Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi plaukų šampūnai

Man dabar sis sampunas labai patiko,glotnus,blizgus kvepiantis nuostabiai plaukai,jis visu tipu,puikus man jis smile.gif ,Kaaralo daug ja ka bandziau,super ju sampunai K05 gydomosios linijos,vyrui patinka nuo pleiskanu,o man nuo saknu riebalavimosi thumbup.gif ,bet j nauduoju kas antra plovima.
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo reikli: 29 rugsėjo 2010 - 12:51
QUOTE(reikli @ 2010 09 29, 13:49)
Man dabar sis sampunas labai patiko,glotnus,blizgus kvepiantis nuostabiai plaukai,jis visu tipu,puikus man jis  smile.gif ,Kaaralo daug ja ka bandziau,super ju sampunai K05 gydomosios linijos,vyrui patinka nuo pleiskanu,o man nuo saknu riebalavimosi thumbup.gif ,bet j nauduoju kas antra plovima.
user posted image

O kur ju galima isigyti?
Atsakyti
Man kaaral irgi patinka 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes,o as naudoju is sios serijos,esu patenkita smile.gif
user posted image

Atsakyti
QUOTE(Qrune @ 2010 09 29, 23:56)
Sveikutes,o as naudoju is sios serijos,esu patenkita  smile.gif
user posted image

Panasu,kad cia tema apie Tresemme? doh.gif
Atsakyti
Mano labai pamegtas sampunas BIOLAGE (Matrix)
Atsakyti
paskutini menesi plaunu su Alternos Caviar Moisture Seasilk sampunu wub.gif plaukai svelnus, nesukrite, labai blizgus wub.gif ir svarbiausia - neerzina galvos odos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Maserati @ 2010 09 30, 00:06)
Panasu,kad cia tema apie Tresemme? doh.gif

žmogus pasakė kokį šampūną naudoja, ir prie to pačio nuotrauką įdėjo, lygiai kaip ir visos kitos.
Atsakyti
QUOTE(Tiffany @ 2010 10 04, 18:27)
paskutini menesi plaunu su Alternos Caviar Moisture Seasilk sampunu  wub.gif plaukai svelnus, nesukrite, labai blizgus  wub.gif ir svarbiausia - neerzina galvos odos  4u.gif


pritariu, liux sampunas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(abiga @ 2010 09 26, 19:30)
Man Live Clean rudas su argano aliejum geriausiai drekina ir maloniausio kvapo, bet is kitos puses blogai isplauna galva, net nemoku apibudint, plaukai riebus kartais atrodo net iskart po isplovimo. Dar plaukai labai slenka, tik gal cia ne nuo sampuno g.gif Melynas ir baltas patiko viskuo, isskyrus kvapa. O dar ir raudonas buteliukas yra? Neteko matyt.


Aha, raudonas taip pat yra, jis skirtas dažytiems plaukams. Man tai kažkaip jokio pašalinio nemalonaus poveikio dėl nei vieno iš jų nebuvo, ir plaukus gerai išplaudavo. Dėl to ir susigundžiau keletą rūšių išbandyt. Bet mano plaukai linkę prie šaknų greit riebaluotis, todėl aš visad galvą plaunu kiekvieną dieną, o patys plaukai nuo dažymo pasausėję ir reikalauja drėkinimo...Žodžiu, išsiplovus su tuo rudame buteliuke man visą dieną plaukučiai išsilaikydavo gražūs ir sudrėkinti smile.gif
Tiesa, kartu visad naugojau šampūną + kondicionierių.
Atsakyti
Mergaitės, gal bus bandžiusių Vichy Dercos šampūnus? Labai domintų atsiliepimai apie šampūną sausiems plaukams (geltonam buteliuke) arba raminamajį mėlynam buteliuke ax.gif
Atsakyti
naudoju dabar si glotnonanti sampuna is Kerastase
user posted image
siaip tikrai geras, bet as tikejaus didesnio efekto rolleyes.gif , man panasiai, o gal dar geriau nepaklusnius plaukus glotnino ir drekino Phyto Phytolisse Perfect Smoothing Shampoo

user posted image

o jo ir sudetis naturalesne, ir kaina mazesne. O is Kerastase esu bandzius dar chroma richie linijos ( rozines ) sampuna, tai man jis turbut labiau patiko
Atsakyti