Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi plaukų šampūnai

Gal būtų atsiliepimų apie šį?
user posted image
Atsakyti
QUOTE(negrazioji_deive_ @ 2010 12 24, 21:58)
keune kiausininis sampunas wub.gif  wub.gif  wub.gif likau suzaveta.

Prasyciau placiau bigsmile.gif Pati gundausi sita sampuna pirkt, bet kazkaip gaila butu litra vien del gunymosi nusipirk biggrin.gif Kokie jusu plaukai? biggrin.gif
Atsakyti
ką manote apie laveros šampūnus? gundausi
Atsakyti
Paskutiniu metu naudojau TIGI superstar( samp. ir kond.), na nieko blogesnio nesu turejus. Atsirado pleiskanu, kuriu gyvenime nesu turejus, plaukai tokie, kaip riebaluoti.
Dabar uzsisakiau JOICO (Body Luxe Volumising), labai jau gerai atsiliepimai, laukiu isbandyti.
Atsakyti
Mano plaukai labai aikstingi ir jiems pritaikyt priemones nelengva, vienas mano naujesniu atradimu - John frieda volume, mano plaukams jis laaaabai tinka thumbup.gif Turiu ilgus, tiesius, blondintus plaukus, kuriuos dauguma sampunu priploja, toks ispudis, lyg vaskuoti butu, dienos pabaigoje dar ir nefainai sukrenta. Sampunas, kuri mesciau i siuksledeze, kaip labiausiai nenusisekusi - tigi dumb blonde. Kvepia puikiai, bet mano plaukams nepatiko schmoll.gif
Atsakyti
Jau visai pasimeciau ka pirkti doh.gif . Pasiskaicius jusu tiek daug ivairiu pavadinimu, idomu kuris tikrai geras. Noriu.kad plaukai atrodytu purus, ju daug, aisku svelnus ir blizgantys. Tai kuris sampunas ta padaro ir kur ji nusipirkti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(omsone @ 2011 01 03, 19:59)
Jau visai pasimeciau ka pirkti  doh.gif . Pasiskaicius jusu tiek daug ivairiu pavadinimu, idomu kuris tikrai geras. Noriu.kad plaukai atrodytu purus, ju daug, aisku svelnus ir blizgantys. Tai kuris sampunas ta padaro ir kur ji nusipirkti? g.gif

Man dabar Nr1 Volume Kaaral sampunas,man purumas buvo labai svarbu,nes plaukai stori ir sunkus,tai sis pateisino lukescius,pirkau is SM nares(kuziukas)is pradziu 250ml,o dabar litriuka paemiau thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(double coffee @ 2011 01 03, 20:11)
Man dabar Nr1 Volume Kaaral sampunas,man purumas  buvo labai svarbu,nes plaukai stori ir sunkus,tai sis pateisino lukescius,pirkau is SM nares(kuziukas)is pradziu 250ml,o dabar litriuka paemiau thumbup.gif


Mano kolkas irgi šis favoritas, su kuriuo patenkinta būnu savo plaukais.
Atsakyti
jau 3metai naudoju tik si sampuna
user posted image

ir tos pacios linijos jojobos kondiocionieriu smile.gif Plaukuciam tiko,patiko labai,ilgiau islieka neriebaluoti,tad tikrai nekeisiu i joki kita . smile.gif

Atsakyti
QUOTE(double coffee @ 2011 01 03, 20:11)
Man dabar Nr1 Volume Kaaral sampunas,man purumas  buvo labai svarbu,nes plaukai stori ir sunkus,tai sis pateisino lukescius,pirkau is SM nares(kuziukas)is pradziu 250ml,o dabar litriuka paemiau thumbup.gif

O kaip butu galima susisiekti su Kuziuku? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(DuNNo @ 2011 01 03, 20:48)
jau 3metai naudoju tik si  sampuna
user posted image

ir tos pacios linijos jojobos kondiocionieriu smile.gif Plaukuciam tiko,patiko labai,ilgiau islieka neriebaluoti,tad tikrai nekeisiu i joki kita . smile.gif


esu bandžiusi, šis irgi geras buvo thumbup.gif

omsone, až rašyk ir viskas 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aistuliaa: 03 sausio 2011 - 20:00
Jau susisiekiau thumbup.gif Ir aciu uz patarimus 4u.gif
Atsakyti