Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip praleidome savo dieną šiandien?

QUOTE(Monteverte @ 2020 09 28, 19:14)
gerai būtų, kad mažiau turėtum, o jei jau rašai, tai labai aiškiai savo mintis dėstytum, nes kaip jau matai, žmonės tavęs nesupranta. Tu parašai, peneigi, vėl parašai, vėl užsuki mintį savo. Čia tas pats kaip ir su sūnumi "kurvininku". Kaip rašai, taip tave ir supranta smile.gif
Gal visgi įmanoma tau būtų išmokti trumpiau mintį išdėstyti? 

"Man atrode, kad plaukai man nera nei svarbus, nei reiksmingi. Zinojau kad ir man jie numuks"
"nieko baisaus pasaulyje nera kai prareteja ilgi zemiau juosmens plaukai. Dar ta tema pajuokavom namie. Vaziuoju be jokio ten gailescio, sentimentu, taip turi buti, tokios zaidimo taisykles."

Tu esi tiesiog debile. As garantuoju, kad tu susidursi ir su onko ligom ir su slenkanciais plaukais ir su demencijom. Jau dabat akivaizdus tavo sociopatumas. Juk tu viena esi 4u.gif etc...
Papildyta:
QUOTE(mjforever @ 2020 10 06, 21:04)
tamstos dvasinio grožio neliesiu, pats kalba. O dėl Skvernelio ligos niekas nesidžiaugė, tik informacijos fone buvo prisiminta Skvernelio palinkėjimai gydytojams išvažiuoti iš Lietuvos.

Dvasios ubage, ne tavo reikalas kas ka sake, kur siule. Is tokios ligos saipyrltis nevalia.
Atsakyti
Analizė keliais pjūviais dar svarstančioms smile.gif

https://m.facebook.c...p;id=1234648128
Papildyta:
QUOTE(lutuke123 @ 2020 10 06, 19:37)
Kokiu esminiu faktu? kad is kart po mokyklos pastojai ir kad tavo dukrai apie 14 m? Neissikyrei jau dabar? Ar gyvenai su vaiko tevu ir kai issiskyret is kart jau su kitu gyvenai?
Jau kai nori vartytis, tai kaip ziauriai nusisneki doh.gif
Ne del to,ka dtau reikia, issakau poziuri, kad man atrodo gerai, kai moterys gimdo, o ne abortus darosi. nesutinki? Ar su bele kuo nesutiksi, ka tik as pasakysiu, net jei tai priestarauja tavo issitikinimam?  biggrin.gif
Papildyta:

Bet ziuriu kremlius visai nuslabo, zudo, zudo ir nenuzudo  savu priesu, kazkokie nevykeliai...
Sveikas , zvalus, kaip agurkelis. biggrin.gif

Ne, iškart gyvenau su dviem mirksiukas.gif
O dukra jau tuoj bus pilnametė, aš juk gimdžiau 16-os mirksiukas.gif nuo lėlių iškart perėjau prie sekso tongue.gif
Savo požiūrį gali susikišt kur nesueina, man jis neįdomus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mylimuke!: 06 spalio 2020 - 21:33
QUOTE(cambala @ 2020 10 06, 22:08)
Tu esi tiesiog debile. As garantuoju, kad tu susidursi ir su onko ligom ir su slenkanciais plaukais ir su demencijom. Jau dabat akivaizdus tavo sociopatumas. Juk tu viena esi 4u.gif  etc...

iš patirties porini? biggrin.gif
Atsakyti
As balsavau uz Ts- LKD. Noriu Simonyte matyti premjero poste.
Papildyta:
QUOTE(Monteverte @ 2020 10 06, 21:32)
iš patirties porini? biggrin.gif

Is tavo dabarties ir ateities, sociopate.
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2020 10 06, 22:36)
As balsavau uz Ts- LKD. Noriu Simonyte matyti premjero poste.
Papildyta:

Is tavo dabarties ir ateities, sociopate.

tai tu kaimietka net ne Vilniuje prisirašius? biggrin.gif gyvena ji mat mieste, savo name Vilniuje, o relaiai panieviežio barake biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2020 10 06, 22:45)
tai tu kaimietka net ne Vilniuje prisirašius? biggrin.gif gyvena ji mat mieste, savo name Vilniuje, o relaiai panieviežio barake biggrin.gif

Šimonytė vienmandatėj Antakalnio apygardoj, tai dar ir kaip Vilniuj ax.gif


Aš jau irgi išsirinkau, ryt varau balsuot lithuania.gif
Atsakyti
tai ko tokios didžios vilnietės išankstinį balsavimą renkatės? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2020 10 06, 23:36)
tai ko tokios didžios vilnietės išankstinį balsavimą renkatės? biggrin.gif

O kodėl negalim rinktis? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2020 10 06, 22:36)
tai ko tokios didžios vilnietės išankstinį balsavimą renkatės? biggrin.gif

Koks durnas klausimas.
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2020 10 06, 23:51)
O kodėl negalim rinktis?  bigsmile.gif

nes dažniausiai tą renkasi probleminiai, izoliuoti žmonės, žmonės iš kt. rajonų ir pan. Na ar jau baisiai užsiėmę žmonės. Bet jūs gi ne iš pastarųjų, tai arba kaimietkos, arba probleminės biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2020 10 07, 08:35)
nes dažniausiai tą renkasi probleminiai, izoliuoti žmonės, žmonės iš kt. rajonų ir pan. Na ar jau baisiai užsiėmę žmonės. Bet jūs gi ne iš pastarųjų, tai arba kaimietkos, arba probleminės biggrin.gif

O varge, kas tau galvelę taip suspaudė?
Labai elementaru, norisi išvengti didesnių žmonių spūsčių. Ir net ne dėl coronos, o šiaip tiesiog. Dauguma mano pažįstamų balsuoja iš anksto, o tu kažkokia atsilikus, lauki sekmadienio kaip šventės? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2020 10 07, 08:35)
nes dažniausiai tą renkasi probleminiai, izoliuoti žmonės, žmonės iš kt. rajonų ir pan. Na ar jau baisiai užsiėmę žmonės. Bet jūs gi ne iš pastarųjų, tai arba kaimietkos, arba probleminės biggrin.gif

Renkuosi išankstinį balsavimą, kad sekmadienį nereikėtų stovi eilėje prie rinkimų apylinkės.
Atsakyti