Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi plaukų šampūnai

QUOTE(roberta1985 @ 2010 11 26, 00:11)
Labas vakaras merginos. Norejau pasiteirauti ar kuri is Jusu esate bande Sebastian Professional Laminates sampunu linija. Kaip supratau jie taip pat laminuojantys, na bet zinoma ne taip kaip kirpyklos laminatas. Planuoju juos isigyti, bet noreciau suzinoti a verta? Busiu dekinga uz atsakyma


turejau kondicionieriu, oi koks superinis!!!!!!!! gaila, mano kirpeja neturi daugiau, mielai pirkciau dar ir dar.... o is kur jus planuojate isigyti???
Atsakyti
Pvz man labai patinka rusiski sampunai ir kaukes, nors tiesa esu bandziusi ir tigi ir swarskopo ir siaip kitus, bet man kazkaip rusiski geriausi, tik reikia zinoti kokiu jums reikia, kad ir mano plaukuciai lb sausi, tad perku as su ozkos pienu arba su placenta dar lb geras rusiskas ar baltarusiskas b profecional jei neklystu eurokose pirkau smile.gif, siaip nebeperku s tu ku prekybos centruose yra ir lb bijau lenkisku 4u.gif
Atsakyti
Merginos, ar kas naudojate Loccitane sampunus? Planuoju palepinti savo dazytus, issausejusius plaukus tam skirtu sampunu ir balzamu. Kiek anksciau teke bandyti, tai labai skalsus sampunai, plaukai gal ir nebuna stebuklingai purus, bet tikrai atgauna sveikata ax.gif
Atsakyti
Jau pora metų naudoju L'occitane šampūną su alyvmedžio ekstraktais kasdieninam naudojimui skirtą, plaukai minkšti, žvilga, truputį papurena, kas man aktualu, nes iš prigimties plaukai ploni ir prigludę. Kolkas nenusivyliau, tiesa jie keitė pakuotę, bet kokybė bent kolkas nesuprastėjo. O gal ir dėlto, kad kaitalioju du tris šampūnus kaskart plaunant galvą, tiesiog ir prie gero daikto smile.gif nespėja įprasti oda smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyžuka: 03 gruodžio 2010 - 16:03
QUOTE(just11 @ 2010 12 02, 16:52)
Pvz man labai patinka rusiski sampunai ir kaukes, nors tiesa esu bandziusi ir tigi ir swarskopo ir siaip kitus, bet man kazkaip rusiski geriausi, tik reikia zinoti kokiu jums reikia, kad ir mano plaukuciai lb sausi, tad perku as su ozkos pienu arba su placenta dar lb geras rusiskas ar baltarusiskas b profecional jei neklystu eurokose pirkau smile.gif, siaip nebeperku s tu ku prekybos centruose yra ir lb bijau lenkisku  4u.gif


na Tigi tai tikrai ne rodiklis, kad netinka užsienietiški, o rusiški geriausi...man visa Tigi produkcija tragiška, vos ke kaip garnier koks doh.gif
Atsakyti
Labai sudomini tas Kaaral SOFTLY sampunas.
Kur jo butu galima isigyti ir kokia jo kainyte? Gal kas kokia platintoja pazysta? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Skine @ 2010 11 16, 20:20)
user posted image
Kolkas geriausias si sampunas smile.gif
Aš jau senokai apie jį ratus suku, norėtųsi man atsiliepimų ax.gif
QUOTE(diesel_ @ 2010 11 16, 21:03)
Kokios jis firmos? Kuo geriausias?

"Samy"- oficialus puslapis,
Suteikianti apimtį, storinanti plaukus priemonė.
Internete skaičiau įvairius atsiliepimus, todėl dvejoju ax.gif

Iki šiol naudojau Trevor Sorbie Cool Coffee šampūną ir kondicionierių. Atsiliepimai apie šias priemones patys geriausi thumbup.gif
Dar noriu pagirti Tony & Guy Dark Brunette priemones, mano plaukai tapo blizgūs ir švelnūs, gerai palaikė spalvą, ne taip matėsi žili, todėl rečiau teko dažytis(naudojau apie 4 mėn) wub.gif
Atsakyti
Man geriausias Joico color endure šampūnas,seniau ploviau su kažkokių sesės lauktuvių parveštu iš Anglijos dažytiems,tai plaunant galvą vos ne dažai bėgdavo. O jai tiko. Kondicioneiriu naudoju kitos firmos,ir net nedažytiems plaukams,bet spalva nei biški nuo to nenukentėjo. Dar bandžiau alterna,bet irgi nelabai patiko nors dvigubai brangesnis. Jeigu nenaudoju kondicionieriaus ,tepu Joico K-Pak Deep penetrating kaukę. Lapkritį pirkau Tigy S color savvy šampūną,tai šitas labai nepatiko,reiks parduoti kam nors,nes pirkau didelę talpą g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Chopard: 05 gruodžio 2010 - 16:52
QUOTE(Lyžuka @ 2010 12 03, 17:03)
Jau pora metų naudoju L'occitane šampūną su alyvmedžio ekstraktais kasdieninam naudojimui skirtą, plaukai minkšti, žvilga, truputį papurena, kas man aktualu, nes iš prigimties plaukai ploni ir prigludę. Kolkas nenusivyliau, tiesa jie keitė pakuotę, bet kokybė bent kolkas nesuprastėjo. O gal ir dėlto, kad kaitalioju du tris šampūnus kaskart plaunant galvą, tiesiog ir prie gero daikto smile.gif nespėja įprasti oda smile.gif

Naudojau pažeistiems plaukams. smile.gif Patiko. Plaukai buvo tokie glotnūs , nepasipūtę. Bet nuo ilgesnio naudojimo plaukai turbut prie jo priprato. g.gif Pradėjo vėl sausėti.
Kasdienis šampūnas su alyvmedžio ekstraktais man nieko įspūdingo. schmoll.gif
Atsakyti
Merginos, norėčiau pasiteirau apie Natura Siberica šampūnus. kokie atsiliepimai? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(feminell'a @ 2010 12 05, 19:25)
Merginos, norėčiau pasiteirau apie Natura Siberica šampūnus. kokie atsiliepimai? ax.gif


Du bandžiau, ir abu patiko. Anksčiau esu turėjusi jautriai galvos odai. O dabar pakaitomis su kitais dviem šampūnais naudoju Natura Siberica šampūną riebiems plaukams. Pastarasis labai švariai išplauna, nuplauna visas apnašas (kurios užsilieka po kitų šampūnų ir plaukų kosmetikos).
Atsakyti
QUOTE(feminell'a @ 2010 12 05, 20:25)
Merginos, norėčiau pasiteirau apie Natura Siberica šampūnus. kokie atsiliepimai? ax.gif



tai patys geriausi sampuni, kurios iki siol naudojau smile.gif naturalus, visiskai nedirgina mano jautrios galvos odos, labai gerai isplauna:) siuo metu naudoju riebiems plaukams skirta, tai sakau esu labai patenkinta:)
Atsakyti