Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi plaukų šampūnai

O jums nuo Kaaral Volume šampūno nesielektrina plaukai? man tai siaubingai elektrinasi doh.gif Šiuo metu man, ko gero, Nr.1 yra Laveros šampūnai: naudoju tiek rožių, tiek mangų ir abu super patinka.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Girl_not4_you: 04 sausio 2011 - 11:45
QUOTE(Girl_not4_you @ 2011 01 04, 12:45)
O jums nuo Kaaral Volume šampūno nesielektrina plaukai? man tai siaubingai elektrinasi doh.gif  Šiuo metu man, ko gero, Nr.1 yra Laveros šampūnai: naudoju tiek rožių, tiek mangų ir abu super patinka.


Man elektrinasi, jei neužsidedu balzamo, bet jei balzamą dedu, viskas ok.
Atsakyti
Man labai tinka ir patinka Down Under Naturals Nude smile.gif vis kokį kitą pabandau, bet vis vien grįžtu prie šito
user posted image
Atsakyti
QUOTE(omsone @ 2011 01 03, 19:59)
Jau visai pasimeciau ka pirkti  doh.gif . Pasiskaicius jusu tiek daug ivairiu pavadinimu, idomu kuris tikrai geras. Noriu.kad plaukai atrodytu purus, ju daug, aisku svelnus ir blizgantys. Tai kuris sampunas ta padaro ir kur ji nusipirkti? g.gif


Truputi per daug tikitės iš šampūno biggrin.gif purių, padidėjusios apimties, švelnių, blizgančių...
Atsakyti
nusipirkau ir as sampuna naturals NUDE drekinanti, plaukai svelnus svelnus..man stebuklas buvo, net mano cheminis ishsitiesino kiek. anksciau be kaukes net ir neisivaizdavau, o dabar net balzamo nereikejo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Inga654 @ 2011 01 04, 18:57)
Truputi per daug tikitės iš šampūno biggrin.gif purių, padidėjusios apimties, švelnių, blizgančių...

Zinau biggrin.gif . Bet taip norisi graziu plauku. Aisku vien sampunas nepades, reikia ir balza biggrin.gif mu, kondicionieriu, kaukiu ir pan. biggrin.gif Tik norejosi isgirsti kokybisku produktu pavadinima. O kiek ska biggrin.gif iciau Kaaral daug geru produktu pardavineja. mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Dinara @ 2011 01 05, 12:50)
nusipirkau ir as sampuna naturals NUDE drekinanti, plaukai svelnus svelnus..man stebuklas buvo, net mano cheminis ishsitiesino kiek. anksciau be kaukes net ir neisivaizdavau, o dabar net balzamo nereikejo biggrin.gif

O kur toki pirkote?
Atsakyti
QUOTE(omsone @ 2011 01 05, 14:36)
Zinau  biggrin.gif . Bet taip norisi graziu plauku. Aisku vien sampunas nepades, reikia ir balza biggrin.gif mu, kondicionieriu, kaukiu ir pan.  biggrin.gif  Tik norejosi isgirsti kokybisku produktu pavadinima. O kiek ska biggrin.gif iciau Kaaral daug geru produktu pardavineja.  mirksiukas.gif
Papildyta:

O kur toki pirkote?



maciau Eurokos toki smile.gif
Atsakyti
O man pats geriausias šampūnas šis (vidurinis su imbieru) :
user posted image
Kai plaukai slinko, nusipirkau vaistinėje, nes vaistininkė rekomendavo. Išplovus liepė niekuo netepti ir niekuo nepurkšti. Iš pat pradžių galvojau nusišausiu doh.gif , plaukai tavo kaip ašutiniai, kieti, neblizgūs. sakiau šudas paskutinis, bet buvo gaila išmesti lotuliukas.gif beto natūralus, kas man labai aktualu. Po kelių plovimų negalėjau patikėti, plaukai atsigavo, nebeslinko, kaip prieš tai, tapo blizgūs, minkštučiai ir švelnučiai wub.gif . Tikriausiai iš pradžių plaukai buvo šoko būsenoje kad negavo sintetinių kondicionierių ir visokio kito ššš... Tik dabar pradėjau skaityti etiketes ir tik dabar akys atsivėrė, kokio tik ššš nebūna įdėta. biggrin.gif
Atsakyti
Labukas as tai isbandziau sampuna su alepo muilu ir 7 aliejais. 100% naturalus prancuzu gamybos. Ant etiketės parašyta, kad tinka visai šeimai tai ir išbandėm visi.
Prie to pacio isbandziau ir Alepo muila naturalu be lauru aliejaus. Net nera ko lyginti su visais cheminiais muilais.

Atsisiunciau is cia

Sveikatos stilius

smile.gif smile.gif smile.gif
Atsakyti
Plauku prieziuros priemoniu esu isbandziusi nerealiai daug! Labai megstu jas keisti biggrin.gif biggrin.gif bandziau weledos sampuna su rozmarinais - labai nepatiko..visiskai netiko mano plaukams.. lavera sampunas patiko tik vienas - su apelsinais, bet kaip naturalus kazkodel labai putoja blush2.gif apie kitus net nekalbu.. dabar apsistojau ties Omnia Botanica ir Franco Battgalia bigsmile.gif kazkaip labiausiai man tiko smile.gif plius siu priemoniu kaukes padarau ir savo jorkytei biggrin.gif biggrin.gif plaukai nerealiai lieka svelnus.. smile.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Angeliuke11 @ 2011 01 08, 19:52)
Plauku prieziuros priemoniu esu isbandziusi nerealiai daug! Labai megstu jas keisti  biggrin.gif  biggrin.gif  bandziau weledos sampuna su rozmarinais - labai nepatiko..visiskai netiko mano plaukams.. lavera sampunas patiko tik vienas - su apelsinais, bet kaip naturalus kazkodel labai putoja  blush2.gif  apie kitus net nekalbu.. dabar apsistojau ties Omnia Botanica ir Franco Battgalia  bigsmile.gif kazkaip labiausiai man tiko smile.gif plius siu priemoniu kaukes padarau ir savo jorkytei  biggrin.gif  biggrin.gif  plaukai nerealiai lieka svelnus..  smile.gif  smile.gif



o man weledos rozmarinu sampunas pats paciausias koki esu bandzius smile.gif kaip nevienodai pas zmones smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jauniute @ 2011 01 08, 19:52)
o man weledos rozmarinu sampunas pats paciausias koki esu bandzius smile.gif kaip nevienodai pas zmones smile.gif


Man tas Weledos labai vidutiniškas pasirodė cool.gif
Atsakyti