasdieniu sampunu, nes vien sitas ir dar kartu ampules nuo slinkimo sake, gali pasausinti oda. Siaip ir kirpeja gyre gera rezultata. Anksciau pirkdavau Joico is Salon+, bet kainuodavo 70 lt, dabar pakeiciau sitais, r pigiau, ir efektyvu, ir plaukai sveiki, grazus. Tai kol kas patenkinta

Sausina? Gal reiktų ir man tada pamaišyt. Gal antrą griebt.. O rezultatai geri? Džiaugiatės? bigsmile.gif
Man tai jis kolkas visai nieko. Naktį palaikiau dzintars aliejuką ir ryte šiuo šampūnu nuploviau, tai plaukučiai ir blizga ir švelnučiai wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Indra A.: 18 sausio 2011 - 10:52
QUOTE(Misigule @ 2011 01 18, 11:30)
Aš šiuo metu naudoju iš kaaral Hydra ir x-real šampūnus. Patinka. Hydra gal labiau patinka. mano plaukai sausi, pažeisti, tai padrėkina (žinoma kartu naudoju ir  balzamus, kaukes, bei ampules). Bet Hydra šampūną tikrai kartosiu, ir didesnį kiekį pirksiu . O šiaip yra visa temelė apie kaaral kosmetika, manau paskaičius ten - atrastumėte sau tinkamiausą šampūną.  4u.gif


aciu, paieskosiu temeles 4u.gif
Atsakyti