Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi plaukų šampūnai

QUOTE(Victorious @ 2010 10 27, 20:58)
O tai kas atsitiks tuo vadinamu nenatūraliu išplovus?

na tipo plaukai yra issivale nuo tu visu silikonu, tai kam vel juos det ant ju unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(veterane @ 2010 10 27, 21:01)
na tipo plaukai yra issivale nuo tu visu silikonu, tai kam vel juos det ant ju unsure.gif

Oi ta natūralumo propoganda hihihi.gif Aš tiesa sakant, bijau tais natūraliais plaut, kad plaukai kaip stagarai neliktų... Ir nieko tokio blogo plaukų priemonių silikuonuose nematau - kaip tik sukuria apsaugą nuo aplinkos poveikio, plaukas būna glotnesnis, paslankesnis, sveikiau atrodo... Nemanau, kad tik su natūraliom priemonėm galima tokį rezultatą pasiekt. Jiems dar daug tobulėt....Ir kalbam apie plaukus - juk kerpam, jie atauga. Kokią tą žalą gali padaryt nenatūralus šampūnas ar kondicionierius? Nors ir kitų produktų tas vadinamas natūralumas labai ginčytinas... Gal labiau bijot reiktų cheminių dažų, kurie labiausiai ir kenkia, pažeidžia, nualina plaukus, o ne nudažius amoniaku, peroksidu, jau tada ale labai prižiūrėt ir puoselėt naudojant eko priemones ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Victorious: 27 spalio 2010 - 19:35
QUOTE(Märchen @ 2010 10 27, 16:08)
Gal galite plačiau parašyti, kuo taip patiko šis šampūnas?


tuo metu kai ji pirkau buvo ziema, plaukai labai elektrinos, del to naudodavau labai daug formavimo priemoniu smile.gif nuo tu priemoniu plaukai labai apsunkdavo, riebaluodavos, isplaudavau plaukus,o jie vistiek nutise kazkokie, suvarge, sulipe :)kiekviena sekmadieni isplovus plaukus situ sampunu, man jie net siugzedavo (geraja to zodzio prasme), papurdavo, blizgedavo, taip iki kito sekmadienio istempdavau:) na mano inoringiems plaukams jis tiko ir net labai:)juolab mano plaukai riebus, tai ir riebalu pertekliu nuplaudavo smile.gif tik kad brangokas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Victorious @ 2010 10 27, 19:26)
Oi ta natūralumo propoganda hihihi.gif Aš tiesa sakant, bijau tais natūraliais plaut, kad plaukai kaip stagarai neliktų... Ir nieko tokio blogo plaukų priemonių silikuonuose nematau - kaip tik sukuria apsaugą nuo aplinkos poveikio, plaukas būna glotnesnis, paslankesnis, sveikiau atrodo... Nemanau, kad tik su natūraliom priemonėm galima tokį rezultatą pasiekt. Jiems dar daug tobulėt....Ir kalbam apie plaukus - juk kerpam, jie atauga. Kokią tą žalą gali padaryt  nenatūralus šampūnas ar kondicionierius? Nors ir kitų produktų tas vadinamas natūralumas labai ginčytinas... Gal labiau bijot reiktų cheminių dažų, kurie labiausiai ir kenkia, pažeidžia, nualina plaukus, o ne nudažius amoniaku, peroksidu, jau tada ale labai prižiūrėt ir puoselėt naudojant eko priemones ax.gif



Aš naudoju tuos sintetinius šampūnus. Bet visąlaik pakaitalioju juos kiekvieną plovimą. Vienu kartu turiu mažiausiai du. Tuomet man mažiau apsineša plaukas. O retkarčiais (retai tik todėl, kad plaukas dažytas) praplaunu plaukus valomuoju šampūnu. Jei plaukai būtų nedažyti, tą valomąjį šampūną naudočiau bent kartą į savaitę.
Beje, vienintelis iš bandytų ekologiškų padaręs labai gerą įspūdį buvo Druide šampūnas. Bet jis labai nesalsus, visiškai neputoja, ir labai daug jo reikia (kažkaip dar daugiau, nei bandytų kitų be SLS). Tai brangokai išeitų.
Atsakyti
QUOTE(Victorious @ 2010 10 27, 20:26)
Oi ta natūralumo propoganda hihihi.gif Aš tiesa sakant, bijau tais natūraliais plaut, kad plaukai kaip stagarai neliktų... Ir nieko tokio blogo plaukų priemonių silikuonuose nematau - kaip tik sukuria apsaugą nuo aplinkos poveikio, plaukas būna glotnesnis, paslankesnis, sveikiau atrodo... Nemanau, kad tik su natūraliom priemonėm galima tokį rezultatą pasiekt. Jiems dar daug tobulėt....Ir kalbam apie plaukus - juk kerpam, jie atauga. Kokią tą žalą gali padaryt  nenatūralus šampūnas ar kondicionierius? Nors ir kitų produktų tas vadinamas natūralumas labai ginčytinas... Gal labiau bijot reiktų cheminių dažų, kurie labiausiai ir kenkia, pažeidžia, nualina plaukus, o ne nudažius amoniaku, peroksidu, jau tada ale labai prižiūrėt ir puoselėt naudojant eko priemones ax.gif


