Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip praleidome savo dieną šiandien?

QUOTE(Nakviša @ 2020 09 30, 14:27)
Taip. Nieko nekeisiu.
Gal tik balsuoti važiuosiu išankstiniu. Bus ramiau.

Tai dabar man ieškot 4 m senumo temos, kad išsiaiškint, kas tas tas pats? biggrin.gif neišduosi?
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2020 09 30, 15:45)
Tai dabar man ieškot 4 m senumo temos, kad išsiaiškint, kas tas tas pats? biggrin.gif neišduosi?


nakvisai proga pasimaivyti, ji normaliai bendrauti nemoka tik maivosi ir neaisku ka vaidina.
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2020 09 30, 14:56)
nakvisai proga pasimaivyti, ji normaliai bendrauti nemoka tik maivosi ir neaisku ka vaidina.

Pasakė dar labiau nemokantis.
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2020 09 30, 16:07)
Pasakė dar labiau nemokantis.


Va bando lietuviskus muzhikus bishki kulturos mokinti...

https://www.delfi.lt...s.d?id=85369157

Sunkiai pades...
Ponai anksciau muzikus vede i klojima ir ten talze rimbu, tai kazka isaiskindavo, ko negalima.
Jus ka manote, kad tie ponai buvo kazkokie kraugeriai sadistai? Nemanau, dauguma buvo zmones, bet kai kam be bizuno nesuprantama...

Vyskupas M. Valančius: - Kas atsisako siūlomo pyrago, tas paklausys kruvino botago.
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2020 09 30, 15:13)
Va bando lietuviskus muzhikus bishki kulturos mokinti...

https://www.delfi.lt...s.d?id=85369157

nuostabu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2020 09 30, 14:45)
Tai dabar man ieškot 4 m senumo temos, kad išsiaiškint, kas tas tas pats? biggrin.gif neišduosi?

Ne, balsavimas yra mano asmeninis sprendimas.
Atsakyti
O man negeda pasakyti, kad balsuosiu - uz Darbo partija isreitinguosiu Mindauga Puidoka, dar kelis . Galesit po keliu metu man priekaistauti, jei juos isrinks biggrin.gif
jauciu kad nieko kitaip nebus vis tiek, bet kaip sakoma viltis mirsta paskutine , esu zmogus optimistas biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(mylimuke! @ 2020 09 29, 22:05)
Man irgi labai šiaip sau. Tos suknės, po papais rauktos, nebent nėščioms tinka, bet tik ne toms, kurios ne ryškint, o paslėpt turėtų. Šiaip visa kita gerai, nu tik tas kirpirmas. Kostiumėliai jai daug labiau tinka.
Užvis geriausia tai Grybauskaitė rengdavosi. Figūra išvis ne itin gi, bet visada be priekaištų.

nu blyn blyn, kodel visada va jus taip apie moteris? kodel nei vienas vyras nera apipletkinamas del isvaizdos? Kaip atrodo Nauseda, Macromas? viskas gerai, kostiumai lygiai gulejo, derinosi batai, sukuosenos?

su kaukem lauke, be kaukiu viduje, tas neuzkliuvo?

Ne, bet va moteru apisrengiamas, tai ju esminis dalykas, apie ka daugiau apie moteris kalbeti ar ne? unsure.gif

Is_Sviesos kazkada tikrai labai teisi buvo del moteru diskriminacijos Lietuvoje, as nuo to jau labai atitrukusi, dar netikejau, Tas broliu skandalas labai daug , ka isryskino, dabar dar geriau matosi viskas....ir apie prezidento zmona galima gi tik apie suknele skalbeti ar ne. O visgi kalba ji pasake labai gera.... bet reikejo isdergti....kam gilintis, svarbu suknele negraziai atrode gi.. unsure.gif
Atsakyti
pagal pastarųjų kelių metų visiškų skudurų madą ar madą apsirenk kuo durniau, nesvarbu jau figūra ir amžius (kai tiek jau akys priprato prie viso to šūdino vaizdo), tai man abi ponios liuksiškai atrodė smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2020 09 30, 16:06)
O man negeda pasakyti, kad balsuosiu - uz Darbo partija isreitinguosiu Mindauga Puidoka, dar kelis . Galesit po keliu metu man priekaistauti, jei juos isrinks   biggrin.gif
jauciu kad nieko kitaip nebus vis tiek, bet kaip sakoma viltis mirsta paskutine , esu zmogus optimistas  biggrin.gif
Papildyta:

