Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi plaukų šampūnai

QUOTE(Ingredd @ 2010 09 13, 14:23)
kokiems plaukams jis?


pavargusiems, praradusiems blizgesį, dehidratuotiems, apsaugo nuo aplinkos poveikio ax.gif

Tik patarčiau pirkti internetu, bus per pusę pigiau. Niekada nepirkčiau už tokią kainą, kaip LT salonuose doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo raudoni bateliai: 13 rugsėjo 2010 - 13:33
taip kas be ko tik siustis is jav ar uk mirksiukas.gif
aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2010 09 13, 13:41)
gal kas pastaruoju metu pirkote tokį šampūną?
user posted image
radau pirkti netu - 38 Lt. kai pirkau paskutinį kartą (iš tiesų senokai), mokėjau 32. kažin, ar visur tiek pabrango, ar tik netu?  g.gif


Viename iš salonų mačiau tokią pačią kainą - 38 Lt.

O va ČIA rašo kur kas mažesnę kainą g.gif
Atsakyti
QUOTE(raudoni bateliai @ 2010 09 13, 13:38)
Viename iš salonų mačiau tokią pačią kainą - 38 Lt.

O va ČIA rašo kur kas mažesnę kainą  g.gif


aciuks.gif vadinasi, visur pabrangę. ir ačiū už nuorodą, reiks pasidomėti.
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2010 09 13, 13:41)
gal kas pastaruoju metu pirkote tokį šampūną?
user posted image
radau pirkti netu - 38 Lt. kai pirkau paskutinį kartą (iš tiesų senokai), mokėjau 32. kažin, ar visur tiek pabrango, ar tik netu?  g.gif


Pries koki menesi turejau toki sampuna,mokejus buvau 45 litus.Mano pirktas sampunas buvo nuo plauku slinkimo,tai gal kazkiek ir padejo.Siaip ilgam jo uztenka,nes tirstokas,ir gerai putoja.
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2010 09 13, 13:41)
gal kas pastaruoju metu pirkote tokį šampūną?
user posted image
radau pirkti netu - 38 Lt. kai pirkau paskutinį kartą (iš tiesų senokai), mokėjau 32. kažin, ar visur tiek pabrango, ar tik netu?   g.gif

Cia 500 ml tokio sampuno tiek kainuoja g.gif
My Webpage
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo baggio: 14 rugsėjo 2010 - 09:05
QUOTE(baggio @ 2010 09 14, 09:02)
Cia 500 ml tokio sampuno tiek kainuoja g.gif
My Webpage


o čia iš viso nebuvau mačiusi blink.gif doh.gif visada Kaune Mickevičiaus gatėj pirkdavau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Sambuka.Buka @ 2010 09 12, 07:57)
KAARAL  thumbup.gif  drinks_cheers.gif

Man Kaaral K05linijos nuo riebalaviosi,super gerai isplauna,nesausina galiuku,kas ypac aktualu ilgaplaukiems,ir poveikis saknyms jauciasi iskart-maziau riebaluojasi jau po 2 sav thumbup.gif
Atsakyti
siuo metu mano megiami yra joico sampunai, milk shake stovi nenaudojami, tigi vienas irgi nenaudojamas, o joico silko efekto sunaudojau, siuo metu drekinamaji naudoju, su kondicionierum, tik jau jauciasi, kad reikia kazko naujo, nes plaukuciai paliko ne tokie kokiu noriu. kartais atrodo tie plaukai per daug suriebinti ar suploti tokie, o as noriu nuo saknu kad butu lengvi toki gyvi plaukuciai svelnus, neapsunke smile.gif galvoju gal is purinanciu ka meginti, nors paciu plauku purent nenoriu, tiesiog norisi kad isiplovus ir jaustus, kad plaukai isplauti biggrin.gif
Atsakyti
Visos Alcina priemones
Atsakyti
QUOTE(Tora 5 @ 2010 09 14, 09:00)
Pries koki menesi turejau toki sampuna,mokejus buvau 45 litus.Mano pirktas sampunas buvo nuo plauku slinkimo,tai gal kazkiek ir padejo.Siaip ilgam jo uztenka,nes tirstokas,ir gerai putoja.


O cia nuo plauku slinkimo-kiek klausiau kirpeju Mickeviciau g. L'oreal nuo plauku slinkimo sampunu serijos nera? g.gif
Atsakyti
Merginos,koki sampuna patartumet isbandyt riebiai galvos odai? g.gif turiu sasu ant galvos,niezti,plaukai pastoviai riebaluojas. aciu uz atsakyma ! ax.gif
Atsakyti