Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi plaukų šampūnai

QUOTE(Ingėnas @ 2010 12 06, 22:43)
Nepamenu, kad būčiau VICHY šampūnus bandžiusi g.gif 

Beje, jei plaukai dažyti, vienas iš man labiausiai patikusių šampūnų - Rene Furterer Okara. Va tas tai vertas kiekvieno lito thumbup.gif



rimtai okara geras?smile.gif as vis planuoju ka nors is sitos firmos pabandyt:) o jis nors kiek purina plaukus ar ne?smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jauniute @ 2010 12 06, 21:54)
rimtai okara geras?smile.gif as vis planuoju ka nors is sitos firmos pabandyt:) o jis nors kiek purina plaukus ar ne?smile.gif


Šiaip senokai jį jau turėjau, detaliai neatgaminu. Manau, kad purina. Nes man pačiai tai vienas iš svarbesnių kriterijų, nemėgstu sugulusių plaukų.
Tai vienas iš nedaugelio šampūnų, kurį tikrai pirkčiau antrą kartą, jei nebijočiau, jog plaukai pripras (deja, mano plaukai labai net linkę priprasti).
Po šio šampūno buvau nusipirkusi ir Okara kaukę. Bet tos serijos šampūnas man visgi geresnis, nei kaukė.
Atsakyti
QUOTE(Ingėnas @ 2010 12 06, 20:14)
Vat Joico šampūnas dažytiems plaukams (bet gal jo tikrai keletas rūšių yra g.gif ) man laabai nepatiko. Iškart nurašiau ir nusprendžiau Joico produkcijos daugiau niekada nebepirkti. Beje esu nusvilusi ir su dažymu Joico plaukų dažais doh.gif

O man geriausias sampunas ,nebemainau i joki kita thumbup.gif cia isku ir pagal plauko tipa priklauso. Mano plaukai tamsiai rudi,tai perku Joico color endure sampuna. Bet ten kiek zinau ir yra tik vienas dazytiems,matyt nesvarbu ar sviesinti ar tamsinti g.gif
Oi,radau ,kad sviesintiems yra Joico color endure violet sampunas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Chopard: 07 gruodžio 2010 - 17:24
QUOTE(Chopard @ 2010 12 07, 15:23)
O man geriausias sampunas ,nebemainau i joki kita thumbup.gif cia isku ir pagal plauko tipa priklauso. Mano plaukai tamsiai rudi,tai perku Joico color endure sampuna. Bet ten kiek zinau ir yra tik vienas dazytiems,matyt nesvarbu ar sviesinti ar tamsinti  g.gif
Oi,radau ,kad sviesintiems yra Joico color endure violet sampunas

Aciukas 4u.gif Nusipirkau sita,ziuresiu ar patiks ar ne 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Inga654 @ 2010 12 03, 22:16)
na Tigi tai tikrai ne rodiklis, kad netinka užsienietiški, o rusiški geriausi...man visa Tigi produkcija tragiška, vos ke kaip garnier koks  doh.gif


Man tigi blogiau uz visus garnier lotuliukas.gif Panaudojus pora savaiciu galvos oda labai sujautrejo, paraudo...
Atsakyti
QUOTE(diesel_ @ 2010 12 07, 22:45)
Man tigi blogiau uz visus garnier  lotuliukas.gif  Panaudojus pora savaiciu galvos oda labai sujautrejo, paraudo...



Bet juk ne visus Tigi šampūnus turbūt bandėt? mirksiukas.gif Spėju, kokį vieną, max du. Tai nelabai ir tegalima suabsoliutinti. Pvz. man vienas iš Tigi (dažytiems plaukams) labai nepatiko doh.gif (nors dėjau daug vilčių), o Tigi Moisture Maniac net labai patiko thumbup.gif
Kiekvienas brandas turi ir geresnių, ir blogesnių gaminių. O juk vien pagal aprašymą ne visąlaik lengva atsirinkti, kurs gali tikti, o kuris ne.
Atsakyti
QUOTE(*Ilgakojė* @ 2010 12 06, 20:02)
g.gif  g.gif
O kaip jums VICHY sampunai? Maciau gyre viena pries tai keli psl g.gif


