Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip praleidome savo dieną šiandien?

QUOTE(uarda @ 2020 09 26, 17:50)
Tai jus ir paaiskinkite cambalai- ko ji jusu amziu tampo per visas temas.
As irgi manau, kad cambala respektabili moteris-liutas lovoje, bmw garaze, kailiniai ant peciu ir ozys, kuris visa tai apmoka. Kaip ten rusai sako-у респектабельной женщины должно быть четыре зверя: лев в постели, ягуар в гараже, норка на плечах и козел, который все это оплачивает.
Oooo taip, kadangi jusu su cambala poziuris sutampa del grupinio isprievartavimo, tai jau geriau pabusiu maziau moralesne.... Cia ir durniui aisku-visos esam netobulos. O kaip as jums atrodau, tai ne mano problemos.
Ir Nejuokinkit, ka jus cia darot?  Nepagaunat kablio, nevisada norite buti teisi, neateinat i SM RIETIS? KokS jusu TIKSLAS?


Ji ne mano amziu tampo, o tai kad tamsta akivaizdziai suklydot. Ir nesiteiket atsirpasyti.
Bet nieko, as surpantu, kad sendinti oponentus jusu firminis stiliukas, ne viena asbuvau pasendinta. Taigi.

As niekada nerasiau, kad cambala respektabili, ji tokia ir nesistengia buti, va kai tamsta, apsimetineja, tokia nebudama. Kad ir sis postas, parodo kas tamsta esat.

Musu su cambala poziuris sutampa... OK. Ne mano problemos, kad tamsta suvokia tik tiek. Lai buna taip. Kaip jus ten raset cambalai, tamstos nuomones niekas nepakeis... (tai irgi, savybe atitinknati tam tikra pozymi, ir nebutinai teigiama mirksiukas.gif )

Kazko panasaus ir tikejausi. Tad neveidmainiausiu, kaip tamsta, ir parasysiu taip kaip yra. Siandiena, as perskaiciau tamstos zinutes, visus 20 puslapiu. Taigi, visai neblogai paskaityti nariu zinutes, susiveria karoliukai, pamatai bendra vaizda. Galiu jus pamaloninti, jus esate pirmoji, nes as puikiai suvokiu, su kokiu zmogumi bendrauju. Kaip sakiau, as greitai mokausi, tad susipazinusi su tamstos rasliava, patikinsiu jus, kad tamsta laukia tikrai nemalonios staigmenos.

Taip, taip, tai parase ta, kuri nemoka pralaimeti, pripazinti klaidas. Megeja knistis ypac neitikusiu forumo dalyviu seniau prasytose zinutese. Net vienu metu sielojosi, kad neina prisijungti prie cambalos zinuciu archyvo. Su jai priestaraujanciais geba susirieti, susriejo net su mylimuke, sugebejo net ja pavadinti melage, ir dar pasendinti, priminsiu si neva turininga diskusija vyko balandzio viduryje-gale. O kaip ji nuostabiai diskutavo su Is Sviesos del plansetes... Irgi, mandagumas liejosi per visus krastus. Cambala gali rukyti kaputyje susinervinusi, kad ja perspjove uarda.

Va ir dabar, pasiziurekite, motera ateina i foruma TIK paloti. Suvesti saskaitas su jai alergija kelianciais oponentais cambala, jos mylimiausia, va niekaip negaliu apsispresti ko ji labiau nekencia mane, ar bobute... Jei paziuresite jos zinutes, ji negeba diskutuoti, inspiruoti diskusija.

Mat ji sunys, visos mes nesventos, bet slykstokai atrodo veidmaines, moralizuojancios kitiems.


*****************

Ir vel eilini karta, uarda uzsikabliavo, ji gi turi buti visada teisi biggrin.gif . Va dabar ziuriu sedi apacioje ir kurpia atsakyma.

O as siandiena net neketinu jai atsakyti, net nerytoj, nezinau kada, o gal ir niekada. O gal...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Moonte: 26 rugsėjo 2020 - 19:28
QUOTE(Moonte @ 2020 09 26, 19:50)
Ji ne mano amziu tampo, o tai kad tamsta akivaizdziai suklydot. Ir nesiteiket atsirpasyti.
Bet nieko, as surpantu, kad sendinti oponentus jusu firminis stiliukas, ne viena asbuvau pasendinta. Taigi.


Kazko panasaus ir tikejausi. Tad neveidmainiausiu, kaip tamsta, ir parasysiu taip kaip yra. Siandiena, as perskaiciau tamstos zinutes, visus 20 puslapiu. Taigi, visai neblogai paskaityti nariu zinutes, susiveria karoliukai, pamatai bendra vaizda. Galiu jus pamaloninti, jus esate pirmoji, nes as puikiai suvokiu, su kokiu zmogumi bendrauju. Kaip sakiau, as greitai mokausi, tad susipazinusi su tamstos rasliava, patikinsiu jus, kad tamsta laukia tikrai nemalonios staigmenos.

Taip, taip, tai parase ta, kuri nemoka pralaimeti, pripazinti klaidas. Megeja knistis ypac neitikusiu forumo dalyviu seniau prasytose zinutese. Net vienu metu sielojosi, kad neina prisijungti prie cambalos zinuciu archyvo. Su jai priestaraujanciais geba susirieti, susriejo net su mylimuke, sugebejo net ja pavadinti melage, ir dar pasendinti, priminsiu si neva turininga diskusija vyko balandzio viduryje-gale. O kaip ji nuostabiai diskutavo su Is Sviesos del plansetes... Irgi, mandagumas liejosi per visus krastus. Cambala gali rukyti kaputyje susinervinusi, kad ja perspjove uarda.

