Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip praleidome savo dieną šiandien?

QUOTE(paštininkė @ 2020 10 02, 22:19)
Miegot eikit, nes neturit ne tik žalio, bet ir embrioninio supratimo, apie ką mes su Moonte kalbam. J

O savo žinutes, kaip Moontei SM dėl ligos negalima lankytis pasitikrinkit - čia sveika Jums bus.

Kodel jus dabar stengetes mane pazeminti, nuvertinti mano mntis?

Dabar visa mano biiografija perpasakoki, kaip daznai daro cambala, kam ka esu parasiusi , tai kazkaip bus kaip argumentas i tai ,ka dabar parasiau biggrin.gif

ps. as tikrai neinu 8 val miegoti, net Lt laiku 22, neinu miegoti. biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(paštininkė @ 2020 10 02, 23:26)
aga biggrin.gif
Papildyta:
Tik sunkios ir egzistencinio pasirinkimo ligos gali būti visokios - ne tik onkologinės.  Pavyzdžiui, poeto Kęstučio Navako variantas. Jis pagal Moontės klasifikaciją - kas? Salieras?  Atitinka visus jos poste aprašytus kriterijus: savimi pasirūpinti negalėjo, nekovojo, atsisakė gydymo, grįžo namo mirt ir numirė po pusmečio, bet per tą pusmetį --- paskaitykit paskutinę jo poezijos knygą. Jei atvirai, aš irgi taip noriu. Labai. Kai ateis laikas.

Cia jau klausimai ne man, reikejo is kart ir klausti Moontes, ka ji turi omenyje, butu paaiskinusi, manau, jum tikrai, jei nebutumet is kart uzsipuolusi su kaltinimais, nors net neisigilinot i jos mintis.
O dabar jau jums sunku pripazinti, kad suklydot ir per stipriai suregavot.

O is to galejo kilti labai idomi diskusija.

Bet kaip ten bebutu, kiekvienas gal turim savo matyma, kaip yra gerai, negerai elgtis susirgus ar pries mirti ir visi tie matymai mums patiem yra geri ir nieko izeisti neturetu, nes visi sprendziam uz save ir visi turim savaji kelia.
Papildyta:
QUOTE(mjforever @ 2020 10 03, 10:37)
Manyčiau, kad jeigu ir nesijauti kaltas dėl to, kas nutiko, bet kitas žmogus, matyti, yra įskaudintas, yra verta atsiprašyti.
Atsiprašymas yra formalumas, bet taip elgiasi išauklėti žmonės.
Net jei, jūsų nuomone, nepadarėt nieko baisaus, ir, jūsų manymu, nėra pagrindo piktintis, -
- mūsų jau pažįstamos forume Moontės žinutė tikrai nenusako jos gyvenimo būdo, verto epiteto "cinizmas" -  vis tiek verta ramiai atsiprašyti.

kas ko siuo atveju turetu atsiprasyti? ar ne per daug vaikiska ir egoistiksa reikalauti atsiprasymu, nors zmogus nesijaucia, kazka bloga padares? kaip vaiku darzelyje buvo vaikai susipykst ai rjuos per prievatrta vercia apsikabinti ir pasibudiciuoti biggrin.gif kodel vis norima kitiem perkelti atsakomybe uz savas jausenas? mes ir tik mes sprendziam keikveina minute, kaip mums jaustis.

dabar madoje ziuriu vis ieskoti kitu tekstuose, del ko cia butu galima isizeisti.

Patiko vienas zmogus, jis per radija snekejo apie zodzio laisve, amerikietis. Zurnalistas jo klausia, "tai kaip, bele ka zmones galetu sneketi", jis atsako, "taip, jei sneketumemes, galetumem klausti, o kodel tu taip manai, galetumem aiskintis, o kai viskas tik uzgniauziama, problemos is tiesu nedingsta..."
Nereikia bijoti zodziu, minciu reiskimo, reikia bijoti netinkamu veiksmu, o kalbedamiesi diskutuodami, galetumem daug problemu ispresti.
O dabar kuriama tokia baime zodi ne taip pasakyti. Geras pvz Nausediene, paeme jos kalba, isdarke, iskreipe minti ir baisiai isizeide kai kas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lutuke123: 03 spalio 2020 - 11:29
QUOTE(mylimuke! @ 2020 10 02, 16:56)
Tu tikiuosi supranti, kad tai, ką tu jauti, yra tavo ir iš tavęs. Ir nuo manęs nė kiek nepriklauso. Tai turėkis sau tą neapykantą, argi man gaila.
Paštininke,
Ačiū, mėgstu knygas su geromis rekomendacijomis  4u.gif

