Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi plaukų šampūnai

Man šitas labai patinka 4u.gif

http://s1.pigu.lt/co...998/large-0.jpg

thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Tiffany @ 2010 09 20, 13:12)
oi, kokia patirti turejau su AO sampunais  bigsmile.gif zodziu, turejau alergini dermatita nuo ju  cool.gif smagus sampunai, nieko nepasakysi  mirksiukas.gif nereikia taip nuvertinti vaistinese parduodamu sampunu, be to - ziuret i reikia i sudeties visuma, o ne atskira ingridienta, o tam, deja, jau reikia farmakologinio issilavinimo  mirksiukas.gif


blink.gif cia nuo kurio konkreciai taip atsitiko? Ten visokiu naturaliu ingridientu yra, tai matyt kazkuris alergiskai suveike... Tfu tfu tfu, man kol kas labai gerai, nera alergiju, plaukai nesivelia, blizga.
Atsakyti
Labukas,norejau paklausti ka manot apie siuos sampunus www.neringucy.webs.com .Ar jie tikrai profiasionalus g.gif
Atsakyti
QUOTE(Chanele @ 2010 09 21, 00:27)
blink.gif  cia nuo kurio konkreciai taip atsitiko? Ten visokiu naturaliu ingridientu yra, tai matyt kazkuris alergiskai suveike... Tfu tfu tfu, man kol kas labai gerai, nera alergiju, plaukai nesivelia, blizga.


linijos nepamenu, bet nerods drekinanti buvau pasiemus g.gif o nuo kvapo intensyvumo galva isiskaudo, ko man isvis nebuna doh.gif
Atsakyti
Aš nusipirkau Aubrey Organics šampūną jautriai galvos odai pabandymui. ax.gif Labai tikiuosi, kad tiks. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2010 09 21, 18:31)
Aš nusipirkau Aubrey Organics šampūną jautriai galvos odai pabandymui. ax.gif Labai tikiuosi, kad tiks.  bigsmile.gif


paskui parasyk, kokie ispudziai, ar geras mirksiukas.gif
Atsakyti
man tai geriausias headandshoulders smile.gif ir jokie kiti jo nepakeis, is vieno karto dingo pleiskanos, plaukai nebesmuko ir apskritai matyt jis man sukurtas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kesari @ 2010 09 19, 21:00)
iš naudotų patiko Biosilk ir John Frieda  mirksiukas.gif

galima apie John Frieda placiau? bigsmile.gif 4u.gif gunausi isbandyti ..kokiems plaukams naudojate?kokia kaina sampunu?

As pries pora dienu nusipirkau Eurokose Live Clean drekinanti sampuna,parasyta "paraben and SLS free".tas ir sugunde biggrin.gif,jau isbandziau karta,nieko visai,plaukai minkstesni,padrekinti pasirodetik putoja maziau negu iprasti sampunai ir skystokas. va toks

user posted image
Atsakyti
QUOTE(~PiNa_Colada~ @ 2010 09 22, 12:48)
galima apie John Frieda placiau? bigsmile.gif  4u.gif gunausi isbandyti ..kokiems plaukams naudojate?kokia kaina sampunu?

As pries pora dienu nusipirkau Eurokose Live Clean drekinanti sampuna,parasyta "paraben and SLS free".tas ir sugunde biggrin.gif,jau isbandziau karta,nieko visai,plaukai minkstesni,padrekinti pasirodetik putoja maziau negu iprasti sampunai ir skystokas. va toks

user posted image



aha, as irgi sito naudoju jau 2 buteliuka.... pakaitalioju su savuoju sampunu, kad nepriprastu plaukai... tai nieko toks, normalus smile.gif sugunde tik kad ekologiskas ir naturalus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(neimanoma @ 2010 09 22, 13:15)
aha, as irgi sito naudoju jau 2 buteliuka.... pakaitalioju su savuoju sampunu, kad nepriprastu plaukai... tai nieko toks, normalus smile.gif sugunde tik kad ekologiskas ir naturalus biggrin.gif

butent drinks_cheers.gif biggrin.gif
Atsakyti
Labai patiko
user posted image


tiek man, tiek MB labai tiko 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cherry_: 22 rugsėjo 2010 - 12:14
QUOTE(~PiNa_Colada~ @ 2010 09 22, 11:48)
galima apie John Frieda placiau? bigsmile.gif  4u.gif gunausi isbandyti ..kokiems plaukams naudojate?kokia kaina sampunu?



nors ne manes klause bet atsakysiu ir as. is JOhn Frieda man patys paciausi briunetem skirti produktai. esu isbandzius ir purinancius bei garbanem skirtus produktus, bet briuneciu pats geriausias mano plaukui biggrin.gif


dabar naudoju naturalias priemonestai iki siol geriausios rastos priemones tai avedos smoothing linija ir anemarie borlind sampunas wub.gif
Atsakyti