Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi plaukų šampūnai

QUOTE(Elziukas1984 @ 2010 10 26, 11:36)
Kokie butu atsiliepimai apie TRESemme sampunus ir kaukes? Ar tikrai tai profesionali linija?
Aciu  smile.gif


Aš kaip tik pabaigiau TRESemme giliai valantį šampūną. Man labai patiko thumbup.gif Tiesa, kadangi plaukai dažyti, jį naudodavau pakankamai retai (kad neblukintų kartu ir spalvos).
Atsakyti
QUOTE(Maserati @ 2010 10 26, 13:22)
Gal galit rekomenduoti giliai valanti sampuna? Na,kad kartkartem isplauti plaukus ir galvos oda labai stipriai,nuo visu aliejuku ir kt. smile.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Misigule @ 2010 10 23, 11:22)
user posted image

Man šis šampūnas  thumbup.gif  ypač mano išsausėjusiems ir nuo tiesinimo žnyplėmis nualintiems plaukams...  smile.gif

turiu nusipirkus, bet nzn ar naudot unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Victorious @ 2010 10 26, 18:23)



turejau sita, man jis pasirode fantastiskas 4u.gif karta per savaite naudodavau, visus brudus nuimt nuo plauko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(veterane @ 2010 10 26, 21:30)
turiu nusipirkus, bet nzn ar naudot unsure.gif

Kodel?biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Secret @ 2010 10 27, 00:16)

nes nenaturalus, pamaciau vaistinej ir pirkau net nepasidomejus, kaina gan didele tai maniau, kad geras, o pasirodo nelabai
Atsakyti
QUOTE(veterane @ 2010 10 27, 01:16)
nes nenaturalus, pamaciau vaistinej ir pirkau net nepasidomejus, kaina gan didele tai maniau, kad geras, o pasirodo nelabai


Na kas del naturalumo tai jo, ten jo nelabai rasi smile.gif Bet i tai nekreipiant demesio, man jis savo funkcija gerai atlieka.
O koki pati dabar naudoji? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Secret @ 2010 10 27, 12:44)
Na kas del naturalumo tai jo, ten jo nelabai rasi smile.gif Bet i tai nekreipiant demesio, man jis savo funkcija gerai atlieka.
O koki pati dabar naudoji? smile.gif

dabar naudoju ekologiska eco sampuna ir seniai jau nebenaudoju nenaturaliu.
Atsakyti
QUOTE(ZBITKA @ 2010 10 26, 11:36)
nepatinka ir man tokie pasigyrimai. jeigu esi pasikelus tai kam tai viesinti?

Papildyta:
blink.gif  blink.gif  blink.gif  nieko sau kainos. pas mus italijoje pardavineja tokiam kaip droge. sampunu kaina 6€ kitu produktu kainu neziurejau, bet galiu paziuret



vakar nusipirkau NOAH riebiems plaukams 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jauniute @ 2010 10 27, 00:12)
turejau sita, man jis pasirode fantastiskas 4u.gif karta per savaite naudodavau, visus brudus nuimt nuo plauko smile.gif

Gal galite plačiau parašyti, kuo taip patiko šis šampūnas?
Atsakyti
Sveikos, paskaitineju si foruma, nes pati turiu bedu su plaukais.Ilgi, dazyti tamsiai, naturaliai esu sviesiaplauke, vis ryskinu spalva, pries tai buvau blondine, zodziu issauseje, nualinti...visko mate smile.gif Leisdavau kruvas pinigu brangiems sampunams,kaukems, balzamams,aliejams,ampulems...niekas manes negelbejo ilgam doh.gif pradejau darytis naturalias kaukes, eme atsigauti plaukuciai.Taciau nusprendziau ir pakeisti kasdienines plovimo priemones,nusipirkau PIGU NATURALU rusiska sampuna 'aptecka agati' (5lt~) , nuo plauku slinkimo, (dar viena problema) ilasinau keleta lasu i ji rozmarinu eterinio aliejaus (vaistineje 4lt~) ir nepatikesite ....plaukai PAVALGEEE...atsigavo, spindi, sunkesni pasidare thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(veterane @ 2010 10 27, 02:16)
nes nenaturalus, pamaciau vaistinej ir pirkau net nepasidomejus, kaina gan didele tai maniau, kad geras, o pasirodo nelabai

O tai kas atsitiks tuo vadinamu nenatūraliu išplovus?
Atsakyti