Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip praleidome savo dieną šiandien?

QUOTE(IDOMUCIA @ 2020 10 01, 23:13)
Galima...
Isijungia spec signalus ir turi teise ISITIKINE SAUGUMU.
Paaiskinimas tai is vis.

Turetu zmones kurie taip paaiskinoo atelsiti is darbo. Priezastimi nurodant igimta silpnaprotyste arba piktybini visuomenes ir istatymu negerbima.
Patikrinti psichuskeje ir ten paaisketu ar tai silpnaprotyste ar negerbia kitu.
Panasus atvejai. Buna avarijos, kai spec transporto nepraleidzia vairuotojai. Bet silpnaprociai ignoruoja taisykle, kad spec tarnybu automobiliai APLAMAI NEGALI VAZIUOTI ne pagal taisykles, jei NEISITIKINA SAUGUMU.

neina i ta policija nieka smatyt dirbti, tai ir laliko bele ka. Koks nnormalus issilavine svyrs, su geru fiziniiu pasiruosimu eis dirbti i policija uz toki atlyginima, eina visokie kompleksuoti, ka gal mokykloje bulino tai ppaskui atsikersija vsiam pasauliui lotuliukas.gif na buna geru idejimiu zmoniu, bet tai vienetai. Dauguma nei istatymu patys nezino....
arba kaip moteris dabar priimineja, viena nesenai skaiciau pastume per stipriai per sulaikyma kazkoks gritas, nu tai blyn , kas per policija... doh.gif
Maciau berods Vokietijoj, ar Svedijoj video, kaip vienas pabegelis erzino gal 3-4 policininkes moterys, tos tipo ji suimti, paskui pacios nuo jo bega, nu tragikomedija...
Papildyta:
QUOTE(Monteverte @ 2020 10 02, 08:49)
dezinfekcinis nepadėjo...
Donaldui Trumpui ir Melaniai Trump patvirtinta koronaviruso infekcija

zmones abejoja ar tai tiesa, siandien per radija klausiausi biggrin.gif gali buti tik rinkimins manevras.
Papildyta:
QUOTE(Moonte @ 2020 10 02, 10:15)
Aštuonerius metus agresyviam vėžiui nepasidavusi palangiškė – įkvėpimo šaltinis ir po mirties

Skaitykite daugiau: https://www.lrytas.l.../#foto=16530733

labai geria, kad moteris taip atsivere, aprase svao isgyvenimus.

bet man kyla kitos mintys, is kru tu tiek veziu , vis daugeja ir daugeja, ar neverta skelbti vezio pandemijos, susirupinti, ka mes kaip zmonija darom ne taip...
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2020 10 02, 12:16)
zmones abejoja ar tai tiesa, siandien per radija klausiausi  biggrin.gif gali buti tik rinkimins manevras.

gal... tik kad tai jam nepadės smile.gif
Papildyta:
QUOTE(lutuke123 @ 2020 10 02, 12:16)
bet man kyla kitos mintys, is kru tu tiek veziu  , vis daugeja ir daugeja, ar neverta skelbti vezio pandemijos, susirupinti, ka mes kaip zmonija darom ne taip...

viską ne taip... va pvz. dabar Lietuva vėl kenčia nuo Ukrainos... Pirma Černobilis, dabar Luhanskas dega, o visos smalkės eina mums... 3 kartus viršyta tarša, lauke geriau nebūt... Ir tai tik viena dedamoji iš šiuolaikinės civilizacijos
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2020 10 02, 12:58)
gal... tik kad tai jam nepadės smile.gif
Papildyta:

viską ne taip... va pvz. dabar Lietuva vėl kenčia nuo Ukrainos... Pirma Černobilis, dabar Luhanskas dega, o visos smalkės eina mums... 3 kartus viršyta tarša, lauke geriau nebūt... Ir tai tik viena dedamoji iš šiuolaikinės civilizacijos

siais laiakis sunku ka jau ir beprognozuoti, nenustepciau visai jei vel isrinktu...

sia vasara gi buvo padidejusi radijacija vris visos europos is Rusijos kakzur parejo. O kur dar mikro plastikas visur. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Moonte @ 2020 10 02, 09:15)
Aštuonerius metus agresyviam vėžiui nepasidavusi palangiškė – įkvėpimo šaltinis ir po mirties

Skaitykite daugiau: https://www.lrytas.l.../#foto=16530733

Nutarėt savo ciniškus postus dangstyti šviesių žmonių istorijom? Tai tuomet atkreipkit dėmesį, kaip ta šviesi moteris kalba apie žmones, kurie tą pačią ligą išgyvena kitaip nei ji ir apie tuos, kurie nesupranta, ką ji kalba: "Galbūt supras vėliau". Viskas. Apsėjo be salierų, be kitokios patirties žeminimo. Jos tekste nė gramo susireikšminimo, arogancijos, ciniškumo, kuriuo, deja, trykšta Jūsų tekstai. Mokykitės rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(paštininkė @ 2020 10 02, 14:06)
Nutarėt savo ciniškus postus dangstyti šviesių žmonių istorijom? Tai tuomet atkreipkit dėmesį, kaip ta šviesi moteris kalba apie žmones, kurie tą pačią ligą išgyvena kitaip nei ji ir apie tuos, kurie nesupranta, ką ji kalba: "Galbūt supras vėliau". Viskas. Apsėjo be salierų, be kitokios patirties žeminimo. Jos tekste nė gramo susireikšminimo, arogancijos, ciniškumo, kuriuo, deja, trykšta Jūsų tekstai. Mokykitės rolleyes.gif

