Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi plaukų šampūnai

QUOTE(zuvyte26 @ 2010 09 06, 22:03)
Renkuosi - ar Bed Head Moisture Maniac, ar BED HEAD SELF ABSORBED?


Turejus abu (Bed Head Moisture Maniac[/color] naudoju db), tai nei vienas ispudzio nepaliko ir tikrai nebus kartojami,eiliniai sampunai, neverti tokiu pinigu ir liaupsiu schmoll.gif
Atsakyti
Vakar išbandžiau TIGI balzamą Superstar - na plaukus pamaitino, sušvelnino, bet galvos odą šiek tiek niežėti ėme nuo balzamo. g.gif Visgi dabar mano no.1 Catwalk Headshot Heavenly Hydrating Shampoo
Atsakyti
Mano plaukai gerai sutaria su Pantene Layered hair sampunu, taip pat Avon Daily hair (nesu tikra del pavadinimo, toks su zaliu dangteliu budavo). Gliss Kurr taip pat neblogas rausvas ir 19, tuo tarpu geltonas skaidrus su aliejum tikra nelaime, nes tiek man tiek mamai nuo jo plaukai uzsivelia ir issauseja.
Dazniausiai renkuosi sampunus sausiem arba normaliela plaukam, tada netenka glotninti plauku nuo visokio elektrinimosi. Nors realiai svarbu, kad sampunas gerai plautu plaukus, nesausintu, nepridarytu pleiskanu bei greitai nesiriebaluotu, o visa kita padarys mano naudojamos kondicionieriai, kaukes, aliejai, serumai plaukams thumbup.gif
Atsakyti
kaarai it visgi sebastian wink.gif PUIKIOS!
Atsakyti
man tai patys geriausi sampunai is DAVINES firmos, ne vienas taip netiko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(fairynlovely @ 2010 09 08, 12:02)
Mano plaukai gerai sutaria su Pantene Layered hair sampunu, taip pat Avon Daily hair (nesu tikra del pavadinimo, toks su zaliu dangteliu budavo). Gliss Kurr taip pat neblogas rausvas ir 19, tuo tarpu geltonas skaidrus su aliejum tikra nelaime, nes tiek man tiek mamai nuo jo plaukai uzsivelia ir issauseja.
Dazniausiai renkuosi sampunus sausiem arba normaliela plaukam, tada netenka glotninti plauku nuo visokio elektrinimosi. Nors realiai svarbu, kad sampunas gerai plautu plaukus, nesausintu, nepridarytu pleiskanu bei greitai nesiriebaluotu, o visa kita padarys mano naudojamos kondicionieriai, kaukes, aliejai, serumai plaukams  thumbup.gif

is avono sampunas su zaliu dangteliu wub.gif
Papildyta:
nusipirkau is euro vaistines Lakme sausu plauku sampuna. Super, labai patiko, plaukai minkstuciai. bigsmile.gif Vertas demesio sis sampuniukas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Migdolai ir medus @ 2010 09 09, 00:37)
kaarai it visgi sebastian wink.gif PUIKIOS!

KAARAL thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sveikos, ir aš jungiuosi prie jūsų. Pasidalinsiu savo patirtimi. Man labai patiko Lavera šampūnai, apskritai visa linija plaukam super thumbup.gif tiek šampūnai, tiek balzamai, tiek kaukės
Atsakyti
Man geriausi

Alterna Ten (tik brangus, gyvatė biggrin.gif )

user posted image

Alterna Caviar anti-aging seasilk moisture

user posted image

L'occitane purinamasis plonų ir normalių plaukų


user posted image

L'occitane kasdienis su alyvmedžio ekstraktais


user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo raudoni bateliai: 13 rugsėjo 2010 - 11:24
QUOTE(Tulpelyte @ 2010 08 27, 19:46)
Gal kas bandete Natura Siberica sampuna nuo pleiskanu? Ar nebus, kad nuo jo plaukai neissiplaus, atrodys riebus bei dar laiau pleiskanos  doh.gif


Bandžiau, tai žodžiu mano pastebėjimai tokie, kad plaukai šiukštūs tampa, pats šampūnas sunkiai putoja, pleiskanas man tai panaikino, o vyrui nepadėjo ax.gif Daugiau nepirkčiau schmoll.gif
Atsakyti
gal kas pastaruoju metu pirkote tokį šampūną?
user posted image
radau pirkti netu - 38 Lt. kai pirkau paskutinį kartą (iš tiesų senokai), mokėjau 32. kažin, ar visur tiek pabrango, ar tik netu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(raudoni bateliai @ 2010 09 13, 12:24)

Alterna Caviar anti-aging seasilk moisture

user posted image





kokiems plaukams jis?
Atsakyti