Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi plaukų šampūnai

QUOTE(aistuliaa @ 2011 01 11, 13:07)
Norėjau kažkurį šios firmos kažkada bandyti, bet sunku buvo atsiliepimų rasti  rolleyes.gif  parašykit kaip patiks. Kokiems čia plaukams?

Slenkantiems, vakar ploviau tai labai purūs plaukai. Rašo, kad po poros plovimo jau jaučiasi rezultatas, bus matyt ax.gif
Atsakyti
Šiuo metu naudoju Paul Mitchell Colour Protect Daily Shampoo.

user posted image

Patinka/tinka. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aterol: 11 sausio 2011 - 12:31
QUOTE(Indra A. @ 2011 01 11, 13:14)
Slenkantiems, vakar ploviau tai labai purūs plaukai. Rašo, kad po poros plovimo jau jaučiasi rezultatas, bus matyt ax.gif


O, kaip smagu, jei purūs smile.gif parašykit po ilgesnio laiko atsiliepimą.
O balzamas yra toks pat? g.gif
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2011 01 11, 13:29)
O, kaip smagu, jei purūs smile.gif parašykit po ilgesnio laiko atsiliepimą.
O balzamas yra toks pat?  g.gif

Na, jokio balzamo neužmačiau g.gif Būčiau griebus bigsmile.gif
Beje, šampūnas labai maloniai kvepia wub.gif Ir mažai putoja
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2011 01 11, 13:29)
O, kaip smagu, jei purūs smile.gif parašykit po ilgesnio laiko atsiliepimą.
O balzamas yra toks pat?  g.gif



dabar euro vaistinej yra sitas sampunas su 4o procentu nuolaida smile.gif
dar yra sitos serijos ampules nuo plauku slinkimo irgi fantastiskos, ir kvepia labai gerai ir padeda, ir purus plaukai pasidaro smile.gif
Atsakyti
Ar niekam neteko bandyti šampūnų iš Wella Pro Series

user posted image

Aš tik neseniai juos užmačiau. Aišku, kaina įtartinai maža cool.gif (0,5 l apie 17 Lt Promo/Sanitex), būtų keista, jei už tokią kažką gero pavyktų nusipirkti. Bet juk stebuklų ant svieto kartais pasitaiko. Pvz. kad ir mano turėtas Tresemme giliai valantis buvo puikiausias šampūnas už mažą kainą thumbup.gif Arba Natura Silberica jau antru šampūnu džiaugiuosi. Arba lietuviškas Rasos jautriai galvos odai (mano MB jis nepakeičiamas, anksčiau ir pati jį retkarčiais naudodavau) - jau nežinau, kiek buteliukų jo sunaudota.
Atsakyti
QUOTE(Ramiele @ 2011 01 09, 12:59)
Ar kasnors naudojot Pantene Aqua-light šampūną? Vis gundausi, bet nesinori dar vieno nenaudojamo šampūno namie laikyt rolleyes.gif





Nepatiko, esu bandziusi schmoll.gif mano plaukai jo nepamego smile.gif
Papildyta:
QUOTE(DuNNo @ 2011 01 03, 20:48)
jau 3metai naudoju tik si  sampuna
user posted image

ir tos pacios linijos jojobos kondiocionieriu smile.gif Plaukuciam tiko,patiko labai,ilgiau islieka neriebaluoti,tad tikrai nekeisiu i joki kita . smile.gif


turiu sios firmos sampuna ir balzama su kanapemis. Man jis ziauriai nepatinka, antra diena po plovimo plaukai buna riebus ties saknimis ir dar, kas baisiausia, turi kazkokiu tauku kvapo! Kitaip tariant, smirda biggrin.gif Gerai, kad miegu viena. biggrin.gif Naudojant kitus sampunus tokiu bedu nera. Antra diena plaukai dar svarus.
Atsakyti
Kazkada kazkur skaiciau kokios sampunu sudedamosios dalys sukelia odos niezejima. Gal kas zino is atminties? ax.gif ir kuriuose sampunuose nera tu medziagu? Visa laika kuo puikiausia tiko sampunai is prekybos centru, pirkdavau nesirinkdama. Ir plaunant su Elvitalio kelintu buteliuku pradejo nieztet. Ir nepraeina sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Fiolita @ 2011 01 14, 22:34)
Kazkada kazkur  skaiciau kokios sampunu sudedamosios dalys sukelia odos niezejima. Gal kas zino is atminties?  ax.gif  ir kuriuose sampunuose nera tu medziagu? Visa laika kuo puikiausia  tiko sampunai is prekybos centru, pirkdavau nesirinkdama. Ir plaunant su Elvitalio kelintu buteliuku pradejo nieztet. Ir nepraeina sad.gif

