Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip praleidome savo dieną šiandien?

QUOTE(lutuke123 @ 2020 10 02, 16:50)
na Moonte pati pasake tai, kazkda kai Given jos klause  , o tu ka jauti matosi is tavo zinuciu man  mirksiukas.gif nebent esi bejausmis robotas  biggrin.gif

Tu tikiuosi supranti, kad tai, ką tu jauti, yra tavo ir iš tavęs. Ir nuo manęs nė kiek nepriklauso. Tai turėkis sau tą neapykantą, argi man gaila.







Paštininke,
Ačiū, mėgstu knygas su geromis rekomendacijomis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2020 10 02, 16:56)
Tu tikiuosi supranti, kad tai, ką tu jauti, yra tavo ir iš tavęs. Ir nuo manęs nė kiek nepriklauso. Tai turėkis sau tą neapykantą, argi man gaila.

Taip zinoma, ka a sjauciu, ta as jauciu ir neapykntos nejauciu.
O ka jus jauciat man, matosi is jusu zinuciu, na nebent jus labai neadekvaciai elgiates, mane mylit ir taip keistai isreiskiat savo meile. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2020 10 02, 17:25)
Taip zinoma, ka a sjauciu, ta as jauciu ir neapykntos nejauciu.
O ka jus jauciat man, matosi is jusu zinuciu, na nebent jus labai neadekvaciai elgiates, mane mylit ir taip keistai isreiskiat savo meile. biggrin.gif

Tai, ką tu jauti iš kitų žinučių, tai tėra tavo pačios galvoje, o ne "ateina" iš mano žinučių.
Aš tau šiaip nieko nejaučiu. Ką galima jaust nerišliai žodinei diarėjai?
Bet tu tokia emociškai skurdi, tau tik meilė arba neapykanta būna?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mylimuke!: 02 spalio 2020 - 16:38
QUOTE(mylimuke! @ 2020 10 02, 17:37)
Tai, ką tu jauti iš kitų žinučių, tai tėra tavo pačios galvoje, o ne "ateina" iš mano žinučių.
Aš tau šiaip nieko nejaučiu. Ką galima jaust nerišliai žodinei diarėjai?
Bet tu tokia emociškai skurdi, tau tik meilė arba neapykanta būna?

As nejauciu, to , ka tu jauti, as ismastau, logika yra toks dalykas siame pasaulyje biggrin.gif
na nezinau aisku ka tiskliai jauti apibudinau vienu zodziu, bet vis tiek nieko gero, jei duagiau rasysi, gi verksi, kad per daug biggrin.gif
va, kad ir si zinute, ka turi jausti zmogus kitam, kad sitaip rasytu? O ka tu jauti tai jau pati analizuokis. Jei butum sazininga prisipazintum, bet esi sukta kaip lape... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2020 10 02, 17:45)
As nejauciu, to , ka tu jauti,  as ismastau, logika yra toks dalykas siame pasaulyje  biggrin.gif
na nezinau aisku ka tiskliai jauti apibudinau vienu zodziu, bet vis tiek nieko gero, jei duagiau rasysi, gi verksi, kad per daug  biggrin.gif
va, kad ir si zinute, ka turi jausti zmogus kitam, kad sitaip rasytu? O ka tu jauti tai jau pati analizuokis. Jei butum sazininga prisipazintum, bet esi sukta kaip lape... biggrin.gif

As irgi galiu logika pasiremt, ir ne tik : klijuoji man tai, ką pati jauti.
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2020 10 02, 18:50)
As irgi galiu logika pasiremt, ir ne tik : klijuoji man tai, ką pati jauti.

cia ne logika lotuliukas.gif Cia tikru tuo atveju, jei sakyciau, akd JAUCIU, ka jus man jauciat, bet as nejauciu, as tik skaitau, ka jus parasot biggrin.gif
Dar karta sakau paskutini remiuosi, ne tai,ka jauciu, o tai, ka perskaitau, jei zmogu nuolat keiki issidirbineji, rasai apei ji nesamones, labai labai mazai tiketina, kad jauti ja palankius jausmus ar netiesa?

gerai paneik mano isvadas, pasakyk, kad as suklydau ir parasyk, kaip gerai apie mane galvoji, kad jauti man simpatija bigsmile.gif
arba baigiam sia tuscia diskusija, nes pati zinai, kad as teisi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2020 10 02, 18:56)
cia ne logika lotuliukas.gif Cia tikru tuo atveju, jei sakyciau, akd JAUCIU, ka jus man jauciat, bet as nejauciu, as tik skaitau, ka jus parasot  biggrin.gif
Dar karta sakau paskutini remiuosi, ne tai,ka jauciu, o tai, ka perskaitau, jei zmogu nuolat keiki issidirbineji, rasai apei ji nesamones, labai labai mazai tiketina, kad jauti ja palankius jausmus ar netiesa?

gerai paneik mano isvadas, pasakyk, kad as suklydau ir parasyk, kaip gerai apie mane galvoji, kad jauti man simpatija  bigsmile.gif
arba baigiam sia tuscia diskusija, nes pati zinai, kad as teisi mirksiukas.gif

Gal tu pati prisipažink, kad jauti man neapykantą, nes labai smarkiai nori ją man priklijuot.
O šiaip nesusireikšmink, forumo personažai manęs taip smarkiai nejaudina, kad jiems ką nors jausčiau.
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2020 10 02, 18:59)
Gal tu pati prisipažink, kad jauti man neapykantą, nes labai smarkiai nori ją man priklijuot.
O šiaip nesusireikšmink, forumo personažai manęs taip smarkiai nejaudina, kad jiems ką nors jausčiau.

