Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi plaukų šampūnai

Atradau pagaliau savo sampuna po ilgu ilgu ilgu ieskojimu, - beje rusiskos galybos. pASAULINEJE RINKOJE UZIMA LABAI AUKSTA VIETA PAGAL KONCENTRACIJU LYGI.... "mirra". Patikekite kai paziurejau kokios koncentracijos visokiuose loreal, max factor ir t.t....... kraupu pasidare. o ir plaukuciai pasakiski wub.gif
Atsakyti
keune kiausininis sampunas wub.gif wub.gif wub.gif likau suzaveta.
Atsakyti
man geriausias riebiems plaukams elgon "primaria" sampunas. gaila, jo sunku rasti nusipirkt (nors gamintojas italu firma- cirkas, kad italijoje sunku nusipirkti) dry.gif dry.gif
Papildyta: dar geras lush riebiems plaukams!!! o jau kvapas thumbup.gif
QUOTE(l'eau @ 2010 12 17, 15:39)
man buvo keista kad mano plaukams labai tiko nebrangus garnier
user posted image
po jo nereikia net balzamo - plaukai tampa labai švelnūs ir paslankūs thumbup.gif



kur pirkai? kaip matau ant etiketes uzrasyta italiskai. as turiu toki balzama sviesiems plaukams-tai esu patenkinta. o kaina nesiekia nei 2€
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ZBITKA: 27 gruodžio 2010 - 00:19
QUOTE(fuksė @ 2010 12 23, 19:29)
Ka reikskia plaukai  thumbup.gifg.gif

Tai reiskia,kad dabar plaukai mano yra paklusnus,svelnus ir kai issitiesinu blizga,to negaleciau pasakyti apie Alterna,nes galejau tiesinti netiesinus plaukai issisiausia tiesiog baisu.Na sakau cia mano asmenine patirtis,kitos labai giria ta Alterna.
Atsakyti
Man patiko ekologiskas sampunas is Rimi, dabar nepamenu tikslaus pavadinimo, bet ten ju visa linija yra: sampunai, kondicionieriai, duso zele ir pan. Maniskis sampunas su ruduoju cukrumi smile.gif
Atsakyti
Šiuo metu man pačiausias Aubrey Organics sausmedžių ir rožių šampūnas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Danela @ 2010 12 28, 16:20)
Man patiko ekologiskas sampunas is Rimi, dabar nepamenu tikslaus pavadinimo, bet ten ju visa linija yra: sampunai, kondicionieriai, duso zele ir pan. Maniskis sampunas su ruduoju cukrumi smile.gif

Urtekram 4u.gif
Atsakyti
Gas kas bandėt gliss kur šampūnus? Labai jau gražios jo reklamos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Dezdemona* @ 2010 12 28, 17:37)
Urtekram  4u.gif

aga, butent. bigsmile.gif Kazin ar ju sudetis tikrai ekologiska ir kokybiska, nes nelabai ismanau visu tu subtilybiu... g.gif
Atsakyti
QUOTE(inga4ka @ 2010 12 27, 21:07)
Tai reiskia,kad dabar plaukai mano yra paklusnus,svelnus ir kai issitiesinu blizga,to negaleciau pasakyti apie Alterna,nes galejau tiesinti netiesinus plaukai issisiausia tiesiog baisu.Na sakau cia mano asmenine patirtis,kitos labai giria ta Alterna.



Na taip, sutinku. Man panasiai buvo su Kerastase, visos aikcioja kokios geros priemones, o ypac Oley-relax, kosmaras blink.gif kainuoja doh.gif
Atsakyti
Kai buvau blondine, nepamainomas sampunas buvo John Freda sviesiems plaukams, dabar- Joico K-PAK, labai gerai sausa plauka isplauna svelniai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2010 12 30, 11:57)
Kai buvau blondine, nepamainomas sampunas buvo John Freda sviesiems plaukams, dabar- Joico K-PAK, labai gerai sausa plauka isplauna svelniai 4u.gif


o as turiu hidrator Joico K-PAK - patinka
Atsakyti