Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi plaukų šampūnai

ai tiek to... biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Šilauogė*: 14 lapkričio 2010 - 20:23
QUOTE(double coffee @ 2010 11 14, 19:46)
o jus isbandykit  KAARAL,bus apie ka pasneket mirksiukas.gif
P.S.jie reklamai,pakuotei pinigu nesvaisto ,as taip suprantu,bet gaminiai kokybiski ir veiksmingi,ypac apie tai byloja K05 gydomoji linija  thumbup.gif


Pvz. aš išbandžiau du Kaaral šampūnus. Abu lyg ir turėjo tikti mano plaukams, bet tiko ir patiko ne vienodai. Pavadinimų nepamenu, ir pritingiu ieškoti blush2.gif . Bet patikęs buvo energizuojantis, kurio buvau nusipirkusi pusę litro, tai smagiai susinaudojo thumbup.gif O kito gavau tik pabandymui, tai pasirodė labai vidutinis, nevertas dėmesio (brods jis buvo dažytiems plaukams, jei nesumaišiau).

Ir apskritai turbūt nebūna taip, kad kažkurio gamintojos visi produktai vienodai geri ir nusisekę. Arba gal ne visada mes patys mokame juos tinkamai pasirinkti.
Atsakyti
QUOTE(double coffee @ 2010 11 14, 20:46)
o jus isbandykit  KAARAL,bus apie ka pasneket mirksiukas.gif
P.S.jie reklamai,pakuotei pinigu nesvaisto ,as taip suprantu,bet gaminiai kokybiski ir veiksmingi,ypac apie tai byloja K05 gydomoji linija  thumbup.gif


Bandziau as ta Kaaral, dar pries sita SM manija. Po Energy samuno tooookias pleiskanas turejau, kad nebezinojau kur detis. Dabar naudoju Elgon ir Keune sampunus abu tinka ir patinka.
Atsakyti
QUOTE(diesel_ @ 2010 11 15, 09:08)
Bandziau as ta Kaaral, dar pries sita SM manija. Po Energy samuno tooookias pleiskanas turejau, kad nebezinojau kur detis. Dabar naudoju Elgon ir Keune sampunus abu tinka ir patinka.


Kas is Keune tinka? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(fuksė @ 2010 11 15, 12:31)
Kas is Keune tinka?  4u.gif


Naudoju Keune Blend linijos Volume sampuna ir Care line sausu pazeistu plauku sampuna.
Atsakyti
QUOTE(diesel_ @ 2010 11 15, 09:08)
Bandziau as ta Kaaral, dar pries sita SM manija. Po Energy samuno tooookias pleiskanas turejau, kad nebezinojau kur detis. Dabar naudoju Elgon ir Keune sampunus abu tinka ir patinka.

Mano vyras su Enegy is KAARAL atsikrate pleiskanu tongue.gif ,nors sis sampunas ne nuo pleiskanu,jam labai patiko,ir kvapas kad gaivinanti metair poveikis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(mimoz@ @ 2010 11 15, 23:16)
Mano vyras su Enegy is KAARAL atsikrate pleiskanu tongue.gif ,nors sis sampunas ne nuo pleiskanu,jam labai patiko,ir kvapas kad gaivinanti metair poveikis thumbup.gif


Na va, kaip Jusu vyrui pasiseke. Tikras stebuklas ir panaceja tiesiog. O plauku daugiau augti nepradejo? lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(diesel_ @ 2010 11 16, 08:45)
Na va, kaip Jusu vyrui pasiseke. Tikras stebuklas ir panaceja tiesiog. O plauku daugiau augti nepradejo?  lotuliukas.gif


Pas mane pleiskanų ir nebuvo (taigi, nebuvo ko atskratyti tongue.gif ). Bet va būtent tas Enegy šampūnas ir man labai patiko thumbup.gif

Beje, Keune keturis šampūnus mažose pakuotėse irgi esu išbandžiusi (visai neblogi). Vieną iš jų pirkau didelėje pakuotėje, kur plokščio rutulio formos, dažytiems plaukams. Na pakankamai geras šampūnas, bet kažkas tooookio irgi nebuvo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingėnas: 16 lapkričio 2010 - 10:38
QUOTE(Ingėnas @ 2010 11 16, 11:36)
Pas mane pleiskanų ir nebuvo (taigi, nebuvo ko atskratyti tongue.gif ). Bet va būtent tas Enegy šampūnas ir man labai patiko thumbup.gif

Beje, Keune keturis šampūnus mažose pakuotėse irgi esu išbandžiusi (visai neblogi). Vieną iš jų pirkau didelėje pakuotėje, kur plokščio rutulio formos, dažytiems plaukams. Na pakankamai geras šampūnas, bet kažkas tooookio irgi nebuvo.