tai ir sakau, kaltini mane neva tai kažkokiu šliuchavimu nuo 12-13 metų blink.gif o tai tik parodo tave, kad pati tokia buvai, vaiką vos 16 susigimdei ir kai vaikui tik 9 metai buvo jau birkas rodei rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(lutuke123 @ 2020 10 03, 12:27)
Cia jau klausimai ne man, reikejo is kart ir klausti Moontes, ka ji turi omenyje, butu paaiskinusi, manau, jum tikrai, jei nebutumet is kart uzsipuolusi su kaltinimais, nors net neisigilinot i jos mintis.
O dabar jau jums sunku pripazinti, kad suklydot ir per stipriai suregavot.

O is to galejo kilti labai idomi diskusija.

bet pameni kaip Monte taip su tavimi pasielgė? Juk galėjo paaiškinti ramiai ką turi omeny su tuo "namai - ne bordelis". Įdomus bumerangas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2020 10 03, 13:15)
bet pameni kaip Monte taip su tavimi pasielgė? Juk galėjo paaiškinti ramiai ką turi omeny su tuo "namai - ne bordelis". Įdomus bumerangas smile.gif

Na viskas sugrista, tik manau as teisingai jos zinute supratau, tik musu poziuriai i vaiku, ypac sunu auklejima issiskyre.
Bet cia esme man buvo ne pati Moonte, o esminis perlenkimas vertinant kito zinutes. neisigilinimas, isizeidimai kakzokie prifantazuoti ir t.t., kas siaip daznai kartojasi cia forume biggrin.gif .
Atsakyti
Laba vakara, pastinyke biggrin.gif . Rasiau gal pries savaite. Ka Jus, antroji pagiezingoji po menkavertes? biggrin.gif
Saziningai - neskaiciau nieko, musu nerastas prizidentas prancuzams kazjoki paveiksla su berniuku padovanojo? O latviai dviracius...
O LT covid daug... Jus, pastinyke , ne us Raseiniu kartais? Nes raseinieciai fb plysauja, kad jie neprivalo covid 19 testu atlikt..m

Papildyta:
QUOTE(Monteverte @ 2020 10 03, 12:15)
tai ir sakau, kaltini mane neva tai kažkokiu šliuchavimu nuo 12-13 metų blink.gif o tai tik parodo tave, kad pati tokia buvai, vaiką vos 16 susigimdei ir kai vaikui tik 9 metai buvo jau birkas rodei rolleyes.gif
Papildyta:

bet pameni kaip Monte taip su tavimi pasielgė? Juk galėjo paaiškinti ramiai ką turi omeny su tuo "namai - ne bordelis". Įdomus bumerangas smile.gif

Reikejo nesip*ist nuo 12 - butum ne ziurkjorki supavus, o zmogiiuka 4u.gif .
Papildyta:
QUOTE(lutuke123 @ 2020 10 03, 14:28)
Na viskas sugrista, tik manau as teisingai jos zinute supratau, tik musu poziuriai i vaiku, ypac sunu auklejima issiskyre.
Bet cia esme man buvo ne pati Moonte, o esminis perlenkimas vertinant kito zinutes. neisigilinimas, isizeidimai kakzokie prifantazuoti ir t.t., kas siaip daznai kartojasi cia forume  biggrin.gif .
d
Tai vasaros/ rudens darbu savame nuosavo namo sode/ darze kaip ir ner? biggrin.gif Audi paklodes biggrin.gif ..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cambala: 03 spalio 2020 - 22:37
QUOTE(Monteverte @ 2020 10 03, 13:15)
tai ir sakau, kaltini mane neva tai kažkokiu šliuchavimu nuo 12-13 metų blink.gif o tai tik parodo tave, kad pati tokia buvai, vaiką vos 16 susigimdei ir kai vaikui tik 9 metai buvo jau birkas rodei

16os gimdžiau? Nu įdomu, kur čia taip radai? smile.gif
Gerai, kad ne 13os smile.gif
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2020 10 04, 00:36)

O LT covid daug... Jus, pastinyke , ne us Raseiniu kartais? Nes raseinieciai fb plysauja, kad jie neprivalo covid 19 testu atlikt..m



Eik tu, koronos davatka. Benee is baimes jau i pampersus prisidirbus?
Testavimai yra bereikalingas shudas:

"„Jie pernelyg kliovėsi diagnostiniu testavimu. Žinome, kad šie testai labai dažnai parodo neteisingą neigiamą atsakymą“, – sakė strateginių studijų centro „Federation of American Scientists“ prezidentas Ali Nouri (Ali Nuris)."

Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt...e.d?id=85402417

Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2020 10 04, 13:04)

"„Jie pernelyg kliovėsi diagnostiniu testavimu. Žinome, kad šie testai labai dažnai parodo neteisingą neigiamą atsakymą“, – sakė strateginių studijų centro „Federation of American Scientists“ prezidentas Ali Nouri (Ali Nuris)."

Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt...e.d?id=85402417


dažnai parodo ir teigiamą, tad jau galimybė sumažinti židinius.
Atsakyti
QUOTE(mjforever @ 2020 10 03, 09:37)
Manyčiau, kad jeigu ir nesijauti kaltas dėl to, kas nutiko, bet kitas žmogus, matyti, yra įskaudintas, yra verta atsiprašyti.
Atsiprašymas yra formalumas, bet taip elgiasi išauklėti žmonės.
Net jei, jūsų nuomone, nepadarėt nieko baisaus, ir, jūsų manymu, nėra pagrindo piktintis, -
- mūsų jau pažįstamos forume Moontės žinutė tikrai nenusako jos gyvenimo būdo, verto epiteto "cinizmas" -  vis tiek verta ramiai atsiprašyti.

Tikrai nereikia jokių atsiprašymų. Ne čia esmė. Esmė, kad žmogus suvoktų, jog jis rašo apie itin jautrias temas viešai... Panašioje patirtyje esančių žmonių rezonansas gali būti visoks.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo paštininkė: 04 spalio 2020 - 15:51
QUOTE(mylimuke! @ 2020 10 04, 09:35)
16os gimdžiau? Nu įdomu, kur čia taip radai? smile.gif
Gerai, kad ne 13os smile.gif

rašei, kad 2004 metais žaidei su lėlėm, tai noris pasakyti, kad dar 16 žaidei su lėlėm? biggrin.gif
lėlytė tu mūsų pislytė biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(cambala @ 2020 10 03, 23:36)
Laba vakara, pastinyke biggrin.gif . Rasiau gal pries savaite. Ka Jus, antroji pagiezingoji po menkavertes? biggrin.gif
Saziningai - neskaiciau nieko, musu nerastas prizidentas prancuzams kazjoki paveiksla su berniuku padovanojo? O latviai dviracius...
O LT covid daug... Jus, pastinyke , ne us Raseiniu kartais? Nes raseinieciai fb plysauja, kad jie neprivalo covid 19 testu atlikt..m

Papildyta:

Reikejo nesip*ist nuo 12 - butum ne ziurkjorki supavus, o zmogiiuka 4u.gif .

linkėjimai tavo vyriokui cambse, jam jų labai reikia mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2020 10 04, 23:08)
rašei, kad 2004 metais žaidei su lėlėm, tai noris pasakyti, kad dar 16 žaidei su lėlėm? biggrin.gif
lėlytė tu mūsų pislytė biggrin.gif

Tai žinoma. O tu tai pedofilų dėmesiu džiaugeisi nuo 13, pati gyreisi smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mylimuke!: 05 spalio 2020 - 07:09
QUOTE(mylimuke! @ 2020 10 05, 08:06)
Tai žinoma. O tu tai pedofilų dėmesiu džiaugeisi nuo 13, pati gyreisi smile.gif

nu, o 2008 jau vaiką turėjai biggrin.gif tai kas gaunasi? 16-17 pislė susigavai, nu arba meluoji, pėdas mėtai, kai pagavau tave, kad per jauna UMD pradėjai sėdėt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2020 10 05, 09:00)
nu, o 2008 jau vaiką turėjai biggrin.gif tai kas gaunasi? 16-17 pislė susigavai, nu arba meluoji, pėdas mėtai, kai pagavau tave, kad per jauna UMD pradėjai sėdėt ax.gif

Nu o kur parašyta, kad 16os vaiką susigavau? smile.gif
Geriau jau umd virtualiai negu prie pedofilų gyvai unsure.gif
Atsakyti