Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi plaukų šampūnai

QUOTE(jadzka @ 2010 08 15, 11:44)
Seniau naudojau. Tikrai malonus, geras kvapas ir pan, bet kad labai ženkliai suteiktų apimties - tikrai nepasakyčiau. Tiesiog geras, neblogai drėkinantis plauką šampūnas. Plaukai slidūs ir pakankamai purūs nuo jo būna.

na o kur jo pigiai gauti?litrini buteliuka? blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
Man pats pačiausias yra Hempz drėkinantis šampūnas ax.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Deimantuke33 @ 2010 08 16, 12:02)
na o kur jo pigiai gauti?litrini buteliuka?  blush2.gif  4u.gif


Sakyčiau nepulk iškart litruko... nes jis labai skalsus ir gali dirginti galov odą. Pradžiai pasibandyk, o litrukus jei ką - spėsi vėliau g.gif:
O pigiau, tai merginos perka rodos iš kažkokių platintojų ar internetinės parudotuvės kažkokios g.gif:
Atsakyti
QUOTE(salutvera @ 2010 08 15, 13:27)
Sveikos, susigundžiau nuolaida šiam šampūnui, sausiems pažeistiems plaukams. Gal kuri esat bandžiusi, kokie būtų atsiliepimai.



Anksčiau naudojau kurį laiką, tikrai gerai drėkina, plaukai pasitaisė, bet stebuklų nepadarė smile.gif


Norėčiau išgirst apie šį šampūna 4u.gif
user posted image


Esu naudojus šios linijos kaukę tai labai patiko, kaži kaip su šampūnu g.gif
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2010 08 16, 14:11)
Sakyčiau nepulk iškart litruko... nes jis labai skalsus ir gali dirginti galov odą. Pradžiai pasibandyk, o litrukus jei ką - spėsi vėliau g.gif:
O pigiau, tai merginos perka rodos iš kažkokių platintojų ar internetinės parudotuvės kažkokios g.gif:

aciuks.gif 4u.gif sakote,galimas dirginimas?daug kam pasitaike? blush2.gif dabar Alterna naudoju,bet galvoju kazka kita pabandyti rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Deimantuke33 @ 2010 08 16, 19:14)
aciuks.gif  4u.gif  sakote,galimas dirginimas?daug kam  pasitaike?  blush2.gif  dabar Alterna naudoju,bet galvoju kazka kita pabandyti  rolleyes.gif


Man Alternos žalioji serija irgi dirgino galvos odą doh.gif: bet čia mano galva jautri smile.gif
O daug ar ne daug kam pasitaikė... NEgaliu pasakyt smile.gif bandymo metodu reikia rasti savo priemones smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2010 08 16, 22:28)
Man Alternos žalioji serija irgi dirgino galvos odą doh.gif: bet čia mano galva jautri smile.gif
O daug ar ne daug kam pasitaikė... NEgaliu pasakyt smile.gif bandymo metodu reikia rasti savo priemones smile.gif

drinks_cheers.gif man tai Alternos zalia linija tai labai tinka thumbup.gif nu bet vistiek nenoriu uzsibut prie vienu priemoniu blush2.gif ir norisi kazko gero ir pigesnio biggrin.gif zodziu,bandau pirkti ir ziuresiu kaip...mergaites,o kur pigiausia?as apie LOREAL ta zalia sampuna...? 4u.gif
Atsakyti
katik nusipirkau Garnier Fructis Color Resist gal yra isbandziusiu? kaip laiko spalva?

user posted image
Atsakyti
Mano nedažyti trumpi plaukai,
neseniai išbandžiau seriją ekologiškų šampūnų "Sante" -
būtinai reikia derinti su kondicionieriumi. Eksperimento dėlei gerai,
tačiau kasdieniam naudojimui optimaliausias vis dėlto Schauma Kiwi Shine:
daro tai, ką žada: įveikia "šiurkštaus" vandens efektą, tikrai minkština plaukus.
Atsakyti
QUOTE(wish7 @ 2010 08 11, 09:44)
Goldwell Rich Repair  thumbup.gif


PRITARIU 100%
Bandziau, labai labai patenkinta buvau. Dabar naudoju Goldwell Kerasilk Ultra Rich Shampoo & Treatment + galiukams serumas Goldwell Dualsenses Rich Repair Leave In Hair Tip Serum. Plaukai nerealiai svelnus ir lengvi. Pats geriausias sampunas koki esu isbandziusi!
Nuolat keiciu sampunus, kad plaukai nepriprastu. Kaitaliojimas efektyviau veikia plaukus. Jau seniai nebeperku parduotuviniu, vien tik profesionalias priemones. Man labai pasiteisino.
Papildyta:
QUOTE(salutvera @ 2010 08 15, 11:27)
Sveikos, susigundžiau nuolaida šiam šampūnui, sausiems pažeistiems plaukams. Gal kuri esat bandžiusi, kokie būtų atsiliepimai.


Man nepatiko.. Nors gerai drekina ir minkstina. Bet mano plaukai ploni, todel visi sukrisdavo jau po keliu valandu ir is sukuosenos kapish likdavo. Nebent jei tavo stori plaukai, tada gali meginti.
Atsakyti
QUOTE(medutis @ 2010 08 18, 16:54)
Man nepatiko.. Nors gerai drekina ir minkstina. Bet mano plaukai ploni, todel visi sukrisdavo jau po keliu valandu ir is sukuosenos kapish likdavo. Nebent jei tavo stori plaukai, tada gali meginti.


Jau išbandžiau šį šampūną. Na kaip pirmą kartą jį naudoju, tai galiu pasakyti, kad patiko. Mano plaukai stori ir pasipūtę, tai kaip ir sakei jis plaukus suglotnina, tai čia didžiausias pliusas. O jau kvapas wub.gif po šampūno užsidėjau kaukę ir net ją išplovus tas nerealus kvapas išliko rolleyes.gif
Kol kas labai patinka šis šampūnas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(salutvera @ 2010 08 18, 17:56)
Jau išbandžiau šį šampūną. Na kaip pirmą kartą jį naudoju, tai galiu pasakyti, kad patiko. Mano plaukai stori ir pasipūtę, tai kaip ir sakei jis plaukus suglotnina, tai čia didžiausias pliusas. O jau kvapas  wub.gif  po šampūno užsidėjau kaukę ir net ją išplovus tas nerealus kvapas išliko  rolleyes.gif
Kol kas labai patinka šis šampūnas  smile.gif

Apie koki sampuna cia rasot? bigsmile.gif Mano plaukai taip pat stori ir puciasi, todel reik sampuno, kuris juos gerai suglotnintu,. g.gif
Atsakyti