Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip praleidome savo dieną šiandien?

QUOTE(paštininkė @ 2020 10 02, 21:41)

O kas tą kontekstą sukūrė? Ir kodėl aš, visada buvusi Jūsų pusėje, taip reaguoju?


Jus esate nelabai stabili... Nelabaii aisku kada jums gali uzeiti ir kas.

Moonte stabiliai neesugeba suvokti paprastu loginiu dalyku, nors nera blogas zmogus. Kai nesupranta tada pasidaro agresyvi.
O jus tai daug ka suvokiat bet prognuozutumo prasme, galite uzsiusti del neaisku ko.

Naturalu kad susiesite lygioje vietoje. Kazkuriai pasirodes, kad po dusia vaiksto meslynais batais, kai kam kad is kazko issityciojo... Visa tai nesamones, emocijos be rimto pagrindo.

Ty mienja obidel, ja dolzhen teebja zarezatj, chob svoju chestj zaschittit...
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2020 10 02, 20:09)
Jus esate nelabai stabili... Nelabaii aisku kada jums gali uzeiti ir kas.


Taip, ypač ligos, negalios, smurto, "ura patriočių" temomis - tikrai nenuspėsit, kas ten man "užeis" biggrin.gif Ir keistis nežadu mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo paštininkė: 02 spalio 2020 - 20:21
QUOTE(paštininkė @ 2020 10 02, 22:18)
Taip, ypač ligos, negalios, smurto, "ura patriočių" temomis - tikrai nenuspėsit, kas ten man "užeis" biggrin.gif Ir keistis nežadu mirksiukas.gif


Lukoshenka yra Baltarusijos ura patriotas. Del to ir jis jums nepatinka...
Atsakyti
QUOTE(paštininkė @ 2020 10 02, 20:26)
postais nesmurtaujat prieš tuos, kurie Jūsų SM postus skaito ir verkia (pvz, 30 metų turinti vaiką su kompleksinę negalia mama, kai negalią Jūs vadinat tik diskofortu)? Jūs tikrai esat atsakinga už viską, ką parašėt?

Maš Jus gyniau ir nuo Lutukės, ir nuo Montevertės, ir nuo visų - ar ne dvejus metus. Bet po žymiojo posto, atleiskit, sąžinė neleidžia...

Toks zmogus jus ipareigojo sitaip sakyti, ar cia pati sufantazavot?
Gal uztektu jei uz save sneketumet, o ne isivaizduojamas situacijas, kas jeigu.....Manau Moonte turi daug didesne moraline teise sneketi apie tai, kaip jauciasi zmones sirgdami sunkiom ligom, nei kiti, kas nesirge.
Ir mes visi turim teise sakyti savo nuomone paie ivykius, dalykus gyvenime, tai MUSU MINTYS, o ne i kazkokia viena standarta viska kisti.

Mes atsakingi uz tai, ka rasom, sakom ar mastom netgi, bet visi kiti atsakingi uz tai, kaip jie priima , kaip jie jauciasi.
vat cia ir beda su tais isivaizduojamais puolimais, gynimais sioje erdveje, ar kas ta Moonte puole, kad jus gynet, ar ji prase jusu ja ginti?

Beja, linkejimas sveikatos (ar kiti palinkejimai "geri")labai negeras dalykas, labai neigiamu minciu siuntimas tam zmogui. Kai linkti sveikatos, jus formuojat minti kad zmogus nesveikas, nes juk sveikam sveikatos nelinkim, O realybe formuoja musu mintys ne zodziai, taip ir susargdinti galima ypac artimus zmoens, ar jei jusu mintys bus pakankamai stiprios ir svetimus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lutuke123: 02 spalio 2020 - 21:07
QUOTE(lutuke123 @ 2020 10 02, 21:05)
Toks zmogus jus ipareigojo sitaip sakyti, ar cia pati sufantazavot?

Miegot eikit, nes neturit ne tik žalio, bet ir embrioninio supratimo, apie ką mes su Moonte kalbam. J

O savo žinutes, kaip Moontei SM dėl ligos negalima lankytis pasitikrinkit - čia sveika Jums bus.
Atsakyti
QUOTE(paštininkė @ 2020 10 02, 23:19)
Miegot eikit, nes neturit ne tik žalio, bet ir embrioninio supratimo, apie ką mes su Moonte kalbam. J




Susiedet tuscioje vietoje. Suprasti? Cia kaip apie Rusija... Umom neponjatj
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2020 10 02, 21:46)
Susiedet tuscioje vietoje. Suprasti? Cia kaip apie Rusija... Umom neponjatj

Idomucia, nesimiega? Man irgi, nes turiu atiduot didelį pabaigtą tekstą, o niekaip neišsiunčiu.