Taigi as ir nesakau, kad kaaral yra kaka ir jus jo nepirkit. Pirkit, ka norit, leidziu biggrin.gif Sakau, kad man, gyvenime neturejusiai pleiskanu nuo Energy sampuno ju prisiveise belekiek. Nustojau jaudot sampuna- baigesi ir pleiskanos. Man netiko. Ne i tema galiu pasakyt, kad kauke kazkokia turejau, tai ta visai gera buvo.
Keune stebuklu nedaro, bet as is sampuno stebuklo ir nesitikiu. Man turi svariai isplauti, bet kartu ir nesausinti, nevelti plauku, nedirginti galvos odos. Jeigu sampunas purinantis- siek tiek pakelti nuo saknu. Keune sampunai man ta atlieka. Toliau jau kitu priemoniu darbas.
Atsakyti
QUOTE(diesel_ @ 2010 11 16, 14:57)
Keune stebuklu nedaro, bet as is sampuno stebuklo ir nesitikiu. Man turi svariai isplauti, bet kartu ir nesausinti, nevelti plauku, nedirginti galvos odos. Jeigu sampunas purinantis- siek tiek pakelti nuo saknu. Keune sampunai man ta atlieka. Toliau jau kitu priemoniu darbas.


Oi nesakyk mirksiukas.gif , nors gal kiekvienam ir skirtingai. Aš pvz. koncionierių, kaukių nenaudoju visai (tik labai labai retai). Tik išsiplaunu šampūnu ir išsidžiovinu fenu. Užtat šampūno paieškai ir rinkimuisi skiriu daug dėmesio. Noriu, kad ne tik švariai išplautų, bet kad ir plaukai sveikai blizgėtų (jei neužsilieka silikono apnašų). Aišku, kad neriebalintų galvos odos, ir kad neišsausintų pačio plauko. Na o kadangi plaukai dažyti, noriu, kad ir tausotų spalvą. Man netgi plaukų atspalvis išsiplovus skirtingais šampūnais gali vos vos skirtis (kadangi spalva iš ryškesnių, tai pakankamai gerai matosi). Na ir aišku, noriu purumo.
Atrasti ideliai tinkantį šampūną nėra lengva. Bet jei pasiseka, būna džiugu. Tik bėda, kad su laiku naudojant tą patį šampūną prie jo plaukai pripranta (bent man).
Atsakyti
QUOTE(Ingėnas @ 2010 11 16, 17:12)
Oi nesakyk mirksiukas.gif , nors gal kiekvienam ir skirtingai. Aš pvz. koncionierių, kaukių nenaudoju visai (tik labai labai retai). Tik išsiplaunu šampūnu ir išsidžiovinu fenu. Užtat šampūno paieškai ir rinkimuisi skiriu daug dėmesio. Noriu, kad ne tik švariai išplautų, bet kad ir plaukai sveikai  blizgėtų (jei neužsilieka silikono apnašų). Aišku, kad neriebalintų galvos odos, ir kad neišsausintų pačio plauko. Na o kadangi plaukai dažyti, noriu, kad ir tausotų spalvą. Man netgi plaukų atspalvis išsiplovus skirtingais šampūnais gali vos vos skirtis (kadangi spalva iš ryškesnių, tai pakankamai gerai matosi). Na ir aišku, noriu purumo.
Atrasti ideliai tinkantį šampūną nėra lengva. Bet jei pasiseka, būna džiugu. Tik bėda, kad su laiku naudojant tą patį šampūną prie jo plaukai pripranta (bent man).


Va va, man irgi plaukai prie sampunu pripranta. Antra karta toki pati labai retai kada perku, nebent labai patinka. Galvos oda riebaluotis nelinkusi, plauku nedazau.
Taigi mano reikalavimai sampunui: svarus, purus, neissausinti ir nesuvelti plaukai. O be kaukes savo plauku neisivaizduoju. Kaip ir be serumo po plovimo.
Atsakyti
QUOTE(diesel_ @ 2010 11 16, 09:45)
Na va, kaip Jusu vyrui pasiseke. Tikras stebuklas ir panaceja tiesiog. O plauku daugiau augti nepradejo?  lotuliukas.gif

Pradejo ant krutines mirksiukas.gif
Atsakyti