Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi plaukų šampūnai

QUOTE(~PiNa_Colada~ @ 2010 09 22, 12:48)
galima apie John Frieda placiau? bigsmile.gif  4u.gif gunausi isbandyti ..kokiems plaukams naudojate?kokia kaina sampunu?

As pries pora dienu nusipirkau Eurokose Live Clean drekinanti sampuna,parasyta "paraben and SLS free".tas ir sugunde biggrin.gif,jau isbandziau karta,nieko visai,plaukai minkstesni,padrekinti pasirodetik putoja maziau negu iprasti sampunai ir skystokas. va toks

user posted image

man tai jis išsausino plaukus.. taip ir nesubaigiau viso buteliuko ax.gif g.gif
Atsakyti
man šiuo metu geriausias keune blend šampūnas, nerealiai atsigavo plaukučiai po šios firmos priemonių ir natūralių aliejų kaukyčių smile.gif plaukai žvilget net pradėjo, lengvučiai po maudynių tampa smile.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Panikė: 22 rugsėjo 2010 - 16:16
QUOTE(emiliuxas @ 2010 09 22, 14:33)
nors ne manes klause bet atsakysiu ir as. is JOhn Frieda man patys paciausi briunetem skirti produktai. esu isbandzius ir purinancius bei garbanem skirtus produktus, bet briuneciu pats geriausias mano plaukui biggrin.gif
dabar naudoju naturalias priemonestai iki siol geriausios rastos priemones tai avedos smoothing linija ir anemarie borlind sampunas wub.gif

Aisku,aciu uz atsakyma,reikes pabandyti 4u.gif

Aguonytė, o man jis nesausina,plaukai minkstus juo isplovus g.gif
Atsakyti
Gal kas bandėt Altermed Panthenol Forte šampūną ir kondicionierių? Dabar Eurovaistinėje jiems akcija, tai galvoju, ar vertas dėmesio produktas g.gif

Atsakyti
As uz ''Loreal'' gelsva bonke ax.gif
Atsakyti
QUOTE(eglia @ 2010 09 23, 22:43)
Gal kas bandėt Altermed Panthenol Forte šampūną ir kondicionierių? Dabar Eurovaistinėje jiems akcija, tai galvoju, ar vertas dėmesio produktas  g.gif


as sampuna nauidoju,lengvas toks svelnus,po plovimo plaukai ne siaudas,bet nepasakyciau kad kas ipatingo..aisku dar tik puse butelio sunaudota
Atsakyti
QUOTE(Panikė @ 2010 09 22, 17:14)
man šiuo metu geriausias keune blend šampūnas, nerealiai atsigavo plaukučiai po šios firmos priemonių ir natūralių aliejų kaukyčių smile.gif plaukai žvilget net pradėjo, lengvučiai po maudynių tampa smile.gif

user posted image



O kur ju galima isigyti? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(~PiNa_Colada~ @ 2010 09 22, 11:48)

As pries pora dienu nusipirkau Eurokose Live Clean drekinanti sampuna,parasyta "paraben and SLS free".tas ir sugunde biggrin.gif,jau isbandziau karta,nieko visai,plaukai minkstesni,padrekinti pasirodetik putoja maziau negu iprasti sampunai ir skystokas. va toks

user posted image


Aš pastaruoju metu ir gi naudoju iš šios serijos. Rinkausi pradžioj dėl to, kad iš naturalesnių ir kaina labai normali. Turėjau 3-jų rūšių: žalią, rudą ir raudoną. Kažkaip labiausiai rudas patiko, jis ten, berods, su argano aliejais, dabar gerai nepamenu...man gerai plaukus sudrėkindavo, nesišiaušdavo taip tik išplovus...
Bet dabar noriu išbandyt kažką kito, nes truputį jau pabodo.
Atsakyti
Man Live Clean rudas su argano aliejum geriausiai drekina ir maloniausio kvapo, bet is kitos puses blogai isplauna galva, net nemoku apibudint, plaukai riebus kartais atrodo net iskart po isplovimo. Dar plaukai labai slenka, tik gal cia ne nuo sampuno g.gif Melynas ir baltas patiko viskuo, isskyrus kvapa. O dar ir raudonas buteliukas yra? Neteko matyt.
Atsakyti
http://www.imuniteta...ex.php?aid=5412 perskaiciau, siulau ir Jums smile.gif kas gal sio straipsnio neskaite smile.gif
Atsakyti
mano plauku tipas: sviesus, ilgi, pazeisti.
jau kokie 5 metai naudoju visas plauku priemones is Redken, esu isbadziusi siu rusiu sampunus ir balzamus:
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
renkuosi pagal metu laika, nes vasara plaukai zymiai labiau issauseje, tai tada naudoju labiau drekinanti, ziema bandau taip pat keisti kas kelias savaites (taip kirpeja pataria) kadangi plaukus plaunu kasdiena, tai issinaudoja nemazai doh.gif ypac balzamo verysad.gif
O mama naudoja sita ir labai patenkinta cool.gif nes labai gerai islaiko spalva, jos rudi ir raudonuma
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Palloma @ 2010 09 25, 19:45)
As uz  ''Loreal'' gelsva bonke  ax.gif


thumbup.gif
Atsakyti