Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi plaukų šampūnai

QUOTE(Ingėnas @ 2011 01 08, 21:44)
Man tas Weledos labai vidutiniškas pasirodė cool.gif



as isvis pastebejau, kad man rozmarinas labai tinka, labai pagereja galvos odos bukle nuo jo, o va nuo sampunu su ramunelem darosi kazkoks siaubas doh.gif uz paskutini ekologiska sampuna su ramunelem sumokejau apie 40 lt ir ka, db stovi viena karta tik panaudotas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jauniute @ 2011 01 08, 22:07)
as isvis pastebejau, kad man rozmarinas labai tinka, labai pagereja galvos odos bukle nuo jo, o va nuo sampunu su ramunelem darosi kazkoks siaubas doh.gif uz paskutini ekologiska sampuna su ramunelem sumokejau apie 40 lt ir ka, db stovi viena karta tik panaudotas smile.gif


Galvos odai gal ir tiko tas Weleda šampūnas, jau nepamenu (apskritai Weleda produkcijai aš simpatizuoju). Bet plaukams tai neperlabiausiai tiko.
Atsakyti
QUOTE(jauniute @ 2011 01 08, 22:07)
as isvis pastebejau, kad man rozmarinas labai tinka, labai pagereja galvos odos bukle

Aš kaip tik per Kalėdas gavau dovanų šampūną su rozmarinais ir ananasais - Green People - rosemary shampoo itchy scalp. Man labai labai patiko. Ir kas keisčiausia, kad sudėtyje nėra sodium lauryl sulfate, tačiau putojimas labai geras. Netgi rašo, kad šie 200 ml atitinka 600-800 ml šampūno - jo labai nedaug reikia sunaudoti, nes labai skalsus. Sudėtyje putojimo medžiagos išgautos pagrinde iš grūdų (corn - nežinau ar tiksliai išverčiau) ir kokoso. Apskritai sudėtyje nėra jokių blogų dalykų. Na, o patys plaukai po galvos trinkimo liko gyvybingi, purūs, žvilgantys - nedėjau jokių kaukių ar kondicionierių, nes norėjau pažiūrėti koks pačio šampūno poveikis. Mano galvos oda labai jautri, pleiskanoja..kolkas nejaučiu jokio diskomforto. Likau labai patenkinta, nors naudoju dar tik 2 kartą. Bet skiriu 10 balų thumbup.gif Mano naujų 2011 metų atradimas.
user posted image
Papildyta:
QUOTE(Ingėnas @ 2011 01 08, 22:57)
Galvos odai gal ir tiko tas Weleda šampūnas, jau nepamenu (apskritai Weleda produkcijai aš simpatizuoju). Bet plaukams tai neperlabiausiai tiko.

Man neteko dar išbandyti Weleda produkcijos. Tačiau įsimylėjau Lavera dėl turimo kremo ir prausiklio. wub.gif Norėjau nusipirkti Lavera šampūną, bet kažkas sulaikė. Kai jau atradau Green people šampūną...nebesinori daugiau bandyti kitų biggrin.gif
Nors būtų įdomu išgirsti atsiliepimą apie Lavera šampūną su migdolais, skirtą jautriai galvos odai. wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuvyte26: 08 sausio 2011 - 23:46
Ar kasnors naudojot Pantene Aqua-light šampūną? Vis gundausi, bet nesinori dar vieno nenaudojamo šampūno namie laikyt rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramiele @ 2011 01 09, 12:59)
Ar kasnors naudojot Pantene Aqua-light šampūną? Vis gundausi, bet nesinori dar vieno nenaudojamo šampūno namie laikyt rolleyes.gif

Nieko gero. schmoll.gif Mano plaukai stori ir sunkus, galvojau gal kazkiek pasidarys lengvesni ar puresni, nors svelnesni... ax.gif Bet visiskai jokio poveikio, kaip ir kitas paprastas sampunas is prekybos centru. Dabar jau sakiau nebepirksiu sampunu prekybos centruose. Visos giria tuos naturalius sampunus, tad ir as nusipirksiu pabandyti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zuvyte26 @ 2011 01 09, 00:43)
Aš kaip tik per Kalėdas gavau dovanų šampūną su rozmarinais ir ananasais - Green People - rosemary shampoo itchy scalp. Man labai labai patiko. Ir kas keisčiausia, kad sudėtyje nėra sodium lauryl sulfate, tačiau putojimas labai geras. Netgi rašo, kad šie 200 ml atitinka 600-800 ml šampūno - jo labai nedaug reikia sunaudoti, nes labai skalsus. Sudėtyje putojimo medžiagos išgautos pagrinde iš grūdų (corn - nežinau ar tiksliai išverčiau) ir kokoso. Apskritai sudėtyje nėra jokių blogų dalykų. Na, o patys plaukai po galvos trinkimo  liko gyvybingi, purūs, žvilgantys - nedėjau jokių kaukių ar kondicionierių, nes norėjau pažiūrėti koks pačio šampūno poveikis. Mano galvos oda labai jautri, pleiskanoja..kolkas nejaučiu jokio diskomforto. Likau labai patenkinta, nors naudoju dar tik 2 kartą. Bet skiriu 10 balų  thumbup.gif Mano naujų 2011 metų atradimas.
user posted image
Papildyta:

Man neteko dar išbandyti Weleda produkcijos. Tačiau įsimylėjau Lavera dėl turimo kremo ir prausiklio.  wub.gif Norėjau nusipirkti Lavera šampūną, bet kažkas sulaikė. Kai jau atradau Green people šampūną...nebesinori daugiau bandyti kitų biggrin.gif
Nors būtų įdomu išgirsti atsiliepimą apie Lavera šampūną su migdolais, skirtą jautriai galvos odai. wink.gif



Vau kaip noreciau tokio sampuno, kai paskaiciau tai cia mano svajoniu svajone wub.gif bet turbut pirkt jo nera, tik uzsisakyt is kur nors, ko as nemoku daryti verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jauniute: 09 sausio 2011 - 13:32
Gal kas matet green people produkcijos Vilniuje? Gal kokiose ekologiniu prekiu parduotuvese kas matet? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(della3 @ 2011 01 09, 15:34)
Gal kas matet green people produkcijos Vilniuje?  Gal kokiose ekologiniu prekiu parduotuvese kas matet?  4u.gif


parduotuve internete 4u.gif
Atsakyti
Man geriausias sampunas HIMALAY drekinantis perku vaistinese, sudetyje daug zoleliu, bet paskutiniu metu sunku rasti, dar naudoju live clean raso kad 98 proc. naturalus. Kazzin kaip te istikruju, bet plaukams labai sie du patinka, nors esu koki 50 rusiu isbandziusi rolleyes.gif
Atsakyti
kas patars koks geriausias naturaliems nedazytiems plaukams?
4u.gif
Atsakyti
Pasiėmiau pasibandyt:
user posted image
Gal bandetės kuri? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Indra A. @ 2011 01 11, 10:27)
Pasiėmiau pasibandyt:
http://s009.radikal....d0ae8a37f57.jpg[/img][/url]
Gal bandetės kuri? ax.gif


Norėjau kažkurį šios firmos kažkada bandyti, bet sunku buvo atsiliepimų rasti rolleyes.gif parašykit kaip patiks. Kokiems čia plaukams?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aistuliaa: 11 sausio 2011 - 12:07