Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip praleidome savo dieną šiandien?

QUOTE(Monteverte @ 2020 10 07, 20:11)
tuoj vieną gražų jubiliejų kartu ypatingai gražioje vietoje švęsim + dar vieną progą, tai nepasigesk manęs labai tomis dienomis ir neprigalvok, kad šuo mirė ar vėl kas. Aš ne tavo mados, kad dingčiau, kai bėdos ir po to prirašyčiau kaip užsiėmus buvau biggrin.gif Ar man surast tau minutėlę ir užeit pasirodyt, kad nehaliucinuotum? Gal ir "mėmės" paprašyt, kad tada tau brūkštelėtų? biggrin.gif

Guoskis guoskis, sm nieki tau nekainuoja. Tu gi Vicous vicioke pas burtinykes lakstei del savo ano memes mergos 🤣.
Memiu dejoniu nesiruosiu klausyt.
Atsakyti
QUOTE(gyvenokartabobute @ 2020 10 07, 20:53)
Ko nori, patologine? Ar laki kartu su savo chronium, smegenis pragėrei ir nebepameni, kiek kartų buvai pamurkdyta šnipu į savo mėšlą? Nu bet nėra ko stebėtis, akis išvertus gyneisi, kad nekūrei temos kokios VEISLĖS šunį pirkti vaikams, jeigu jau dabar atminties bebėra, kas bus kai pasensi? Tu gal nažiau forume sėdėk, degraduoji konkrečiai

Tai kaip surpantu taip ir neprisiminsi nei vieno mano melo, skiedalu apie kitus zmones?

Cia baisiausia ka apie mane iskapstei? lotuliukas.gif Kad pamirsau, kad kuriau tema, maniau, kad siaip bendroj kokioj diskutavom, vaje, kaip baisu, koks baisus melas lotuliukas.gif Kad tik jus tokius melus sneketumet, forumas butu sviesi vieta bigsmile.gif

melage esi, cambalos antrininke, susimk , kol nevelu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2020 10 07, 21:40)
Tai kaip surpantu taip ir neprisiminsi nei vieno mano melo, skiedalu apie kitus zmones?

Cia baisiausia ka apie mane iskapstei? lotuliukas.gif Kad pamirsau, kad kuriau tema, maniau, kad siaip bendroj kokioj diskutavom, vaje, kaip baisu, koks baisus melas lotuliukas.gif Kad tik jus tokius melus sneketumet, forumas butu sviesi vieta  bigsmile.gif

melage esi, cambalos antrininke, susimk , kol nevelu  4u.gif

Didesnės psichinės ligonės, apsišikusios melagės už tave visam forume nėra. Esi forumo karpa, parom iš čia neišlendi, juk ne bet kas sugebės vos per porą metų bemaž 16K trydų priaust, bet tu, invalide, į kitus savo nugraužtais pirštais badai. Lygiai tas pats ir su melagystėm, vartai kiaulės akis, apsišikus iki ausų, apsimelavus, bet į kitus rodai, nu konkreti dvasios ubagė. Vargšai tavo aplinkiniai, tokią ligonę pakęst turi.
Atsakyti
QUOTE(mementoo @ 2020 10 07, 18:50)
Kaip vertinate?



Nustebino tik vienas dalykas - Premjerienės kvailumas. Jos gi vyrelis akis išpūtęs aiškino, kad nieko apie keliuką nežinojo, o tikrinojų komisijos apsmetinėjo, kad juo tiki, o čia taip leptelti.

Ai, ir dar vienas dalykas. Man šiek tiek dirbtinokas atrodė šaršalas dėl jos įsidarbinimo Orlen'e - galvojau, gal visgi moteris įsidarbino dėl savo kompetencijų. Pasirodo, klydau
Atsakyti
QUOTE(gyvenokartabobute @ 2020 10 07, 22:11)
Didesnės psichinės ligonės, apsišikusios melagės už tave visam forume nėra. Esi forumo karpa, parom iš čia neišlendi, juk ne bet kas sugebės vos per porą metų bemaž 16K trydų priaust, bet tu, invalide, į kitus savo nugraužtais pirštais badai. Lygiai tas pats ir su melagystėm, vartai kiaulės akis, apsišikus iki ausų, apsimelavus, bet į kitus rodai, nu konkreti dvasios ubagė. Vargšai tavo aplinkiniai, tokią ligonę pakęst turi.

tiek daug vemalynes ir nei vieno, nei vienintelio, maziausio fakto, kada apie kuria is jusu as melavau, kuriau istorijas lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Ašaka @ 2020 10 07, 22:21)
Nustebino tik vienas dalykas - Premjerienės kvailumas. Jos gi vyrelis akis išpūtęs aiškino, kad nieko apie keliuką nežinojo, o tikrinojų komisijos apsmetinėjo, kad juo tiki, o čia taip leptelti.

