Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi plaukų šampūnai

sveikos! 4u.gif as visad naudojau Head & Shoulders nuo pleiskanu , kai pasitamsinau plaukus keliais tonais , nusipirkau Garnier Fructis-Color Resist- labai nepatiko, nes vos isplovus plaukus jauciasi liebalai , o isdziovinus ir kaip 4d. neplauta galva sad.gif tai atsiprasiau Head & Shoulders . Seip nemegstu keitineti sampunu, nors tai nera gerai. blush2.gif
Head & Shoulders man patinka,kad plaukai islieka nesusiriebalave ir purus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Justinnija: 08 spalio 2010 - 09:00
Siuo metu megaujuos John Frieda sampunais,man tinka ir plaukams patinka biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Paradoksualė @ 2010 10 08, 12:12)
Siuo metu megaujuos John Frieda sampunais,man tinka ir plaukams patinka  biggrin.gif



as irgi pries kelias dienas nusipirkau purinanti sios firmos sampuna, kol kas visai nieko smile.gif
Atsakyti
Aš išbandžiau daug skirtingų šampūnų ir man asmeniškai labiausiai patinka Dove tamsiems dažytiems plaukams ir Dove tiesinamasis. Po jų plaukai būna šilkiniai smile.gif
Atsakyti
gal kas esate is cia pirke? http://www.apsimokap..._manufacturer=3
tigi priemones nerealiai pigios,gundausi sampunu ir kremu plaukam,bet bijau,kad nebutu kokie apgavikai,ka manote?
Atsakyti
QUOTE(Neila+69 @ 2010 10 09, 22:27)
gal kas esate is cia pirke? http://www.apsimokap..._manufacturer=3
tigi priemones nerealiai pigios,gundausi sampunu ir kremu plaukam,bet bijau,kad nebutu kokie apgavikai,ka manote?

ne čia pataikėt.. doh.gif
Atsakyti
Sveikutes merginos 4u.gif
Siandien buvau pas kirpeja, ir ji pasake, jog mano plaukai kazkaip isslinke nuo saknu, tai liepe nusipirkti sampuna, kuris stiprinti saknis. Gal kuri nors naudoja ir galetu patarti ? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Diamond'e @ 2010 10 14, 15:23)
Sveikutes merginos  4u.gif
Siandien buvau pas kirpeja, ir ji pasake, jog mano plaukai kazkaip isslinke nuo saknu, tai liepe nusipirkti sampuna, kuris stiprinti saknis. Gal kuri nors naudoja ir galetu patarti ? ax.gif


Sveika! Galiu pasiulyti Alpecin ir Nourkrin sampunus. Abu esu isbandziusi ir tikrai galiu pasakyti - super efektyvus. Atsirado daug nauju plaukeliu, plaukai pastorejo ir pailejo. Alpecinas pigesnis apie 25lt, rasi vaistinese. Problema tik ta, kad blukina dazytus plaukus. Nourkrin Lietuvoje nerasi, bet gal internetu parsisiustum. Jis brangesnis, bet man laaabai patiko. Abu turi losjonus po plovimo, papildomam stiprinimui. Be to, gal nusipirk vitaminu, B grupes vitaminai stiprina plaukus.
Tai va cia is mano patirties, bet gal kuri mamyte dar ka nors patars smile.gif
Atsakyti
Sveikos, aš visad turėjau ilgus ir sveikus plaukus. Bet prieš metus vožisokio streso buvo ir permainų, ir plaukai ėmė slinkti, suplonėjo,kad neatrodytų kaip nutriušus arklio uodega teko nukirpti pusę ilgio doh.gif dabar labai noriu vėl gražių ilgų plaukų,tai visokias priemones išbandinėjau. Jau kuris laikas naudoju šį šampūną. Nepigus, bet toks koncentruotas, nedaug jo reikia. Plaukai nuo jo švelnūs ir purūs, nes jis be šarmų. Ir tokį lyg blizgesį plaukai po truputi įgauna thumbup.gif http://www.salonshop...e-dream-shampoo

user posted image
Atsakyti
Mano kerastezes bonka eina i pabaiga, nezinau ka cia pabandzius g.gif
Nuo visu tigi man atsiranda pleiskanu, tai jau issizadejau ju schmoll.gif Mano plaukai sausi, kazkas kazkada minejo kas Aussie geras kazkuris, bet nerandu kuris ten geras buvo g.gif
Atsakyti
QUOTE(medutis @ 2010 10 14, 18:31)
Sveika! Galiu pasiulyti Alpecin ir Nourkrin sampunus. Abu esu isbandziusi ir tikrai galiu pasakyti - super efektyvus. Atsirado daug nauju plaukeliu, plaukai pastorejo ir pailejo. Alpecinas pigesnis apie 25lt, rasi vaistinese. Problema tik ta, kad blukina dazytus plaukus. Nourkrin Lietuvoje nerasi, bet gal internetu parsisiustum. Jis brangesnis, bet man laaabai patiko. Abu turi losjonus po plovimo, papildomam stiprinimui. Be to, gal nusipirk vitaminu, B grupes vitaminai stiprina plaukus.
Tai va cia is mano patirties, bet gal kuri mamyte dar ka nors patars smile.gif

o to alpecino ta euro vaistinei ieskot ? smile.gif o kaip po jo, plaukai nera siurkstus ?
Atsakyti
QUOTE(Diamond'e @ 2010 10 15, 10:45)
o to alpecino ta euro vaistinei ieskot ? smile.gif o kaip po jo, plaukai nera siurkstus ?


Taip, rasi euro vaistineje. Pilkas neisvaizdus buteliukas, raudonu kamsteliu. Man patiko jo vyriskas kvapas. Plauku nei siause, nei vele. Taciau jie tokie kietesni buvo. Ten parasyta, kad reikia plauti saknis, bet as taip nemoku ir plaunu per visa ilgi. Jei bus siukstus, kondicionieriaus panaudosi. As visad aliejuku galus teplioju. Jei nepatiks, atiduosi vyr g biggrin.gif
Atsakyti