Ka tau jauciu? nuostaba, niekaip negaliu atsistebeti, tai tikriausiai irgi ne pati teigiamiausia emocija.

Na tada savo emociju nelabai pazysti.
Atsakyti
QUOTE(paštininkė @ 2020 10 02, 14:06)
Nutarėt savo ciniškus postus dangstyti šviesių žmonių istorijom? Tai tuomet atkreipkit dėmesį, kaip ta šviesi moteris kalba apie žmones, kurie tą pačią ligą išgyvena kitaip nei ji ir apie tuos, kurie nesupranta, ką ji kalba: "Galbūt supras vėliau". Viskas. Apsėjo be salierų, be kitokios patirties žeminimo. Jos tekste nė gramo susireikšminimo, arogancijos, ciniškumo, kuriuo, deja, trykšta Jūsų tekstai. Mokykitės rolleyes.gif


O tamsta niekada nieko nesupras, nes esate is tu, kuri geriausiai viska zino. Kuri girdi tik save. Sakot jus sokiruota, as irgi.
Papildyta:
Matau, pastinke, kad kazka bandot rasyti. As su Jumis i polemika daugiau nesivelsiu. Neketinu paneigineti jusu jausneu, primestu man intenciju. O i asmeniskumus irgi nesinori.

Bobturgio irgi nenoriu. Taigi, bukite TEISI. As gi gyvensiu, taip kaip gyvenau, santaikoje su savo sazine.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Moonte: 02 spalio 2020 - 19:13
QUOTE(Moonte @ 2020 10 02, 19:07)
Niekada nesupratau, to tariamo mandagumo, kuris ribojasi su ciniskumu. Apie kokia sveikata galima kalbeti, kai smurtauji pries zmogu, priskiria jam savo sugalvotas intencijas.

O straipsni iterpiau ne tamstai, o mylimukei. Man nera pries ka ir uz ka teisintis, ypac pies tamsta.

Maniau, kad kai atvesite, suprasite, galimai net pasidarys geda, del savo pacios isvadu, priemstu intenciju, bet pasirodo... Todel, uzbegant uz akiu, viska ka ateityje rasysiu, iterpsiu, bus skirta ne tamstai.

Nemeluosiu, del tariamo mandagumo nieko nelinkesiu, nes tiesiog manau, kad tai yra ne sazininga.

Tikrai esat tikra, kad dabar ir savo ankstesniais savo postais nesmurtaujat prieš tuos, kurie Jūsų SM postus skaito ir verkia (pvz, 30 metų turinti vaiką su kompleksinę negalia mama, kai negalią Jūs vadinat tik diskofortu)? Jūs tikrai esat atsakinga už viską, ką parašėt?

Moonte, nereikia taip, geriau iš esmės kalbam. Arba visai nekalbam.

Taip, linkiu Jums ir dabar sveikatos. Nuoširdžiai.
Papildyta:

Aš irgi gyvenu santaikoje su savo sąžine. Iki Jūsų posto apie "salierus" aš Jus gyniau ir nuo Lutukės, ir nuo Montevertės, ir nuo visų - ar ne dvejus metus. Bet po žymiojo posto, atleiskit, sąžinė neleidžia...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo paštininkė: 02 spalio 2020 - 19:22
QUOTE(paštininkė @ 2020 10 02, 20:19)
Tikrai esat tikra, kad dabar ir savo ankstesniais savo postais nesmurtaujat prieš tuos, kurie Jūsų SM postus skaito ir verkia (pvz, 30 metų turinti vaiką su kompleksinę negalią mama, kai negalią Jūs vadinat tik diskofortu)? Jūs tikrai esat atsakinga už viską, ką parašėt?

Moonte, nereikia taip, geriau iš esmės kalbam. Arba visai nekalbam.

Taip, linkiu Jums ir dabar sveikatos. Nuoširdžiai.


Jus mane neprasete patikslinti, del ko as parasiau taip, kaip parasiau. Net neleidote, parasyti ka as manau sia tema... iskarto prikalet prie sienos - cinike. Perejote i asmeniskumus.

Nebenoriu su Jumis ATVIRAI kalbetis. Nenoriu, kad man po dusia vaiksciotu su purvinais batais, isvertinetu ja sudina puse i virsu.

Kaip ir jusu linkejimai sveikatos, neabejoju kad jie nuosirdus, bet visam tam kontekste. buciau veidmaine, jei teigciau, jog jie man yra malonus, kad tie zodziai pasieke adresata.

Pakartosiu ka rasiau, bartis as nenoriu.
Atsakyti
QUOTE(Moonte @ 2020 10 02, 19:34)
Perejote i asmeniskumus.

Meluot nereikia, Moonte. Į asmeniškumus perėjote Jūs, apeliuodama į mano orumą ir t.t

Aš gi reaguoju į Jūsų smurtaujančias prieš silpnesnius už Jus ligos kolegas žinutes.

Lauksiu citatos smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Moonte @ 2020 10 02, 19:34)
Kaip ir jusu linkejimai sveikatos, neabejoju kad jie nuosirdus, bet visam tam kontekste. buciau veidmaine, jei teigciau, jog jie man yra malonus, kad tie zodziai pasieke adresata.

O kas tą kontekstą sukūrė? Ir kodėl aš, visada buvusi Jūsų pusėje, taip reaguoju?
Atsakyti