Taip kaip ten su tuo Kalnų Karabachu, ką apie tai manot?
Atsakyti
QUOTE(paštininkė @ 2020 10 02, 23:50)
Idomucia, nesimiega? Man irgi, nes turiu atiduot didelį pabaigtą tekstą, o niekaip neišsiunčiu.

Taip kaip ten su tuo Kalnų Karabachu, ką apie tai manot?


Man siandien nesekminga diena...
Dabar uzsiknisau su viena telefono stotele... Visokios nesamones daresi. viska isbandziau, perinstaliavau ne kartu, vis tiek viskas baigiasi, kad niekas neveikia...

Kilo mintis instaliavus visai neupdatinti... va dabar veikia lyg normaliai...
Koks sh...

Yra ten saugumo firewall, tai jis ir blogiausia veikia... Dabar matau, kad musu administratore, kuri dirba is namu blaklistino, matyt, kad jos telefas turi prieda, kad mato ka visi darbuotojai telefonu veikia, kiek liniju uzimu... Tam siunciamos uzklausos, turi but nepatinka...
Tokia prieda turi ir pardavimu vadovas, irgi is namu... irgi tur but blaklistins...

Problema, kad jie namuose neturi pastovaus IP, tai jei daryti ismintis tai reikia ivedineti kaip geras visas grupes kurias naudoja tam tikri interneto tiekejai.

O siaip tai visokie hackriai dabar naglai puola... Pakistanas, Palestinos teritorija, net Olandija... Baisu kas darosi...

Kalnu Karabachas tai kazkokia nelaime... Buvau ten kazkada... 1977 metais Turistine kelione
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2020 10 02, 22:05)
Kalnu Karabachas tai kazkokia nelaime... Buvau ten kazkada... 1977 metais Turistine kelione

Nu ir? Kaip ten Jums autentiškai viskas pasirodė bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(lutuke123 @ 2020 10 02, 21:05)
Manau Moonte turi daug didesne moraline teise sneketi apie tai, kaip jauciasi zmones sirgdami sunkiom ligom, nei kiti, kas nesirge.

aga biggrin.gif
Papildyta:
Tik sunkios ir egzistencinio pasirinkimo ligos gali būti visokios - ne tik onkologinės. Pavyzdžiui, poeto Kęstučio Navako variantas. Jis pagal Moontės klasifikaciją - kas? Salieras? Atitinka visus jos poste aprašytus kriterijus: savimi pasirūpinti negalėjo, nekovojo, atsisakė gydymo, grįžo namo mirt ir numirė po pusmečio, bet per tą pusmetį --- paskaitykit paskutinę jo poezijos knygą. Jei atvirai, aš irgi taip noriu. Labai. Kai ateis laikas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo paštininkė: 02 spalio 2020 - 22:29
QUOTE(paštininkė @ 2020 10 03, 00:15)
Nu ir? Kaip ten Jums autentiškai viskas pasirodė bigsmile.gif



As priminsiu, kad Armenijos ir Azerbaidzano kompartiju generalinia sekretoriai susitike Maskvoje nieekada nesisveikindavo. Zinant griezta sovietine tvarka, tai jau buvo kazkas toookio.

Ten visuomet buvo atsilikes laukinis krastas.
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2020 10 02, 22:29)
As priminsiu, kad Armenijos ir Azerbaidzano kompartiju generalinia sekretoriai susitike Maskvoje nieekada nesisveikindavo. Zinant griezta sovietine tvarka, tai jau buvo kazkas toookio.

Ten visuomet buvo atsilikes laukinis krastas.

taikli detalė 4u.gif
Atsakyti
Manyčiau, kad jeigu ir nesijauti kaltas dėl to, kas nutiko, bet kitas žmogus, matyti, yra įskaudintas, yra verta atsiprašyti.
Atsiprašymas yra formalumas, bet taip elgiasi išauklėti žmonės.
Net jei, jūsų nuomone, nepadarėt nieko baisaus, ir, jūsų manymu, nėra pagrindo piktintis, -
- mūsų jau pažįstamos forume Moontės žinutė tikrai nenusako jos gyvenimo būdo, verto epiteto "cinizmas" - vis tiek verta ramiai atsiprašyti.

Atsakyti