Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi plaukų šampūnai

QUOTE(medutis @ 2010 10 15, 18:31)
Taip, rasi euro vaistineje. Pilkas neisvaizdus buteliukas, raudonu kamsteliu. Man patiko jo vyriskas kvapas. Plauku nei siause, nei vele. Taciau jie tokie kietesni buvo. Ten parasyta, kad reikia plauti saknis, bet as taip nemoku ir plaunu per visa ilgi. Jei bus siukstus, kondicionieriaus panaudosi. As visad aliejuku galus teplioju. Jei nepatiks, atiduosi vyr g biggrin.gif

Na isbandysiu, nera toks brangus blush2.gif as masciau gal koki brangu pirkti biggrin.gif
Atsakyti
apie tuos visus marketinius net nekalbesiu, per daug myliu savo plaukus kad tuo sudu marinciau juos, o geriausias tai Biotherm sampunas.
Atsakyti
QUOTE(gkspygle @ 2010 10 17, 18:34)
apie tuos visus marketinius net nekalbesiu, per daug myliu savo plaukus kad tuo sudu marinciau juos, o geriausias tai Biotherm sampunas.

Man tai kažkaip labai jau pasikėlusiai kalbi, tu manai,kad kiekvienas žmogus turi tiek pinigų,kad pirktų šampūną pvz už 150 lt? Kartais žmonėms net nereikia brangių šampunų,kad jų plaukai atrodytų puikiai. O vat tiems kurių plaukai silpni, ploni ar kokie reikia labai daug pinigų,kad jie bent jau spindėtų. Na tau gal ir geriausias tas šampūnas, o man ar kitiems KITAS.
Atsakyti
QUOTE(pukiukas @ 2010 10 17, 22:51)
Man tai kažkaip labai jau pasikėlusiai kalbi, tu manai,kad kiekvienas žmogus turi tiek pinigų,kad pirktų šampūną pvz už 150 lt? Kartais žmonėms net nereikia brangių šampunų,kad jų plaukai atrodytų puikiai. O vat tiems kurių plaukai silpni, ploni ar kokie reikia labai daug pinigų,kad jie bent jau spindėtų. Na tau gal ir geriausias tas šampūnas, o man ar kitiems KITAS.

nu tai ir naudok ta KITA doh.gif manes nekaso, as pasakiau savo nuomone atsakint i temos pavadinima ir viskas cool.gif pasikelusiai? ania bigsmile.gif xe xe, tokia ir esu biggrin.gif
Atsakyti
Alpecin esu ir aš naudojus, tikrai patiko, slinkimą sustabdė ir daug naujų plaukų priaugo. Tik kad sako, kad nesausina, nesutinku, sausina jis plaukus, būtinas geras kondicionierius koks.
Atsakyti
Alpecin šampūnuose pagrindinis detergentas yra sodium laureth sulfate, tai gali būti, kad sausina, jei nėra plaukai labai riebūs. Dar, aišku, ir nuo konkretaus šampūno priklauso, gi ten jų visokių yra skirtingų.
Atsakyti
Na vakar buvau eurovaistinei, neradau Alpecin, gal tiesiog nepastebejau. Tai teko rinktis tarp daugybes kitu... Galvojau gal imti kc bio, hempz, fitoval, bet kazkodel nusipirkau lakme therapy biggrin.gif man jis labai patiko, po galvos trinkimo plaukai tokie minkstuciai wub.gif tikiuosi sumazins slinkima, ir sustiprins saknis.
http://www.google.lt...1t:429,r:16,s:0
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Diamond'e: 18 spalio 2010 - 17:48
As alpecin sampuna jau kokius 2 men.naudoju (kas antra plovima mazdaug),tai jokio sausinimo nepastebejau (nors kauke po jo tepu),bet visiskai nesausina,net galvos odos. Galvoju,gal pabaigus ismeginti weledos rozmarinu g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Maserati: 18 spalio 2010 - 19:00
QUOTE(Diamond'e @ 2010 10 18, 18:48)
Na vakar buvau eurovaistinei, neradau Alpecin, gal tiesiog nepastebejau. Tai teko rinktis tarp daugybes kitu... Galvojau gal imti kc bio, hempz, fitoval, bet kazkodel nusipirkau lakme therapy biggrin.gif man jis labai patiko, po galvos trinkimo plaukai tokie minkstuciai wub.gif tikiuosi sumazins slinkima, ir sustiprins saknis.
http://www.google.lt...1t:429,r:16,s:0


kas cia per sampunas??

QUOTE(Maserati @ 2010 10 18, 19:59)
As alpecin sampuna jau kokius 2 men.naudoju (kas antra plovima mazdaug),tai jokio sausinimo nepastebejau (nors kauke po jo tepu),bet visiskai nesausina,net galvos odos. Galvoju,gal pabaigus ismeginti weledos rozmarinu g.gif



Alpecin daznai matau akropolio eurovaistinej, esu vyrui pirkus..
as pastebejau kad naudojant sampunus nuo plauku slinkimo sauseni plaukai buna, maziau riebaluojasi g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingredd @ 2010 10 18, 20:13)
kas cia per sampunas??
Alpecin daznai matau akropolio eurovaistinej, esu vyrui pirkus..
as pastebejau kad naudojant sampunus nuo plauku slinkimo sauseni plaukai buna, maziau riebaluojasi  g.gif

Ups, gal netycia losijono pavieksliukas ten, bet sampunas taip pat atrodo http://www.epolis.lt...reke/id/109194/ smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Diamond'e: 18 spalio 2010 - 19:48
Sveikos! gal kuri bandete NOAH sampunus, kondicionierius ar seruma plauku galiukams? Kainos man atrodo didokos, nors pagal kieki kaip ir ne. balzamai po 105 lt., sampunai po 75 lt. (tiek sampunas tiek kondicionierius po 1l.), o serumas plauku galiukams po 42 lt. Sampuna tai galvociau imti drekinamasis pankolio sampunas Noah hair 1.2, o kondicionieriu - jogurtinis atstatomasis kondicionierius hair 2.2. Nezinau ar verta, nes kiekis didelis, mano plaukai dazyti sviesiai, issauseje sad.gif. Gal kuri gali padeti apsispresti, nes db sitos kainos tipo kaip ir su didelia nuolaida, o gal kas zino kur pigiau ju gauti?
Atsakyti
QUOTE(Diamond'e @ 2010 10 18, 18:48)
Na vakar buvau eurovaistinei, neradau Alpecin, gal tiesiog nepastebejau. Tai teko rinktis tarp daugybes kitu... Galvojau gal imti kc bio,


del sio sampuno norejau paklausti, koks tikslesnis jo pavadinimas g.gif
Atsakyti