Pastininke ar siek tiek neperdedat jau? viena yra kalbetis kokiam forume, kita viesai dalinti interviu. ir dar Moonte gyva ir pasveiko, tai gal ji viska daro teisingai vizgi?
Na Moonte man tikria ne drauge geriausia, nu bet jos postai daug maz tikrai normalus, nei ji ka ten baisiai keikia, nei cinizmas liejasi, o apie ligonius parase, ka gavoja, kokia buvo jos patirtis ir ka ji mate, Patirciu buna visokiu ir minciu gali buti visokiu. Tas polit korektiksumas slykstus darosi. Ale laisve. Juk nesityciojo, nekeike tu ligoniu, palygino, sulygino , ir tiek. Jus dabar zeminat kitokias patirtis ir mastyma.
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2020 10 02, 13:36)
Tas polit korektiksumas slykstus darosi. Ale laisve. Juk nesityciojo,  nekeike tu ligoniu, palygino, sulygino , ir tiek. Jus dabar zeminat kitokias patirtis ir mastyma.

Tai ne politkoretiškumas. Net ne politika biggrin.gif Tai žmogiškumas. Ir - mentorystės, kurios Moontė neslepia, ypatumai.

Moontės patirties ir pasirinkimų aš nežeminu, aš tik rašau, kodėl jos unikali patirtis skaitančiam jos tekstus gali netapti įkvėpimo šaltiniu.

Tai tiek šiandien.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo paštininkė: 02 spalio 2020 - 13:47
QUOTE(lutuke123 @ 2020 10 02, 14:36)
Na Moonte man tikria ne drauge geriausia,

Ai, tai vis gi skirstai? O sakei, tau čia visi vienodi nikai rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2020 10 02, 14:51)
Ai, tai vis gi skirstai? O sakei, tau čia visi vienodi nikai  rolleyes.gif

Na kai kurie zmone scia ziuri i mane nomaliai, kai kurie ju tarpe tu ir Moonte, man jaucia kazkokia neapykanta, tai ta ir turejau omenyje. nes jei taip rasyciau apie Monteverte tai aiskintumet, kad mes cia viena kita uzstojam ir pan. pPparsciausiai mastau,kad Pastininke siuo atveju neteisi, ir ne taip svarbu apie ka ji raso, svarbu ka raso.

Na visi vienodi zmones icia bendrauantys tikrai nera, bet as stengiuosi su visais elgtis teisingai ir saziningai. Ziuriu i tai ka raso, o ne kas raso.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lutuke123: 02 spalio 2020 - 13:56
Labai įdomu.
Ypač, kokie nežali žalieji kolchoznikai

https://www.akoalici...EgFD2detZdQG7f8
Papildyta:
QUOTE(lutuke123 @ 2020 10 02, 14:55)
Na kai kurie zmone scia ziuri i mane nomaliai, kai kurie ju tarpe tu ir Moonte, man jaucia kazkokia neapykanta, tai ta ir turejau omenyje. nes jei taip rasyciau apie Monteverte tai aiskintumet, kad mes cia viena kita uzstojam ir pan. pPparsciausiai mastau,kad Pastininke siuo atveju neteisi, ir ne taip svarbu apie ka ji raso, svarbu ka raso.

Na visi vienodi zmones icia bendrauantys tikrai nera, bet as stengiuosi su visais elgtis teisingai ir saziningai. Ziuriu i tai ka raso, o ne kas raso.

Kas tau jaučia neapykantą? Susireikšmini. Gal pati ir jauti, tai ir kituose matai mirksiukas.gif
Atsakyti
Tiesa, Mylimuke, aš tada šokiruota Moontės posto, Jums apie senatvę neatsakiau, bet, vargu, ar verta grįžti. Tiesiog jei kada turėsit laiko, paskaitykit prancūzės feministės Benoite Groult romaną apie senatvę "Gyvenimo druska" (Tyto alba, 2007). Aš apie tai bandžiau savo poste rašyt: nesvarbu, kada ta senatvė patiriama (60 ar 80), svarbu, kaip žmogus jaučiasi tada, kai tikrai ją patiria.
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2020 10 02, 16:08)


Kas tau jaučia neapykantą? Susireikšmini. Gal pati ir jauti, tai ir kituose matai  mirksiukas.gif

na Moonte pati pasake tai, kazkda kai Given jos klause , o tu ka jauti matosi is tavo zinuciu man mirksiukas.gif nebent esi bejausmis robotas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(paštininkė @ 2020 10 02, 15:43)
Tiesa, Mylimuke, aš tada šokiruota Moontės posto, Jums apie senatvę neatsakiau, bet, vargu, ar verta grįžti. Tiesiog jei kada turėsit laiko, paskaitykit prancūzės feministės Benoite Groult romaną apie senatvę "Gyvenimo druska" (Tyto alba, 2007). Aš apie tai bandžiau savo poste rašyt: nesvarbu, kada ta senatvė patiriama (60 ar 80), svarbu, kaip žmogus jaučiasi tada, kai tikrai ją patiria.

Čia interviu su autore: https://www.alfa.lt/...s-noras-nesenti
Atsakyti