Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi plaukų šampūnai

Taigis tęsiam toliau...

Sena Tema
Atsakyti
Atkeliu savo klausimą iš senos temos blush2.gif

Gal galit patarti kokį gerą tiesinantį šampūną?
Atsakyti
QUOTE(ruteliukste @ 2010 08 11, 08:45)
Atkeliu savo klausimą iš senos temos blush2.gif

Gal galit patarti kokį gerą tiesinantį šampūną?

tigi priemones nesi bandžiusi?jos man visia neblogos g.gif nors tiesinamojo nesu naudojusi, tik garbanojimui biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lotutee @ 2010 08 11, 08:47)
tigi priemones nesi bandžiusi?jos man visia neblogos  g.gif nors tiesinamojo nesu naudojusi, tik garbanojimui  biggrin.gif


Esu bandžius - nepatiko schmoll.gif Jausmas buvo toks, kad atrodė galva kaip neplauta unsure.gif
Atsakyti
Goldwell Rich Repair thumbup.gif
Atsakyti
Visada perku Pantene šampūnus- neapsunkina plaukų, suteikia purumo, švelnumo smile.gif
Atsakyti
Kol kas man geriasuias šampūnas ever: Kaaral KO5 Riebiems plaukams. Puikiai plauna tiek galvos odą tiek plaukus, jie net girgždantys tokie būna, tačiau nesausina galų ir tikrai plaukai mažiau riebaluojasi. Aišku, visada po jo naudoju kondicionierių.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif gal turit atsileipimu apie sita sampuna?

user posted image
Atsakyti
QUOTE(marimacho @ 2010 08 15, 11:16)
Sveikos  4u.gif  gal turit atsileipimu apie sita sampuna?

user posted image


Seniau naudojau. Tikrai malonus, geras kvapas ir pan, bet kad labai ženkliai suteiktų apimties - tikrai nepasakyčiau. Tiesiog geras, neblogai drėkinantis plauką šampūnas. Plaukai slidūs ir pakankamai purūs nuo jo būna.
Atsakyti
man tai davines firmos sampunai patinka, ziauriai plaukai atsigavo, viena karta blizget pradejo smile.gif
Atsakyti
[quote=marimacho,2010 08 15, 11:16]
Sveikos 4u.gif gal turit atsileipimu apie sita sampuna?


man jis patiko, net labai 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, susigundžiau nuolaida šiam šampūnui, sausiems pažeistiems plaukams. Gal kuri esat bandžiusi, kokie būtų atsiliepimai.
user posted image
Atsakyti