Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip praleidome savo dieną šiandien?

QUOTE(cambala @ 2020 10 11, 23:26)
Ne karta akcentuoji laika biggrin.gif . Aisku, kad polska dupa, bet sugebejai apsipazorint su tuo, kad taisai studento darba🤣.

ir kas? niekas vadinasi ten klaidų nevertino arba susikaupus gerai jam pataisiau, visgi 10 gavo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2020 10 11, 22:28)
ir kas? niekas vadinasi ten klaidų nevertino arba susikaupus gerai jam pataisiau, visgi 10 gavo biggrin.gif

Ir tas, kad tu esi polska dupa ir netaisei tu jokio darbo. Tik nusmirdusia, sudais iir myzalais neprausta pasturgali bandai kelt. Apgailetina.
Zmones neakli. Mato tave, kvailike.
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2020 10 11, 23:40)
Ir tas, kad tu esi polska dupa ir netaisei tu jokio darbo. Tik nusmirdusia, sudais iir myzalais neprausta pasturgali bandai kelt. Apgailetina.
Zmones neakli. Mato tave, kvailike.

čia pagal tai sprendi, kad pati realiai jokių nagų niekam netvarkai, o tik sau šikną užaštrintais krapštai? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2020 10 11, 22:43)
čia pagal tai sprendi, kad pati realiai jokių nagų niekam netvarkai, o tik sau šikną užaštrintais krapštai? biggrin.gif

Pagal tavi IQ biggrin.gif .
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2020 10 11, 23:46)
Pagal tavi IQ biggrin.gif .

testais labai domiesi? ką tik juk juos išjuokei biggrin.gif kas su tavo atmintimi, cambala?
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2020 10 11, 22:47)
nu va, Gražulis vis dar gražus biggrin.gif

koks jis bebutu, bet palyginus su kitais net, gana normaliai, bent jau pasisako kartais tinkamai, nebijo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2020 10 12, 08:57)
testais labai domiesi? ką tik juk juos išjuokei biggrin.gif kas su tavo atmintimi, cambala?

Ne. Tik vietoj kvailu testu ir lakstymu pas burejas, siulau issitirti smegenine biggrin.gif .
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2020 10 12, 14:51)
Ne. Tik vietoj kvailu testu ir lakstymu pas burejas, siulau issitirti smegenine biggrin.gif .

taigi sakei, kad aš pati būrėja, tai ko man lakstyt pas kitas? blink.gif biggrin.gif cambala, alio? tu tikrai išsitirk smegenėles, paskutinėmis dienomis labai progresuoja pati žinai kas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2020 10 12, 15:35)
taigi sakei, kad aš pati būrėja, tai ko man lakstyt pas kitas? blink.gif  biggrin.gif  cambala, alio? tu tikrai išsitirk smegenėles, paskutinėmis dienomis labai progresuoja pati žinai kas 4u.gif

As nzn ko tu lakstei, kai anas meme is taves isejo. Gal tikejaisi rasti i " stipresne burtinyke" kad meme grazintu, nes pabego juk is taves " burejos".🤣
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2020 10 12, 12:17)
koks jis bebutu, bet palyginus su kitais net, gana normaliai, bent jau pasisako kartais tinkamai, nebijo  biggrin.gif

Aha, nuostabus jis

Įamžino gėdingą Gražulio poelgį Seime: dovanėlę iš nosies prilipdė ant palangės
https://www.tv3.lt/m...de-ant-palanges

P. GRAŽULIS PRIEŠ KAMERAS APSIPYLĖ AŠAROMIS: BIRUTĖ MANE PRIGAVO IR APGAVO
https://youtu.be/f4xOjXiWa0o

Už Lietuvą vyrai
https://youtu.be/eQr6Q6MwBEk
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2020 10 12, 16:50)
As nzn ko tu lakstei, kai anas meme is taves isejo. Gal tikejaisi rasti i " stipresne burtinyke" kad meme grazintu, nes pabego juk is taves " burejos".🤣

pala, tai mano kažkoks tai mistinis mėmė taip pat pabėgo kaip mano tėvas nuo manęs Palangoje, kai man 2 metai buvo? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2020 10 12, 18:22)

P. GRAŽULIS PRIEŠ KAMERAS APSIPYLĖ AŠAROMIS: BIRUTĖ MANE PRIGAVO IR APGAVO



Zmones muzikos nemegsta, tai problema, ten daug kas buna paaiskinta...


Nepilnametes, norincios vaikui islaikymo, etc.:

"Ji neatstoja žvilgsniu rankomis mane terorizuoja
Į tamsų kambarį mane veda aš nedvejoju
Ryte ji man sako tu pasielgiai negražiai
Nepilnametė aš dar, kur tavo pinigai
Nesumokėsi aš tave į teismą paduosiu
Nebūk kvailas, nesilaužyk, susitarkim gražiuoju
Tai bent įkliuvau, neišlaikiau
Silpnumo akimirką pasidaviau, toliau bus tik blogiau
Aš nieko nedariau, nekalbinau jos,
Ji pati prie manęs lindo, aš nekaltas ji pati palindo"
Atsakyti