Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi plaukų šampūnai

QUOTE(jauniute @ 2010 12 05, 21:18)
tai patys geriausi sampuni, kurios iki siol naudojau smile.gif naturalus, visiskai nedirgina mano jautrios galvos odos, labai gerai isplauna:) siuo metu naudoju riebiems plaukams skirta, tai sakau esu labai patenkinta:)


Geriausiais naudotais nepavadinčiau. Bet tikrai neblogi, optimalus kainos ir kokybės santykis.
Beje, šiuo metu naudoju pakaitomis (kiekvieną plovimą imu vis kitą)tris - ekologišką Druide Balance , Schwarzkopf Bonacure dažytiems bei Natura Silberica riebiems plaukams. Tai mano plaukai labiausiai džiaugiasi būtent tuo Nature Silberica. O va nuo Schwarzkopf jaučiu, kad labai apsineša pats plaukas g.gif
Atsakyti
QUOTE(jauniute @ 2010 12 05, 21:18)
tai patys geriausi sampuni, kurios iki siol naudojau smile.gif naturalus, visiskai nedirgina mano jautrios galvos odos, labai gerai isplauna:) siuo metu naudoju riebiems plaukams skirta, tai sakau esu labai patenkinta:)

Susigundžiau ir aš, reik nulėkt nusipirkt, kaip tik senasis baigėsi ax.gif
Atsakyti
Užmačiau šiandien akciją Tigis šampūnams ir įdomu pasidarė, ar juos galima dažnai naudoti. g.gif

Pvz turėjau Keune plaukų kosmetiką, tai man netiko siaubingai, bėrė visur kur tik liesdavos plaukai, ypatingai sprandą, tokiais didžiuliais skausmingais spuogais doh.gif

QUOTE(feminell'a @ 2010 12 05, 19:25)
Merginos, norėčiau pasiteirau apie Natura Siberica šampūnus. kokie atsiliepimai? ax.gif

va jau merginos viską kaip ir išvardino, aš irgi šitu šampūnu patenkinta buvau, bet aš pabaigiu ir mėgstu vis ką nors naujo bandyti ax.gif Tikrai gerai išplauna laką ir pan, pamaitina plaukus, tampa tokie švelnūs ir lengvai iššukuojami.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Snieguole :): 06 gruodžio 2010 - 14:31
smile.gif+2010 12 06, 14:30-->
QUOTE(Snieguole smile.gif @ 2010 12 06, 14:30)
Užmačiau šiandien akciją Tigis šampūnams ir įdomu pasidarė, ar juos galima dažnai naudoti. g.gif

Pvz turėjau Keune plaukų kosmetiką, tai man netiko siaubingai, bėrė visur kur tik liesdavos plaukai, ypatingai sprandą, tokiais didžiuliais skausmingais spuogais  doh.gif


O kodėl manai, kad negalima dažnai? unsure.gif Esu turėjusi pora Tigi šampūnų, tai naudodavau. Tiesa, vienas iš jų (berods, dažytiems plaukams), tai labai nepatiko. O va drėkinantis Moisture Mainiac labai neblogas susirodė thumbup.gif

Keune irgi esu turėjusi šampūną, dažytiems plaukams. Ir dar tris ar keturis mažos talpos buteliukus (10 ml) buvau nusipirkusi pabandymui. Man nieko bloga nuo jų nebuvo. Bet mano galvos oda, tfu tfu tfu, ir nėra alergiška. Dar nė nuo vieno šampūno spuogais nenumėtė.

Atsakyti
QUOTE(Ingėnas @ 2010 12 06, 15:41)
O kodėl manai, kad negalima dažnai?  unsure.gif  Esu turėjusi pora Tigi šampūnų, tai naudodavau. Tiesa, vienas iš jų (berods, dažytiems plaukams), tai labai nepatiko. O va drėkinantis Moisture Mainiac labai neblogas susirodė thumbup.gif


o as kaip tik negaliu ju daznai naudoti,nes jie pakankamai stiprus,o kadangi mano galvos oda jautri,tai pleiskanu atsiranda rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingėnas @ 2010 12 06, 14:41)
O kodėl manai, kad negalima dažnai?  unsure.gif  Esu turėjusi pora Tigi šampūnų, tai naudodavau. Tiesa, vienas iš jų (berods, dažytiems plaukams), tai labai nepatiko. O va drėkinantis Moisture Mainiac labai neblogas susirodė thumbup.gif

