Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi plaukų šampūnai

QUOTE(Victorious @ 2010 12 19, 00:10)
Man kaip tik prastai su triufeliais buvo unsure.gif Nors iš kainos sprendžiant, galima pagalvot, jog stebuklus turėtų daryt...
O nebijot nenatūralaus šampūno? ax.gif


Nu cia dabar, oras uzterstas, nebijote kvepuoti, maistas pilnas visokiu E, nors etiketes tai slepia, nebijote valgyti? lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Paranoja, ar kaip? mirksiukas.gif
Stebuklai? Ju nebuna, o si priemone tiesiog tiko.
Atsakyti
QUOTE(Victorious @ 2010 12 19, 00:10)
Man kaip tik prastai su triufeliais buvo unsure.gif Nors iš kainos sprendžiant, galima pagalvot, jog stebuklus turėtų daryt...
O nebijot nenatūralaus šampūno? ax.gif

naturaliausi turbut kiausinis ant galvos ir tai tik is savo kaimo biggrin.gif arba dilgėles
Atsakyti
Merginos, gal esat bandę šampūnus su taukmedžiu? Kokie atsiliepimai būtų?
Atsakyti
fukse, prieš porą mėnesiukų šitoj temoj štai ką pati rašėt apie cheminius šampūnus, tai natūralu, kad iškilo klausimas, ar jau "ALTERNA" gera ( ir gal natūralia) kosmetika laikot, nes daaug kainuoja? mastau.gif Jų šampūnuose dar nepalygint daugiau tos vadinamos chemijos biggrin.gif
O aš tai ne, nebijau ir paranojos nėra - renkuosi kokybišką kosmetiką ir tikrai nebūtinai eko ax.gif
QUOTE(fuksė @ 2010 10 27, 21:56)
Nesutinku..... schmoll.gif pamirstate, jog naudojate priemones tepant galvos oda, kuri labai plona ir per ja visos medziagos absorbuojasi tiesiai i krauja.
Taciau tai ne moralas, o kiekvienos pasirinkimas, kuom teplioti galvos oda ir plaukus.
Del efekto: cia sutinku, chemijos pagalba ,,grazus" plaukai tampa greiciau, kita medalio puse - kad tai vistiek laikina, cia ir skirtumas naturaliu priemoniu nuo chemijos.  4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Victorious: 19 gruodžio 2010 - 12:22
QUOTE(*Anita* @ 2010 12 19, 12:54)
Merginos, gal esat bandę šampūnus su taukmedžiu? Kokie atsiliepimai būtų?

esu bandžiusi tokį:
http://img.loccitane...mp;id=01SH250K5
man netiko, plaukus apsunkindavo, vakare išvis atrodydavo kaip riebaluoti, prsiploję, nes plaukai nors ir sausi, bet ploni, o draugei, kurios stori, linke šiauštis ir veltis buvo pats tas smile.gif
Atsakyti
Ar naudojate L’ERBOLARIO šampūnus? Man patiko su baltąja arbata
Atsakyti
QUOTE(Migdolai ir medus @ 2010 12 16, 00:41)
thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  drinks_cheers.gif  Cia KAARAL taip?
Man irgi dabar KAARAL nerealiai priemones patiko.

Taip,butent,Kaaral man labai labai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Victorious @ 2010 12 19, 13:12)
fukse, prieš porą mėnesiukų šitoj temoj štai ką pati rašėt apie cheminius šampūnus, tai natūralu, kad iškilo klausimas, ar jau "ALTERNA" gera ( ir gal natūralia) kosmetika laikot, nes daaug kainuoja? mastau.gif Jų šampūnuose dar nepalygint daugiau tos vadinamos chemijos biggrin.gif
O aš tai ne, nebijau ir paranojos nėra - renkuosi kokybišką kosmetiką ir tikrai nebūtinai eko ax.gif


Na taip, kaip ir rasiau kiekvienos pasirinkimas. As pasirinkau.... lotuliukas.gif
Pabandykite nors viena savo puper gamini nusinesti i laboratorija, pazesit kokia kokybe renkates Jus ir sekmes pasirenkant geriausia. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fuksė: 21 gruodžio 2010 - 17:45
Turiu Alternos sampuna ir kondicionieriu su trufeliais .siaip patiko tada kai buvau nedazytais plaukais,taciau,kai nusidaziau sruogelem,kazkoks kosmaras,plaukai ,kaip kempine,nei kondicionierius nepadeda.teko pirkti TIGI S FAKTOR smooning.dabar plaukai thumbup.gif thumbup.gif .o Alterna su trufeliais taip ir stovi,nebenaudoju!gaila,nes kaina didoka,o naudos 0. bent jau man.
Atsakyti
Nežinau, visi šampūnai man vienodi - ar brangus, ar pigus, ar natūralus, ar prigrūstas ten visokių įmantrybių... schmoll.gif Po visų šampūnų išplovus plaukai tokie patys būna
Atsakyti
QUOTE(inga4ka @ 2010 12 21, 19:47)
Turiu Alternos sampuna ir kondicionieriu su trufeliais .siaip patiko tada kai buvau nedazytais plaukais,taciau,kai nusidaziau sruogelem,kazkoks kosmaras,plaukai ,kaip kempine,nei kondicionierius nepadeda.teko pirkti TIGI S FAKTOR smooning.dabar plaukai  thumbup.gif  thumbup.gif .o Alterna su trufeliais taip ir stovi,nebenaudoju!gaila,nes kaina didoka,o naudos 0. bent jau man.



Ka reikskia plaukai thumbup.gif ? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramiele @ 2010 12 23, 18:04)
Nežinau, visi šampūnai man vienodi - ar brangus, ar pigus, ar natūralus, ar prigrūstas ten visokių įmantrybių... schmoll.gif  Po visų šampūnų išplovus plaukai tokie patys būna


Pritariu. Nejauciu didelio skirtumo. Galbut plaukai nelepus.
Kazkada teko isigyti sampuna, kuris sukele alergine reakcija - galva pradejo niezeti. Teko perplauti kitu, o su sampunu atsisveikinti.
Atsakyti