Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip praleidome savo dieną šiandien?

jūs, ubuntautai, galėtumėt pakeisti tą pasaulį, bet kažkodėl jums neišeina. Greičiausiai, patys turit pakankamai daug trūkumų, dėl ko ta sistema tobulai ir neveikia.
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2020 10 01, 10:41)
Dabar - totalus cinizmas. Atvirai ignoruojami istatymai ir sveikas protas, remiamasi paciu durniausiu ir maziausia protaujancia visuomenes dalimi.
Tai tures tragiska ateiti.

pritariu. Kiek esu skaičiusi pasiaiškinimų, tai dažniausias: to negalėjo būti, darbuotojai taip nedaro, taip nešneka ar pan. Tai wtf? Kaip gali taip garantuoti už darbuotoją? Dabar be įrašymo įrenginio kojos niekur kelti negalima, bet ir tai gal gintųsi, sakytų čia ne mano balsas.
Iš esmės Santaros nustebino, kad darys vidaus tyrimą. Kažkoks normalesnis atėjo ten į valdžią, su sąžine? Dar gali taip būt?
Atsakyti
QUOTE(mjforever @ 2020 10 01, 11:56)
jūs, ubuntautai, galėtumėt pakeisti tą pasaulį, bet kažkodėl jums neišeina. Greičiausiai, patys turit pakankamai daug trūkumų, dėl ko ta sistema tobulai ir neveikia.


rytuu europiete parase... azijiete.

Kazkodel diskutuojant su vakarieciais jie gerbia diskusijos tema ir neluola i asmeniskumus.

O azijieciai visuomet, kei neturi ka pasakyti i tema, tai pradeda aiskintis kiek nuomones reikejas turi trukumu, gal koki istatyma pazeides.
Siaubas
Atsakyti
QUOTE(mjforever @ 2020 10 01, 10:56)
jūs, ubuntautai, galėtumėt pakeisti tą pasaulį, bet kažkodėl jums neišeina. Greičiausiai, patys turit pakankamai daug trūkumų, dėl ko ta sistema tobulai ir neveikia.

biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2020 10 01, 12:09)
rytuu europiete parase... azijiete.

Kazkodel diskutuojant su vakarieciais jie gerbia diskusijos tema ir neluola i asmeniskumus.

O azijieciai visuomet, kei neturi ka pasakyti i tema, tai pradeda aiskintis kiek nuomones reikejas turi trukumu, gal koki istatyma pazeides.
Siaubas


tai Tu irgi akcentuoji ne ką rašiau, o kas esu, net dedikuoji temą "ura patriotėms", "azijietė".

O aš tik žiūriu į temą iš sociologijos pusės ( instrukcijos nebuvo, kaip aptart). Trūkumų neneigiu, ir analizuoju, kad tik tobuli žmonės gali sukurti tobulą sistemą. Na aš, sakykim, nežinau, kaip tai padaryti, vadinasi atkrentu. dar blogiau, kad mano pasaulis dėl policininko "padaryto pažeidimo ( ten gi klaustukas dar) pasaulis nesubyrėjo ir paso neplėšau.
Bet jūs tai žinot, o vis tiek neveikia unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2020 10 01, 08:45)
Tai kad pas pačią iškreiptas suvokimas. Aišku, kalboj nepamatysi gramatikos klaidų, bet nusišnekėjimo tai nepaslėpsi. Bet tau patiko, nes tu gi esi patriarchalinio mąstymo, žvengi iš seksistinių į moterį nukreiptų juokelių, šlovini islamiškas šalis, žarstaisi patarimais pagal vedas. Pati buvai vedinė moteris 10 metų,  tai tau tikrai geriau žinot, ką jos daro ir ko ne  mirksiukas.gif  Bet kažkaip matyt nepatiko, sprukai iš šiltos ir patogios vedinės žmonos padėties?  bigsmile.gif
Man iki vedų toli dar, namais ir viskuo rūpinamės vienodai, maistą gamina ir MB dažnai, taip kad prašovei  tongue.gif

vajergau, net neturiu ka pasakyti i tokisu kliedesius.... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(mjforever @ 2020 10 01, 12:38)
Trūkumų neneigiu, ir analizuoju, kad tik tobuli žmonės gali sukurti tobulą sistemą. Na aš, sakykim, nežinau, kaip tai padaryti, vadinasi atkrentu. dar blogiau, kad mano pasaulis dėl policininko "padaryto pažeidimo ( ten gi klaustukas dar) pasaulis nesubyrėjo ir paso neplėšau.
Bet jūs tai žinot, o vis tiek neveikia  unsure.gif


Blogai, kad Lietuvos "patriotai" (kabutese) neuzdare sienu... Zmones pamato normalesniu valstybiu, tai paskui jiems VEMTI NORISI rytu Europos bepredeluose.
Lukosenka irgi galejo uzdaryti sienas, uzdraust uzsienio TV ir internteta... Galetu savo kolchoza saugot.

Prie ko cia idealumas?
Jei zmogus tvarkingas nueina i restorana, tai nereiskia, kad jis idealus. Tiesiog tvakingas plius minus, o koks apsimyzes pijokas nuo patvorio zinoma pasakys, kad nera idealiu.

