Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi plaukų šampūnai

QUOTE(avyte21 @ 2010 10 19, 12:04)
Sveikos! gal kuri bandete NOAH

Turiu ir kaiptik baigineju 2.2. kondicionieriu,tai labai patinka poveikis,plaukai buna svelnus,glotnus smile.gif Minusas,kad labai neskalsus. Labiau nei Noah man patiko Kaaral baco kauke,tai Noah nebepirksiu.
Atsakyti
QUOTE(Maserati @ 2010 10 19, 14:03)
Turiu ir kaiptik baigineju 2.2. kondicionieriu,tai labai patinka poveikis,plaukai buna svelnus,glotnus smile.gif Minusas,kad labai neskalsus. Labiau nei Noah man patiko Kaaral baco kauke,tai Noah nebepirksiu.




o is kur gauti ta "Kaaral baco" kauke? Ir kokia jos kaina? smile.gif
Atsakyti
Labas, ar niekas nebande italiskos plauku linijos RAYWELL vivace?
Atsakyti
QUOTE(reikli @ 2010 09 29, 13:49)
Man dabar sis sampunas labai patiko,glotnus,blizgus kvepiantis nuostabiai plaukai,jis visu tipu,puikus man jis  smile.gif ,Kaaralo daug ja ka bandziau,super ju sampunai K05 gydomosios linijos,vyrui patinka nuo pleiskanu,o man nuo saknu riebalavimosi thumbup.gif ,bet j nauduoju kas antra plovima.
user posted image

KAARAL ax.gif 4u.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Diamond'e @ 2010 10 18, 18:48)
Na vakar buvau eurovaistinei, neradau Alpecin, gal tiesiog nepastebejau. Tai teko rinktis tarp daugybes kitu...


Jie prie vyriškų būna, gal dėl to neradot.
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2010 10 19, 23:04)
Jie prie vyriškų būna, gal dėl to neradot.

Velnias, rimtai doh.gif na bet man dabartinis lakme taipogi tinka, kita karta bandysiu alpecin
Atsakyti
user posted image

Man šis šampūnas thumbup.gif ypač mano išsausėjusiems ir nuo tiesinimo žnyplėmis nualintiems plaukams... smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Misigule: 23 spalio 2010 - 09:25
QUOTE(Misigule @ 2010 10 23, 10:22)
user posted image

Man šis šampūnas  thumbup.gif  ypač mano išsausėjusiems ir nuo tiesinimo žnyplėmis nualintiems plaukams...  smile.gif


Ir man jis patiko thumbup.gif Tik kad pleiskanu atsirado doh.gif
Atsakyti
Gal galit rekomenduoti giliai valanti sampuna? Na,kad kartkartem isplauti plaukus ir galvos oda labai stipriai,nuo visu aliejuku ir kt. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gkspygle @ 2010 10 17, 23:23)
nu tai ir naudok ta KITA  doh.gif  manes nekaso, as pasakiau savo nuomone atsakint i temos pavadinima ir viskas  cool.gif  pasikelusiai? ania  bigsmile.gif xe xe, tokia ir esu  biggrin.gif



nepatinka ir man tokie pasigyrimai. jeigu esi pasikelus tai kam tai viesinti?

Papildyta:
QUOTE(avyte21 @ 2010 10 19, 11:04)
Sveikos! gal kuri bandete NOAH sampunus, kondicionierius ar seruma plauku galiukams? Kainos man atrodo didokos, nors pagal kieki kaip ir ne. balzamai po 105 lt., sampunai po 75 lt. (tiek sampunas tiek kondicionierius po 1l.), o serumas plauku galiukams po 42 lt. Sampuna tai galvociau imti drekinamasis pankolio sampunas Noah hair 1.2, o kondicionieriu - jogurtinis atstatomasis kondicionierius hair 2.2. Nezinau ar verta, nes kiekis didelis, mano plaukai dazyti sviesiai, issauseje sad.gif. Gal kuri gali padeti apsispresti, nes db sitos kainos tipo kaip ir su didelia nuolaida, o gal kas zino kur pigiau ju gauti?



blink.gif blink.gif blink.gif nieko sau kainos. pas mus italijoje pardavineja tokiam kaip droge. sampunu kaina 6€ kitu produktu kainu neziurejau, bet galiu paziuret
Atsakyti
Kokie butu atsiliepimai apie TRESemme sampunus ir kaukes? Ar tikrai tai profesionali linija?
Aciu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elziukas1984: 26 spalio 2010 - 12:00
QUOTE(avyte21 @ 2010 10 19, 12:04)
Sveikos! gal kuri bandete NOAH sampunus, kondicionierius ar seruma plauku galiukams?


O kur cia dabar nuolaidos? Pati nesu bandziusi, bet visai noreciau 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bitute737: 26 spalio 2010 - 11:46