Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi plaukų šampūnai

aš tai vaikišką šampūną dabar naudoju ir burbuliuoju biggrin.gif Kva kva, berods, vadinasi :-) maloniai kvepia, nedaug kainuoja, plaukučiai blizga smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pegasiukas @ 2010 08 18, 23:29)
aš tai vaikišką šampūną dabar naudoju ir burbuliuoju  biggrin.gif Kva kva, berods, vadinasi :-) maloniai kvepia, nedaug kainuoja, plaukučiai blizga smile.gif



biggrin.gif primena vaikystę...
Atsakyti
QUOTE(Black&White @ 2010 08 18, 23:54)
Apie koki sampuna cia rasot?  bigsmile.gif Mano plaukai taip pat stori ir puciasi, todel reik sampuno, kuris juos gerai suglotnintu,.  g.gif


Na nežinau ar tikrai glotnina, na bent jau man nesipučia. O šampūnas Lakme k. therapy repair. Pirkau Euro vaistinėje, nes jam dabar akcija gera ax.gif
Atsakyti
Kaifuoju dabar nuo Kaaral Baco sampuno,net jei kondica nepanaudoju plaukai slidus,blizga,nesipucia,nesivelia wub.gif
Atsakyti
QUOTE(kuziukas @ 2010 08 19, 19:00)
Kaifuoju dabar nuo Kaaral Baco sampuno,net jei kondica nepanaudoju plaukai slidus,blizga,nesipucia,nesivelia wub.gif



O kur ji galima nusipirkti? blush2.gif 4u.gif mano veliasi gerokai doh.gif
Atsakyti
Kažkada mėginau Garnier Fructis šampūną (berods dažytiems plaukams), dar vėliau pažeistiems plaukams, taip pat Fructis. Tai spaudžiaus per petį ir keikiau šią firmą, kad gyvenimeee... Nes man riebalindavo plaukus! Tiesiog tragedija. O va jau gal prieš metus susigundžiau nusipirkti Garnier Fructis šampūną šviesiaplaukėms. Yra sruogelėms dažytiems plaukams, ir yra šviesiaplaukėms, tai mano būtent pastarasis. Ir ką, plaukai būna švelnutėliai, minkštutėliai, spalva net švyti smile.gif Niekad nemaniau, kad tai įmanoma. Nes, kaip minėjau, Fructį iškeikus jau buvau biggrin.gif Taigi jau metus naudoju tiek šampūna, tiek balzamą. Patinka ir tinka!

Turėjau kažkada miniuką Loreal absolut repair šampūno, pamenu, kad patiko. Tad dabar radus pigiai jo pirkti, įsigijau ir šampūną, ir balzamą. Įdomu ar patiks ax.gif Ėmiau 500ml šampūno...

Ir dar, merginos, SOS! Pas drauge išmėginau šampūną, jis laaabai tiko mano plaukams... Bet ji turi gal dešimt šampūnų, maniakė visa biggrin.gif ir...nepamena kur pirko blink.gif O taip norėtųsi įsigyti..lietuviškas ''lipdukas'' nusitrynęs jau, tai tik nurašau, kas angliškai nurašyta. Gal žinot kur rasti jo galėčiau, kokia kaina???

EKS surgiva marine hydro-nutritive. Hydrating shampoo dry and treated hair.
Atsakyti
Kiek esu bandžiusi labiausiai tinka Garnier šampūnai, kartu su kondicionieriumi smile.gif O paįvairinimui perku ką nors su moliu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vika8625 @ 2010 08 18, 15:24)
katik nusipirkau Garnier Fructis Color Resist  gal yra isbandziusiu? kaip laiko spalva?

man nepatiko, plaukai po išplovimo pradėdavo riebaluotis tos pačios dienos vakare, nors su kitais šampūnais taip nebūdavo.
Atsakyti
Aussie Miracle Moist shampoo, man kolkas geriausias... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(KashaloTe @ 2010 08 21, 10:36)
Aussie Miracle Moist shampoo, man kolkas geriausias...  rolleyes.gif


Nr.1 mano pirkinių sąraše, tikiuosi nenusivilsiu rolleyes.gif
Atsakyti
user posted image

Atrodo, sitoje temutej buvo apie sita sampuna prabilta. Aprasyme radau toki sakini: Naudojant pastoviai (rekomenduojama konsultuotis, kad teisingai pasirinkti gydymo laiką) normalizuoja riebalinių liaukų veiklą.

Gal su tuo sampuno ilgalaikiu vartojimu galima prisizaist ir sau pakenkt?
Atsakyti
QUOTE(Gintaute_ @ 2010 08 22, 15:15)
user posted image

Atrodo, sitoje temutej buvo apie sita sampuna prabilta. Aprasyme radau toki sakini: Naudojant pastoviai (rekomenduojama konsultuotis, kad teisingai pasirinkti gydymo laiką) normalizuoja riebalinių liaukų veiklą.

Gal su tuo sampuno ilgalaikiu vartojimu galima prisizaist ir sau pakenkt?


Na aš jį dabar jaudoju praktiškai pastoviai. Na kartą per savaitę plaunu kuo kitu... bet neredau labiau tikusio nei šis...
Atsakyti