Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi plaukų šampūnai

kol kas sitas geriausias thumbup.gif

user posted image


arba urtekram dilgeliu, lb padejo kai turejau pleiskanu blush2.gif
Atsakyti
Vakar pagaliau gavau WELLA SP COLIR SAVE Shampoo ir kauke,pirkau is karto 1000ml naujoje pakuoteje,namie buvo likusi dar sena pakuote sampuno,palyginau kvapus,skiriasi,bet tikiuosi poveikis bus toks pats,su kitais produktais ( Schauma, Nivea,Fructis...)plaukai budavo siurkstoki,be blizgesio,o su Wella Sp produktais,plaukuciai blizga,jauciu,kad siek tiek atsigauna yess.gif
Atsakyti
baigiasi mano hempz purinantis ir nzn kaip teks toliau gywent,nes jau esu pripratus prie jo.Jauciu su loreal kur rozineme buteliuke mano plaukai nenores net plautis,Brangokas tas hempz kaip uz 350ml 64lt moket doh.gif Gal kas pasiulys kazka lb panasaus su panasiu poweikiu,bet pigiau?
Atsakyti
Daug visko isbandziau, bet paskutniu metu labai patinka sampunas is serijos "TIKRAS VARNALĖŠŲ ALIEJUS (NASTOJAŠČEJE REPEJNOJE MASLO) "ELFA"
pirkau kartu su aliejuku, tai esu labai patenkinta thumbup.gif
Atsakyti
isbandziau ivairiu ir amway ir wela ir dar daug. pats geriausias iki siol buvo garnier
Atsakyti
QUOTE(4love @ 2010 11 20, 22:34)
kol kas sitas geriausias  thumbup.gif

user posted image
arba urtekram dilgeliu, lb padejo kai turejau pleiskanu  blush2.gif

man tai sis labai nepatiko blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Simoniux18 @ 2010 11 23, 11:59)
man tai sis labai nepatiko blink.gif

neblogas, nespasakyciau kad prastas,bet yra ir geresniu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo miss.elle: 23 lapkričio 2010 - 14:49
QUOTE(Simoniux18 @ 2010 11 23, 10:59)
man tai sis labai nepatiko blink.gif


Man jis irgi nepatiko. O dar turint omeny jo kainą cool.gif Užskaičiau kaip nepavykusį pirkinį.
Atsakyti
Labas vakaras merginos. Norejau pasiteirauti ar kuri is Jusu esate bande Sebastian Professional Laminates sampunu linija. Kaip supratau jie taip pat laminuojantys, na bet zinoma ne taip kaip kirpyklos laminatas. Planuoju juos isigyti, bet noreciau suzinoti a verta? Busiu dekinga uz atsakyma
Atsakyti
QUOTE(Ingėnas @ 2010 11 23, 16:40)
Man jis irgi nepatiko. O dar turint omeny jo kainą cool.gif Užskaičiau kaip nepavykusį pirkinį.


drinks_cheers.gif ir as. Plaukus ne suglotnindavo, o tiesiogine prasme sulaizydavo, susiriebalindavo ziauriai greit.
Atsakyti
Patiesu išbandžius duag įvairių šampnų, tačiau nei su vienu idealaus efekto be pleiskanų neturėjau.
Sudomino Kaaral šampūnai (tas rožiniam buteliuke) kur būtų jo galima įsigyti? smile.gif
Ir kokia kaina?
Man sausai galvos odai reikėtų smile.gif
Atsakyti
Esu isbandziusi tikrai nemazai sampunu,bet siuo metu naudoju ir galiu drasiai rekomenduoti Kaaral SOFTLY wub.gif tikrai puikus sampunas,plaukai isplovus svelnus,purus,elastingi,nesivelia rolleyes.gif o kartu naudojant Baco kauke jie is viso atsigavo,pradejo augti,zodziu,superinis sis sampuniukas man thumbup.gif
Atsakyti