Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip praleidome savo dieną šiandien?

QUOTE(Iš_Šviesos @ 2020 09 26, 22:05)
Kas mate kokius idomius debatus? Nesu apsisprendusi, noriu pamatyti tikrai vertinga laida, nes ziureti i besimeldzianti Dagi neturiu kantrybes. smile.gif



As tai ziuriu laidas per Lietuvos TV. Ir dar Laisves TV televizijoje vedamas Miliutes laidas.

Laisves TV
Atsakyti
QUOTE(Moonte @ 2020 09 26, 20:48)
O mano tariama senatve man patinka, sustok akimirka zavinga, kaifuoju. Suradau daug naujos, idomios veiklos, apie kuria pries 10 metu net nebuciau pagalvojus.

O jei senatvė tikra, o ne tariama, Moonte? bigsmile.gif

QUOTE(Iš_Šviesos @ 2020 09 26, 21:06)
<p>Taikliai smile.gif

 </p>

Bet dėl Moontės man skaudžiai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo paštininkė: 26 rugsėjo 2020 - 21:51
Neziurint visu tu bjaurybiu, nera cia taip jau baisiai. Ismokite zmonese matyti gerus dalykus.

QUOTE
As tai ziuriu laidas per Lietuvos TV. Ir dar Laisves TV televizijoje vedamas Miliutes laidas.


Naujame name nesimato Lietuvisku programu, nu ir nereikia, uzteks vokisku, nes nuo LT programu zmones teletabeja
Atsakyti
QUOTE(paštininkė @ 2020 09 26, 22:50)
O jei senatvė tikra, o ne tariama, Moonte? bigsmile.gif
Bet dėl Moontės man skaudžiai.


Kas negerai senatveje?

As labai noreciau sulaukti senatve ir tikiuosi ja sulaukti.

*************

O apie mano tariama senatve, jei kalbam siam kontekste, man pastoviai primenama, ivairiomis formomis, mielasirdingos oponentes. Na tarkim uarda, kad neva as nesugebu mokytis, suprask zmones virs 60 metu tampa mokslui neimlus, nuo ko ir prasidejo, va ta dabar voliojama polemika. Ar a burba, labai rupinasi mano klimaksu ir dvasine senatve. Na ir t.t. ir t.t.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Moonte: 26 rugsėjo 2020 - 22:37
QUOTE(Moonte @ 2020 09 26, 22:31)
Kas negerai senatveje?

Kūnas.
Atsakyti
QUOTE(paštininkė @ 2020 09 26, 23:35)


Cia ivairiai, nuo zmogaus priklauso.

Buna ir su protu rimtu problemu.
Irgi nuo zmogaus priklauso
Atsakyti
QUOTE(paštininkė @ 2020 09 26, 23:35)


Kunas isdavikas... biggrin.gif

Ne, man senatveje svarbiau ne tai, fizine negalia, dalinai itakoja, riboja galimybes, bet neatima gebejimo mastyti, as nenoriu gyventi budama darzove. Nenoriu prarasti prota, gebejima mokytis, patirti pazinimo dziaugsma, daryti naujus atradimus, kurti, realizuoti sumanymus.
Atsakyti
QUOTE(Moonte @ 2020 09 26, 22:42)
Kunas isdavikas...  biggrin.gif

Ne, man senatveje svarbiau ne tai, fizine negalia, dalinai itakoja, riboja galimybes, bet neatima gebejimo mastyti, as nenoriu gyventi budama darzove. Nenoriu prarasti prota, gebejima mokytis, patirti pazinimo dziaugsma, daryti naujus atradimus, kurti, realizuoti sumanymus.

Nenoriu ir yra - skirtingi dalykai...

Taip kaip dėl tos "progresuojančios senatvės", kur Cambala parašė apie mane, Moonte?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo paštininkė: 26 rugsėjo 2020 - 22:48
QUOTE(paštininkė @ 2020 09 26, 23:44)
Nenoriu ir yra  - skirtingi dalykai...

Taip kaip dėl tos Cambalos "progresuojančios senatvės" - apie mane, Moonte?


Zinoma kad skirtingi, bet nereikia atmesti ir tai, kad musu mintys, itakoja musu ateiti. Susenimas, man daugiau asocijuosjasi, kai prarandamas poreikis kurti.

Vienareiksmiskai vertinu blogai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Moonte: 26 rugsėjo 2020 - 23:01
QUOTE(Moonte @ 2020 09 26, 22:59)
Zinoma kad skirtingi, bet nereikia atmesti ir tai, kad musu mintys, itakoja musu ateiti.



biggrin.gif atsižvelgdamos į konkrečias mūsų somatines galimybes biggrin.gif

Na, taip.
Papildyta:
QUOTE(IDOMUCIA @ 2020 09 26, 22:15)
Neziurint visu tu bjaurybiu, nera cia taip jau baisiai. Ismokite zmonese matyti gerus dalykus.

Iš principo tai JO - labanakt 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo paštininkė: 26 rugsėjo 2020 - 23:11
QUOTE(paštininkė @ 2020 09 26, 23:35)

Grožis ar ligos?
Kūnas, man atrodo, dažnai mažiausia problema... Šiuo atveju sutikčiau su Moonte.
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2020 09 26, 23:14)
Grožis ar ligos?
Kūnas, man atrodo, dažnai mažiausia problema... Šiuo atveju sutikčiau su Moonte.

Ir tai, ir tai - nauja tapatybė.

Bet taip, ne dėl grožio kalbu mirksiukas.gif

Mylimuke, kūnas yra labai didelė problema. Labai. Ypač, kai suvoki/patiri, kad negali atlikti dalykų, kuriuos galėjai atlikti ir net nepastebėdavai, o vat nebegali... Tai reikia patirti.

Linkiu Jums su Moonte kuo ilgiau to nepatirti ir nesuvokti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo paštininkė: 26 rugsėjo 2020 - 23:22