Nesutinku..... schmoll.gif pamirstate, jog naudojate priemones tepant galvos oda, kuri labai plona ir per ja visos medziagos absorbuojasi tiesiai i krauja.
Taciau tai ne moralas, o kiekvienos pasirinkimas, kuom teplioti galvos oda ir plaukus.
Del efekto: cia sutinku, chemijos pagalba ,,grazus" plaukai tampa greiciau, kita medalio puse - kad tai vistiek laikina, cia ir skirtumas naturaliu priemoniu nuo chemijos. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(fuksė @ 2010 10 27, 19:56)
Nesutinku..... schmoll.gif pamirstate, jog naudojate priemones tepant galvos oda, kuri labai plona ir per ja visos medziagos absorbuojasi tiesiai i krauja.
Taciau tai ne moralas, o kiekvienos pasirinkimas, kuom teplioti galvos oda ir plaukus.
Del efekto: cia sutinku, chemijos pagalba ,,grazus" plaukai tampa greiciau, kita medalio puse - kad tai vistiek laikina, cia ir skirtumas naturaliu priemoniu nuo chemijos.  4u.gif


Bet juk šampūnas ant plaukų (juo labiau odos) išbūna labai trumpai, paskui iškart nuplaunamas. Išskyrus tuos atvejus, kai ant šampūno pakuotės rašoma palaikyti pvz. apie 2 min, bet čia jau išimtis iš taisyklės.
Atsakyti
QUOTE(jauniute @ 2010 10 27, 20:40)
tuo metu kai ji pirkau buvo ziema, plaukai labai elektrinos, del to naudodavau labai daug formavimo priemoniu smile.gif nuo tu priemoniu plaukai labai apsunkdavo, riebaluodavos, isplaudavau plaukus,o jie vistiek nutise kazkokie, suvarge, sulipe :)kiekviena sekmadieni isplovus plaukus situ sampunu, man jie net siugzedavo (geraja to zodzio prasme), papurdavo, blizgedavo, taip iki kito sekmadienio istempdavau:) na mano inoringiems plaukams jis tiko ir net labai:)juolab mano plaukai riebus, tai ir riebalu pertekliu nuplaudavo smile.gif tik kad brangokas smile.gif


cia tas pats g.gif
visai nebloga kaina..
http://www.amazon.co...p;creative=6738
Atsakyti
QUOTE(Ingėnas @ 2010 10 27, 21:04)
Bet juk šampūnas ant plaukų (juo labiau odos) išbūna labai trumpai, paskui iškart nuplaunamas. Išskyrus tuos atvejus, kai ant šampūno pakuotės rašoma palaikyti pvz. apie 2 min, bet čia jau išimtis iš taisyklės.


to visiskai pakanka blink.gif
Atsakyti
per visa laika kiek auginu plaukus, dabar man jie atrodo graziausiai. blizga, neluzineja galiukai, neslenka, visa tai ekologisku produktu deka.
Atsakyti
QUOTE(fuksė @ 2010 10 27, 21:56)
Nesutinku..... schmoll.gif pamirstate, jog naudojate priemones tepant galvos oda, kuri labai plona ir per ja visos medziagos absorbuojasi tiesiai i krauja.
Taciau tai ne moralas, o kiekvienos pasirinkimas, kuom teplioti galvos oda ir plaukus.
Del efekto: cia sutinku, chemijos pagalba ,,grazus" plaukai tampa greiciau, kita medalio puse - kad tai vistiek laikina, cia ir skirtumas naturaliu priemoniu nuo chemijos.  4u.gif

Na, šypseną išspaudžia ta dirbtinai bandoma sukurti visuotinė panika ir skambi eko kosmetikos filosofija bei šūkiai. Žaidžiama rinkodaros triukais, ir tiek - juk kaip kitaip ir į taip perpildytą rinką prasibrausi rolleyes.gif
Tai ir nesuprantama, sakyčiau, išpūsta nenatūralių šampūnų fobija blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Victorious: 27 spalio 2010 - 21:10
QUOTE(veterane @ 2010 10 27, 22:08)
per visa laika kiek auginu plaukus, dabar man jie atrodo graziausiai. blizga, neluzineja galiukai, neslenka, visa tai ekologisku produktu deka.

Maniškiai natūralūs gražiausiai atrodo, blizga, nesivelia, lengvai išsišukuoja ir t.t. naudojant profesionalias ir kokybiškas plaukų priežiūros priemones. Kartą bandžiau ale natūralų šampūną, bet vėlėsi, mažiau blizgėjo - tai daugiau ir nesinori.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Victorious: 27 spalio 2010 - 21:39
O kokius valomuosius sampunus naudojate? as esu naudojus tik joico, kitu net nezinau
Atsakyti