As irgi visa gyvenima plaukus plaudavau su sampunais is prekybos centru ir nieko man nebudavo. O dabar nuo tu sampuno tiek niezteti galva pradejo ir pleiskanu atsirado, kuriu gyvenime neturejau. Paveike kazkaip blogai mano galvos oda. g.gif Suprastejo tie sampunai turbut visiskai g.gif
Atsakyti
QUOTE(omsone @ 2011 01 15, 19:29)
As irgi visa gyvenima plaukus plaudavau su sampunais is prekybos centru ir nieko man nebudavo. O dabar nuo tu sampuno tiek niezteti galva pradejo ir pleiskanu atsirado, kuriu gyvenime neturejau. Paveike kazkaip blogai mano galvos oda.  g.gif  Suprastejo tie sampunai turbut visiskai  g.gif

va ir man tas pats ankščiau ploviau galva paprastais šampūnais iš prekybos centru , ir viskas buvo ok , bet paskutiniu metų jau nebežinau ką daryt dar taip nebuvo....o dabar plaukai riebaluojasi akimirksniu , jei ankščiau išplovus galva su paleistais plaukais bent tris dienas galėjau vaikščioti , tai dabar tik viena nes jau kita diena jie atrodo susirebalavę , prof.šampūnams tikrai neturiu pinigų verysad.gif ir ką daryti? jau taip pavargau nuo to... kodėl taip? jau išbandžiau visus kiek yra maximose norfuose ir pan... efektas tas pats , bandžiau jau ir šampūnus rebiems plaukams nulis emociju , greit rebaluojasi , pradėjo veltis ko ankščiau niekada nebudavo , galai pučiasi džiūsta ..o plaukai ilgi ...beveik iki užpakalio ... tai kai tokios bedos tai nei vaizdo nieko verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(Fiolita @ 2011 01 14, 22:34)
Kazkada kazkur  skaiciau kokios sampunu sudedamosios dalys sukelia odos niezejima. Gal kas zino is atminties?  ax.gif  ir kuriuose sampunuose nera tu medziagu? Visa laika kuo puikiausia  tiko sampunai is prekybos centru, pirkdavau nesirinkdama. Ir plaunant su Elvitalio kelintu buteliuku pradejo nieztet. Ir nepraeina sad.gif

šiaip cinkas džiovina galvos oda dėl to atsiranda pleiskanų nei nežti oda..cinko yra visose šampūnuose nuo pleiskanų.... oda prie jo pripranta ir nustojus vartoti tokį šampūną pleiskanų bus dar daugiau..
Papildyta:
QUOTE(bahamos @ 2011 01 04, 13:17)
Man labai tinka ir patinka Down Under Naturals Nude  smile.gif vis kokį kitą pabandau, bet vis vien grįžtu prie šito
user posted image

bandžiau nepatiko ... toks pat kaip ir visi pantenai ir pan...
Atsakyti
Noriu paklaust,paskaiciau temele,ir perskaiciau,kad daug is jusu keitelioja sampunus,(viena karta plaunat su vienu,kita karta su kitu)man pasidare idomu , ar tos pacios firmos vienu metu naudojat,pavyzdziui viena kart drekinanti sampuna,kita kart maitinanti,ar iskart keliu firmu g.gif
Nes as asmeniskai,perku viska tos pacios firmos,viiena sampuna,kondicionieriu,kauke,ir naudoju,kol neatsibosta(jei tinka),poto ieskau kitokio.
Butu idomu suzinot jusu nuomones 4u.gif
Atsakyti
smile.gif pan labiau patinka sampunai be sulfatu gal zinot koki kuri deretu isbandyti
Papildyta:
QUOTE(Fiolita @ 2011 01 14, 22:34)
Kazkada kazkur  skaiciau kokios sampunu sudedamosios dalys sukelia odos niezejima. Gal kas zino is atminties?  ax.gif  ir kuriuose sampunuose nera tu medziagu? Visa laika kuo puikiausia  tiko sampunai is prekybos centru, pirkdavau nesirinkdama. Ir plaunant su Elvitalio kelintu buteliuku pradejo nieztet. Ir nepraeina sad.gif


tiksliai nezinau bet manau cia itakos turi sulfatai (solidium laureth... ir taip toliau) bent jau man be ju geriau, taciau ju pilna visur tiek grindu valikliuose tiek dantu pastose... jei neklystu tai putojima sukeliancios medziagos. Ju nera naturaliuose sampunuose kaip willeda ar mirra ( pavadinimus matyt parasiau nevisai tiksliai) taip pat natura siberica kuris nera visai naturalus bet sulfatu neturi , ji naudoju ir pati smile.gif
Atsakyti