Ai, ir dar vienas dalykas. Man šiek tiek dirbtinokas atrodė šaršalas dėl jos įsidarbinimo Orlen'e - galvojau, gal visgi moteris įsidarbino dėl savo kompetencijų. Pasirodo, klydau

Ji ne kvaila, ji naivi, ji mane , kad tioje grupeje nera isdaviku, matyt ten kaimynu grupe. Dundukai, patys kelia gavo, patys skundzia ju gavejus, nedekingi zmones. Na nebent ten Tapinas prisiregistraves kitu kokiu vardu smile.gif
Bet kaip bebutu, naudinga eiti i valdzia, vat kelia bent tures zmones, o kas sklypus uz 1 e perka. Gal man irgi seima eiti, kita kart? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2020 10 07, 22:35)
tiek daug vemalynes ir nei vieno, nei vienintelio, maziausio fakto, kada apie kuria is jusu as melavau, kuriau istorijas lotuliukas.gif
Papildyta:



Uzteko apie tavo teva alkoholika kariski skaityt... Pradzioj taip, kai mire kitaip. Gluse.
Papildyta:
QUOTE(lutuke123 @ 2020 10 07, 22:35)
tiek daug vemalynes ir nei vieno, nei vienintelio, maziausio fakto, kada apie kuria is jusu as melavau, kuriau istorijas lotuliukas.gif
Papildyta:

Ji ne kvaila, ji naivi, ji mane , kad tioje grupeje nera isdaviku, matyt ten kaimynu grupe. Dundukai, patys kelia gavo, patys skundzia ju gavejus, nedekingi zmones. Na nebent ten Tapinas prisiregistraves kitu kokiu vardu smile.gif
Bet kaip bebutu, naudinga eiti i valdzia, vat kelia bent tures zmones, o kas sklypus uz 1 e perka. Gal man irgi seima eiti, kita kart?  bigsmile.gif

Ko tu komentuoji, gluse? Ar nematai kad su tavim nieks .
nediskutuoja?
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2020 10 08, 00:49)

Ko tu komentuoji, gluse? Ar nematai kad su tavim nieks .
nediskutuoja?

Rimtai neturi ka veikti. Ar tau gaila serverio vietos?

Jus cia riejjates, kaip bukos kales... Grazus oras siandien buvo
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2020 10 07, 23:58)
Rimtai neturi ka veikti. Ar tau gaila serverio vietos?

Jus cia riejjates, kaip bukos kales... Grazus oras siandien buvo

Jei net IDOMUCIA pastebėjo ir įvertino, tai tikrai gražus bigsmile.gif
Kuo tu savo namą šildai/šildysi?
Gal tu nusimanai ką, Kokia sistema geriausia sodo nameliui? Buvo pečius rusy, bet jam jau chana.
Gal teko domėtis šilumos siurbliais oras-oras arba oras-vanduo?
Atsakyti
QUOTE(Ašaka @ 2020 10 07, 21:21)
Nustebino tik vienas dalykas - Premjerienės kvailumas. Jos gi vyrelis akis išpūtęs aiškino, kad nieko apie keliuką nežinojo, o tikrinojų komisijos apsmetinėjo, kad juo tiki, o čia taip leptelti.

Ai, ir dar vienas dalykas. Man šiek tiek dirbtinokas atrodė šaršalas dėl jos įsidarbinimo Orlen'e - galvojau, gal visgi moteris įsidarbino dėl savo kompetencijų. Pasirodo, klydau

Manau, kad tai sąmoninga rinkiminė retorika iš ciklo: "visi taip daro"... Premjeras gi net nenustebo:)
Papildyta:
O jei rimtai tai už balsuosiu už Radvilę, nes nepatiko Ievos požiūris į lietuvių kalbą. Vis tik "Laisvės" partijai dar trūko fundamentalaus požiūrio į valstybės reikalus. Nors šių rinkimų atradimu laikyčiau Tomą Vytautą Raskevičių - formuluoja fantastiškai. Tikrai. Bet. Šiuo geopolitiškai neramiu laiku vien formuluočių - maža. Reikia patirties. Tai aš už Šimonytę 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo paštininkė: 08 spalio 2020 - 01:41
QUOTE(mylimuke! @ 2020 10 07, 23:56)

Gal teko domėtis šilumos siurbliais oras-oras arba oras-vanduo?

Turi minty geotermini sildyma? Pagal poreikius
https://www.manonama...da-tai-naudinga
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2020 10 07, 13:21)
Esme tame, kad pas kai kurias ryskios problemos su teksto suvokimu. Pvz reklama uzsimane, tai " isskaite" kad prievartautojus gynu.
Uarde visus narius narius sendina,


O tai ne tu rasei apie ta isprievartauta mergina? Kad tau ten nk neaisku, kokia ji "ku ku", kaip keite parodymus ir t.t.. sakai, cia ne prievartautoju gynimas?
Vardyk VISAS nares, kurias as, anot taves, sendinu.
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2020 10 08, 09:01)
Turi minty geotermini sildyma? Pagal poreikius
https://www.manonama...da-tai-naudinga

Nu ne, geoterminis tai iš žemės (šiluma iš grunto arba gruntinio vandens) , bet čia reikalingi žemės darbai atlikti, o mano minėtiems to daryt nereikia.
Atsakyti