nu  blyn blyn, kodel visada va jus taip apie moteris? kodel nei vienas vyras nera apipletkinamas del isvaizdos? Kaip atrodo Nauseda, Macromas? viskas gerai, kostiumai lygiai gulejo, derinosi batai, sukuosenos?

su kaukem lauke, be kaukiu viduje, tas neuzkliuvo?

Ne, bet va moteru apisrengiamas, tai ju esminis dalykas, apie ka daugiau apie moteris kalbeti ar ne? unsure.gif

Is_Sviesos kazkada tikrai labai teisi buvo del moteru diskriminacijos Lietuvoje, as nuo to jau labai atitrukusi, dar netikejau, Tas broliu skandalas  labai daug , ka isryskino, dabar dar geriau matosi viskas....ir apie prezidento zmona galima   gi tik apie suknele skalbeti ar ne. O visgi kalba ji pasake labai gera.... bet reikejo isdergti....kam gilintis, svarbu suknele negraziai atrode gi.. unsure.gif

Vyrui lengviau apsirengt ir sunkiau suklyst.
Kalbą, beje, irgi pasakė klaikią. Suknelės daug geresnės nei jos kalba.
Prancūzė atrodė gerai. Nepaisant to, kad yra "diskriminuojamos" lyties atstovė.

Nakviša, supratau. Bet tikiu, kad durnai nesirenki smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mylimuke!: 30 rugsėjo 2020 - 16:36
QUOTE(mylimuke! @ 2020 09 30, 17:34)
Vyrui lengviau apsirengt ir sunkiau suklyst.
Kalbą, beje, irgi pasakė klaikią. Suknelės daug geresnės nei jos kalba.
Prancūzė atrodė gerai. Nepaisant to, kad yra "diskriminuojamos" lyties atstovė.

Nakviša, supratau. Bet tikiu, kad durnai nesirenki smile.gif

Kaip tu nesupranti, kad vien jau tas aptarimas nuolatinis moteru, jau yra diskriminacija, nepriklausomai ar giri ar peiki.
Vyrui nera lengviau apsirenkti, kostiumui irgi yra tam tikri standartai, kuriuos daznai politikai nepataiko, ypac musu vietiniai, batam, aksesuaram, bet kas juos aptarineja? nes nugi vyrai, jie vertinami ne pagal apredus ar ne? o paskui juokiates is Lukasenkos, o ar jis ne teisus, kai mentalitetas toks, na ka tom moterim tik va puostis reikia moketi ir viskas ar ne?
Visi 4 zmones buo tvarkingai graziai apsirenge, Jie jautesi matyt taip gerai su tais rubais, kokios bedos? Misiu gal koks konkursas ten buvo, rinkimas, kuri ponia grazesne? bigsmile.gif

O kalba buvo labai net puiki. Labai teisingus dalykus susake.
Papildyta:
QUOTE(Monteverte @ 2020 09 30, 16:51)
pagal pastarųjų kelių metų visiškų skudurų madą ar madą apsirenk kuo durniau, nesvarbu jau figūra ir amžius (kai tiek jau akys priprato prie viso to šūdino vaizdo), tai man abi ponios liuksiškai atrodė smile.gif

Taip butent, graziai tvarkingai, pasitempe, pasipuose visi 4, bet zmones geriau dometusi kitais dalykais, ne kas kaip apsirenges.
Atsakyti
ak wub.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

Atsakyti
bet atrodo, kad mūsiškis kaip didžkis aną traukia į save, o tas nenori biggrin.gif
"eikš, nu eikš, gerai toje Lietuvoje, ne tokie mes baisūs" biggrin.gif
Atsakyti