Nematai problemos akivaidziame pazeidime? Problema ne pazeidimas, visi mes padrome pazeidimu, jei nekelia pavojaus. Pasaulis nesugriuva, jei i tai protingai reaguojama. Karta virsijau greiti 12km/h. Pareigunas sustabde ir pasake, kad pazeidimas aisku formalus, bet minialia bauda turi skirti. Negalejau pykti.
Taip ir cia turejo pripazinti pazeidima ir paskirti bauda.

Dabar parase, kad policija istatymai negalioja. Reiskia jie aplamai negalioja. Uz toki dalykai turetu buti atleisti regiono vadovai ar net pasitraukti valstybes policijos vadas.

Na kuo skiriasi nuo Baltarusijos? Kita karta pridauzys bananais, ns istatymai jau negalioja oficialiai ir i toki oficialu akibroksta niekas nereagavo
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2020 10 01, 11:48)
vajergau, net neturiu ka pasakyti i tokisu kliedesius....  unsure.gif

Istorinis momentas bigsmile.gif
Pirmakart gyvenime pripažinai, kad aš teisi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2020 10 01, 12:59)
Dabar parase, kad policija istatymai negalioja. Reiskia jie aplamai negalioja. Uz toki dalykai turetu buti atleisti regiono vadovai ar net pasitraukti valstybes policijos vadas.

Na kuo skiriasi nuo Baltarusijos? Kita karta pridauzys bananais, ns istatymai jau negalioja oficialiai ir i toki oficialu  akibroksta niekas nereagavo

tai nei sulaikyti, nei uždaryti tada negali, gydytojas operuoti negali- įstatymas draudžia atimti laisvę, žaloti. Bet kartais reikia ir galima. Tai gal ir ištisinę juostą kirsti kartais reikia ir galima? Nežinau. Todėl neisterikuoju.
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2020 10 01, 12:07)
Istorinis momentas  bigsmile.gif
Pirmakart gyvenime pripažinai, kad aš teisi  biggrin.gif

Na jei kliedesiai tau kazkuo asocijuiojasi su tiesa, tai man gaila viso laiko, ka praleidau tau bandydama kazka paaiksinti. unsure.gif

As tikrai per daug kreditu zmonem duodu, kol ju geriau nepazystu, reiktu pasimokyti jau, jei zmogus bukas jis ir nepasikeis.... unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(IDOMUCIA @ 2020 10 01, 09:20)
Ura paatriotkom.
Paziurekit, koks teisinis nihilizmas LT.

https://www.lrytas.l...ebuvo-16524180/

Lietuva neturii ateities

abusrdiskas ju pasiaskinimas, turetu vaziuoti su svyturelaisi noredami pazeisti KET ir tai isitikine ar tai saugu...
Papildyta:
QUOTE(Monteverte @ 2020 10 01, 10:10)
paaiškinimas labai skurdus, čia tai labai blogai. Bent pasakytų, kad į kokį incidentą vyko, kur pastiprinimo reikėjo, gaudė kažką ar pan.

man vis tiek baisiausia, kai tokiose vietose dirba tokie žmonės, vėl skandalas...
https://www.15min.lt...as-1050-1384750

o dieve taip anekdotai gimsta lotuliukas.gif

„Nu, tai ko čia atvažiavote?“ Ta prasme, ko atvažiavome? Taigi, gimdyt. „Tai jūs čia nešaukit...“
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2020 10 01, 13:54)
o dieve taip anekdotai gimsta lotuliukas.gif

„Nu, tai ko čia atvažiavote?“ Ta prasme, ko atvažiavome? Taigi, gimdyt. „Tai jūs čia nešaukit...“

man tai baisiausia, kad prikibo prie jaunystės, o pas juos juk trečias vaikas. Kažin kaip būtų, jei atvyktų gimdyti 45 metų moteris? pagirtų, kad sena gimdo? Nemanau. Ten jau toks bobos tipažas žiaurus. Jei esi nenuotaikoje (visiems gi pasitaiko), tai tiesiog dirbk savo darbą, kad ir rūškanu veidu, bet tylėk. Gi ne pasikalbėt ten žmonės atvyksta.
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2020 10 01, 13:59)
man tai baisiausia, kad prikibo prie jaunystės, o pas juos juk trečias vaikas. Kažin kaip būtų, jei atvyktų gimdyti 45 metų moteris? pagirtų, kad sena gimdo? Nemanau. Ten jau toks bobos tipažas žiaurus. Jei esi nenuotaikoje (visiems gi pasitaiko), tai tiesiog dirbk savo darbą, kad ir rūškanu veidu, bet tylėk. Gi ne pasikalbėt ten žmonės atvyksta.

bet tai ko jie is vi sten vaziavo, as jau tikria nemazia negero girdejau apie sia ligonine, ten njauciu personalas vsia starybinis dar biggrin.gif
reikia zenklus stebeti, nejo ieiti ir reikejo neiti, juk neviena vieta gimdyti Vilniuje ypac. Geriausia tai is anksto apislankyti, apsiziureti, kur gimdysi, o ne naktis ir vaziuoju belekur...
Atsakyti