Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi plaukų šampūnai

QUOTE(Mešqtė @ 2010 09 15, 16:48)
Merginos,koki sampuna patartumet isbandyt riebiai galvos odai?  g.gif turiu sasu ant galvos,niezti,plaukai pastoviai riebaluojas. aciu uz atsakyma !  ax.gif

Tai gal seborėja pas jus, jei oda riebi, niežti ir šašų yra? ax.gif Tada jau gydomojo šampūno reiktų...
Atsakyti
Aš išbandžiau daug visokių šampūnų bet man geriausi kol kas Alterna šampūnai turių ALTERNA HEMP SHINE, tikrai suteikia blizgesio, plaukai atrodo gražiai ir ilgiau nesirebaluoja, nes ansčiau jau antrą dieną po plovimo atrodė susieriebalave, o dabar galiu net 3 dienas neplauti galvos thumbup.gif
Dar iš Alternos turiu tokioj žalioji bonkutėj, suteikianti apimties. Irgi nieko, apimties gal ir nelabai suteikia, bet plaukai švelni pasidaro net ir be balzamo ir blizga, tik greičiau plaukai susiriebaluoja.
Atsakyti
QUOTE(Mešqtė @ 2010 09 15, 23:48)
Merginos,koki sampuna patartumet isbandyt riebiai galvos odai?  g.gif turiu sasu ant galvos,niezti,plaukai pastoviai riebaluojas. aciu uz atsakyma !  ax.gif



QUOTE(himalaia @ 2010 09 16, 01:06)
Tai gal seborėja pas jus, jei oda riebi, niežti ir šašų yra?  ax.gif Tada jau gydomojo šampūno reiktų...


drinks_cheers.gif Labai panašu į saborėją, turiu šį "džiaugsmą" jau nežinau kiek metu, pas mane nerviniu pagrindu pasireiškia. Tai nėra pastoviai, bet kas kažkiek laiko pasireiškia. Man padeda tik Nizoralis. O patikėkit išbandžiau daug visokių vaistų ir šampūnų.
Atsakyti
As vakar nusipirkau pantenol sampuna is euro vaistines,ten dabr nuolaida jam.tai visai nieko gerai putoja nenusausino plauko,jis skatinantis augima.
Atsakyti
Naudoju tik naturalius sampunus is aubrey organics ir esu labai patenkinta. Plaukai dabar zvilga, graziai atrodo ir svarbiausia yra sveiki ir atrodo sveikai! bigsmile.gif jie turi daug sampunu ivairiems plauku tipams. Bandziau normaliems plaukams ir riebiems. riebiems netiko, nes pati plauka labai sausino. Dabar bandysiu drekinancius. O anksciau teko pirkti ir is vaistiniu, ir is kosmetikos parduotuviu, ir Kadus, ir nei vienas nesuzavejo schmoll.gif Nuo parduotuviniu isvis galva niezteti buvo pradeje. Nera ko stebetis, kai dabar i sudeti paziuriu.... Vaistinese irgi galvodavau, kad geri sampunai, bet ten irgi pilna s... prideta, pradedant visokiais SLS, nuo kuriu daug putojimo, parabenais, sodiuma'ais, chlorid'ais ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(raudoni bateliai @ 2010 09 13, 12:24)
Man geriausi

Alterna Ten (tik brangus, gyvatė  biggrin.gif )

user posted image

Alterna Caviar anti-aging seasilk moisture

user posted image

L'occitane purinamasis plonų ir normalių plaukų


user posted image

L'occitane kasdienis su alyvmedžio ekstraktais


user posted image


o cia visus ir naudojate, ar favoritu tiek turite?
Atsakyti
QUOTE(NORIKA @ 2010 08 24, 10:05)
Sarmoj, gal ir Kristianoj būtų, bei specializuotose plaukų priežiūros parduotuvėse...  Aš pirkau Sarmoj.
Tą dieną buvo Furterer linijos pristatymas, plaukų ir galvos odos tyrimai, bei konsultacijos, užsirašiau, išsityriau plaukus, odą galvos ir parekomendavo būtent šią priemonę. Ir tądien visai Furterer kosmetikai taikė -15% nuoliadą, tai už 300ml tūbelę mokėjau 34Lt  thumbup.gif  Šiaip kainuoja 40Lt  smile.gif  Nemanau kad brangiai, nes tikrai labai skalsus ir kiekis nemažas  drinks_cheers.gif

As taip pat, kai buvo si akcija Sarmoje, dariausi galvos odos tyrimus, pas mane buvo paraudusi galvos oda ir daznai niezedavo, tai rekomendavo sios firmos raminamaji sampuna, ir dar isigijau drekinamaja kauke, nes labai sausi plaukai. Tai va, sampunas patiko labai thumbup.gif , tikai susitvarke galvos oda, tik kaina didoka, uz 150 ml 40 lt., jau ir baiginejasi, tai praktiskai tik menesiui uzteko. smile.gif
Atsakyti
siuo metu man geriausi lietuviski Margaritos sampunai ax.gif
Atsakyti
iš naudotų patiko Biosilk ir John Frieda mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif noreciau suzinoti ar esate bandziusios sampuna Cien? Jeigu taip tai ar patiko smile.gif Aciu uz atsakyma smile.gif
Atsakyti
Man siuo metu pats geriausias sebamed nuo pleiskanu linkusiems riebaluotis plaukams thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Chanele @ 2010 09 17, 00:33)
Naudoju tik naturalius sampunus is aubrey organics ir esu labai patenkinta. Plaukai dabar zvilga, graziai atrodo ir svarbiausia yra sveiki ir atrodo sveikai!  bigsmile.gif jie turi daug sampunu ivairiems plauku tipams. Bandziau normaliems plaukams ir riebiems. riebiems netiko, nes pati plauka labai sausino. Dabar bandysiu drekinancius. O anksciau teko pirkti ir is vaistiniu, ir is kosmetikos parduotuviu, ir Kadus, ir nei vienas nesuzavejo  schmoll.gif  Nuo parduotuviniu isvis galva niezteti buvo pradeje. Nera ko stebetis, kai dabar i sudeti paziuriu.... Vaistinese irgi galvodavau, kad geri sampunai, bet ten irgi pilna s... prideta, pradedant visokiais SLS, nuo kuriu daug putojimo, parabenais, sodiuma'ais, chlorid'ais ir t.t.


oi, kokia patirti turejau su AO sampunais bigsmile.gif zodziu, turejau alergini dermatita nuo ju cool.gif smagus sampunai, nieko nepasakysi mirksiukas.gif nereikia taip nuvertinti vaistinese parduodamu sampunu, be to - ziuret i reikia i sudeties visuma, o ne atskira ingridienta, o tam, deja, jau reikia farmakologinio issilavinimo mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tiffany: 20 rugsėjo 2010 - 12:12