Man Vichy vienintelis sausus plaukus sutvarkė, jau paskutinė viltis buvo. Niekas pirmiau nepadėjo, nei kirpykliniai šampūnai, nei plaukų atstatymo procedūros verysad.gif
Turiu Vichy geltonam buteliuke, sausiems, labai sausiems, pažeistiems plaukams. Naudoju gal apie mėnesį, kas antrą plovimą. Man patiko, kad jis labai sudrėkimo plauką, ta drėgmė net išdžiūvus plaukams jaučiasi. Man labai pūsdavosi ir veldavosi galai, maždaug per sprindį nuo šaknų iki pat galiukų, tai šitą problemą visiškai sutvarkė thumbup.gif
Nepatiks jis toms, kurios nori puresnių plaukų, nes labai suglotnina plauką. Tai pat čiut šaknis pariebina, tai atsargiau toms, kurių šaknys greit riebaluojasi.
Kai baigsiu geltoną, pirksiu Vichy energizuojantį, ar kaip ten jis vadinasi, kur riebesnėm šaknim ir sausiem galam skirtas. Prieš kokius trejus metus turėjau, tai irgi nenuvylė.
*****, atrodo, reklamos pavariau unsure.gif Aišku, negaliu sakyt, kad visoms tiks ir visos sulauks to paties poveikio, bet man tai kol kas nepamainomi šampūnai. smile.gif
Atsakyti
Sveikos,
Mano plaukai greitai rebaluojasi, o galai pasiutusiai nori veltis (nors galiukai atrodo ir nesišakoja) neseniai nusipirkau šampūną su alavijais. Kol kas nesiskundžiu smile.gif atrodo reikės griebti ir kondicionierių tos pačios serijos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Aurora11 @ 2010 12 08, 14:30)
Man Vichy vienintelis sausus plaukus sutvarkė, jau paskutinė viltis buvo. Niekas pirmiau nepadėjo, nei kirpykliniai šampūnai, nei plaukų atstatymo procedūros  verysad.gif
Turiu Vichy geltonam buteliuke, sausiems, labai sausiems, pažeistiems plaukams. Naudoju gal apie mėnesį, kas antrą plovimą. Man patiko, kad jis labai sudrėkimo plauką, ta drėgmė net išdžiūvus plaukams jaučiasi. Man labai pūsdavosi ir veldavosi galai, maždaug per sprindį nuo šaknų iki pat galiukų, tai šitą problemą visiškai sutvarkė  thumbup.gif
Nepatiks jis toms, kurios nori puresnių plaukų, nes labai suglotnina plauką. Tai pat čiut šaknis pariebina, tai atsargiau toms, kurių šaknys greit riebaluojasi.
Kai baigsiu geltoną, pirksiu Vichy energizuojantį, ar kaip ten jis vadinasi, kur riebesnėm šaknim ir sausiem galam skirtas. Prieš kokius trejus metus turėjau, tai irgi nenuvylė.
*****, atrodo, reklamos pavariau  unsure.gif Aišku, negaliu sakyt, kad visoms tiks ir visos sulauks to paties poveikio, bet man tai kol kas nepamainomi šampūnai.  smile.gif


Apie kažkurį Vichy šampūną (tik jau nepamenu, kurį) ir aš esu gerų žodžių girdėjusi. Ir ne iš vieno žmogaus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingėnas: 08 gruodžio 2010 - 21:32
As irgi pagirsiu Vichy. Nes vienintelis nuo kurio galvos odos neniezti ir nepleiskanoja. Naudoju zaliam buteliuke.
Atsakyti
QUOTE(Ingėnas @ 2010 12 08, 00:14)
Bet juk ne visus Tigi šampūnus turbūt bandėt? mirksiukas.gif  Spėju, kokį vieną, max du. Tai nelabai ir tegalima suabsoliutinti. Pvz. man vienas iš Tigi (dažytiems plaukams) labai nepatiko doh.gif (nors dėjau daug vilčių), o  Tigi Moisture Maniac net labai patiko thumbup.gif
Kiekvienas brandas turi ir geresnių, ir blogesnių gaminių. O juk vien pagal aprašymą  ne visąlaik lengva atsirinkti, kurs gali tikti, o kuris ne.


Bandziau viena, po jo kitu bandyti nebesinorejo lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(diesel_ @ 2010 12 09, 23:32)
Bandziau viena, po jo kitu bandyti nebesinorejo  lotuliukas.gif


Manau, kad iš vieno bandyto kosmetikos produkto apie gamintoją tikrai dar negalima daryti išvadų mirksiukas.gif
Pvz. aš Joico kaip gamintoją nurašiau ne vien dėl nevykusio (mano plaukams) šampūno. Dar prieš šį šampūną viena meistrė (ir išties aukštos kvalifikacijos meistrė, kaip tik skaičiau prieš keletą dienų, kad Anglijoje tarptautiniame kirpėjų konkurse ji užėmė 13-tąją vietą) mane buvo nudažiusi Joico dažais. Tai laikėsi spalva dvi savaites doh.gif Dar gyvenime nesu susidūrusi su taip blogai besilaikančiais dažais doh.gif O dažymas buvo labai brangus.
Atsakyti