Keune irgi esu turėjusi šampūną, dažytiems plaukams. Ir dar tris ar keturis mažos talpos buteliukus (10 ml) buvau nusipirkusi pabandymui. Man nieko bloga nuo jų nebuvo. Bet mano galvos oda, tfu tfu tfu, ir nėra alergiška. Dar nė nuo vieno šampūno spuogais nenumėtė.

abejoju ar jie ne per stiprūs kasdieniam naudojimui, nes Keune man per stipri, matyt. g.gif O tau gal nieko nenutiko, nes mažai naudojai, aš kai nusipirkau didelės talpos butelį, o po kelių savaičių kai pradėjo spuogai kilti, tai maža nepasirodė. doh.gif

drinks_cheers.gif nu va ir aš užsisakiau drėkinantį Tigi, tik kiek kitokį - skirtą šviesiems plaukams. Visą liniją užsisakiau, reikia tikėtis rezultatas nenuvils. smile.gif
Atsakyti
smile.gif+2010 12 06, 14:49-->
QUOTE(Snieguole smile.gif @ 2010 12 06, 14:49)
abejoju ar jie ne per stiprūs kasdieniam naudojimui, nes Keune man per stipri, matyt.  g.gif O tau gal nieko nenutiko, nes mažai naudojai, aš kai nusipirkau didelės talpos butelį, o po kelių savaičių kai pradėjo spuogai kilti, tai maža nepasirodė.  doh.gif



Aš turėjau Keune normalios talpos, kiek ten būna g.gif 300 ml ar pan. O tie mažiukai jau buvo papildomai, išbandymui.
Bet aš visąlaik pakaitalioju - vieną plovimą su vienu šampūnu, kitą - jau su kitokiu. Visąlaik turiu mažiausiai du.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Koki butent sampuna patartumete pirkti JOICO, jei plaukai dazyti sviesiai, ilgi ir galiukai labai nudeginti? g.gif Nes paziurejau,kad ten ju yra keliu rusiu g.gif Nusipirkau ka tik seruma galiukams sios firmos, viliojuosi nusipirkti ir sampuna su kondicionieriumi blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Ilgakojė*: 06 gruodžio 2010 - 17:53
QUOTE(*Ilgakojė* @ 2010 12 06, 17:52)
Sveikos 4u.gif
Koki butent sampuna patartumete pirkti JOICO, jei plaukai dazyti sviesiai, ilgi ir galiukai labai nudeginti? g.gif Nes paziurejau,kad ten ju yra keliu rusiu g.gif Nusipirkau ka tik seruma galiukams sios firmos, viliojuosi nusipirkti ir sampuna su kondicionieriumi blush2.gif



Vat Joico šampūnas dažytiems plaukams (bet gal jo tikrai keletas rūšių yra g.gif ) man laabai nepatiko. Iškart nurašiau ir nusprendžiau Joico produkcijos daugiau niekada nebepirkti. Beje esu nusvilusi ir su dažymu Joico plaukų dažais doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingėnas @ 2010 12 06, 16:14)
Vat Joico šampūnas dažytiems plaukams (bet gal jo tikrai keletas rūšių yra g.gif ) man laabai nepatiko. Iškart nurašiau ir nusprendžiau Joico produkcijos daugiau niekada nebepirkti. Beje esu nusvilusi ir su dažymu Joico plaukų dažais doh.gif

g.gif g.gif
O kaip jums VICHY sampunai? Maciau gyre viena pries tai keli psl g.gif
Atsakyti
QUOTE(*Ilgakojė* @ 2010 12 06, 19:02)
g.gif  g.gif
O kaip jums VICHY sampunai? Maciau gyre viena pries tai keli psl g.gif


Nepamenu, kad būčiau VICHY šampūnus bandžiusi g.gif

Beje, jei plaukai dažyti, vienas iš man labiausiai patikusių šampūnų - Rene Furterer Okara. Va tas tai vertas kiekvieno lito thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingėnas @ 2010 12 06, 19:43)
Nepamenu, kad būčiau VICHY šampūnus bandžiusi g.gif 

Beje, jei plaukai dažyti, vienas iš man labiausiai patikusių šampūnų - Rene Furterer Okara. Va tas tai vertas kiekvieno lito thumbup.gif

user posted image
Sitas? g.gif
Papildyta:
user posted image
Plius sitas? g.gif
Atsakyti