Va ir dabar, pasiziurekite, motera ateina i foruma TIK paloti. Suvesti saskaitas su jai alergija kelianciais oponentais cambala, jos mylimiausia, va niekaip negaliu apsispresti ko ji labiau nekencia mane, ar bobute... Jei paziuresite jos zinutes, ji negeba diskutuoti, inspiruoti diskusija.

Mat ji sunys, visos mes nesventos, bet slykstokai atrodo veidmaines, moralizuojancios kitiems.

Na as netikiu, nesikartosiu kodel, ir ka dabar smile.gif rasot vienaip, veliau kitaip.
Moonte, cia dauguma ateina palot, jeigu nepastebejot. Ir as, ir jus, ir cambala ir t.t. ir jus irgi ateinat suvesti saskaitas su alergija kelianciais oponentais-liutuke, jusu mylimiausia, toliau idomucia, monteverte, burbanti, su aimeja net susiriejot. Vienu zodziu, jeigu jums nepatiktu barniai, jus sedetumet savo temoje. O dabar, taip iseina, kad patinka, todel jus cia smile.gif
Kaip gerai, kad taip greitai perskaitet visas zinutes. Reiskia negyvenu cia, o laika branginu, skiriu seimai, darbui. As jusu negaleciau visu perskaityti. Uztruktu puse gyvenimo smile.gif
Galit buti rami, jus man patinkat.
Mylimuke pasendinti? Ji niekur nerase apie savo metus, kiek zinau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo uarda: 26 rugsėjo 2020 - 19:46
Saunuole, isejo neatsakiusi, bet as padariau jos akaunto ir tai, kad ji bande rasyti - jos nika pakrypusi, prt sc copijas. Na cia todel, kad ji pastoviai reikalauja patvirtinimu, irodymu, o ir siaip, yra megstanti issisukineti.

A vis delto klaidas istaisiusi iterpe posta. Puiku, bet as tingiu mirksiukas.gif
Zaidimas prasidejo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Moonte: 26 rugsėjo 2020 - 19:47
QUOTE(Moonte @ 2020 09 26, 20:45)
Saunuole, isejo neatsakiusi, bet as padariau jos akaunto ir tai, kad ji bande rasyti - jos nika pakrypusi, prt sc copijas. Na cia todel, kad ji pastoviai reikalauja patvirtinimu, irodymu, o ir siaip, yra megstanti issisukineti.

A vis delto klaidas istaisiusi iterpe posta. Puiku, bet as tingiu  mirksiukas.gif
Zaidimas prasidejo.

Jezau, Jezau, eikit ilsetis, moonte. Toks vakaras grazus ir siltas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(uarda @ 2020 09 26, 20:56)
Jezau, Jezau, eikit ilsetis, moonte. Toks vakaras grazus  ir siltas wub.gif


Raminkis, uarda. Pasidziauk neva graziu vakaru cia nemirkdama biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Moonte @ 2020 09 26, 20:58)
Raminkis, uarda. Pasidziauk neva graziu vakaru cia nemirkdama  biggrin.gif

Gerai, Moonte. Grazaus jums vakaro.
Atsakyti
Moonte, Cambalos su mano "progresuojančia senatve" kol kas šiame forume niekas užgožti nepajėgė. Bet Jums tai netrukdo? biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(paštininkė @ 2020 09 26, 21:07)
Moonte, Cambalos su mano "progresuojančia senatve" kol kas šiame forume niekas užgožti nepajėgė. Bet Jums tai netrukdo?  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif


Cambalai apie tai rasiau ne viena ir ne du kartus.
Gaila, bet mirstantis forumas, moderatoriu neveiklumas, savicenzuros stoka, tvirkina zmones, tame tarpe ir mane.

Bet pripazinkime, suagusiu zmoniu negali itakoti, jei jie nenori buti itakojami. Tada renkiesi su zmogumi bendravimo formata, kad nebutu daug konfliktu.

I konflikta tarp Montevertes ir cambalos daugiau nesikisiu, nes ta pati MOnteverte pareiske, kad mano pastangos sureguliuoti konflikta nereiksmingas. Taigi. O listi tarp judvieju, buti teiseja, kai judvieju tikslas vienas kita izeidineti, nesirenkant zodziu ir t.t. Aciu, as pass.
Atsakyti
QUOTE(Moonte @ 2020 09 26, 20:17)
Gaila, bet mirstantis forumas, moderatoriu neveiklumas, savicenzuros stoka, tvirkina zmones, tame tarpe ir mane.


O žinot, man pradėjo patikt tas moderatorių nebuvimas. Labai gerai žmonės pasimato.

Tai kaip su ta senatve, Moonte?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo paštininkė: 26 rugsėjo 2020 - 20:22
QUOTE(paštininkė @ 2020 09 26, 21:22)
O žinot, man pradėjo patikt tas moderatorių nebuvimas. Labai gerai žmonės pasimato.

Tai kaip su ta senatve, Moonte?


O man ne, nes jau kartais perdaug atsiskleidzia.


O mano tariama senatve man patinka, sustok akimirka zavinga, kaifuoju. Suradau daug naujos, idomios veiklos, apie kuria pries 10 metu net nebuciau pagalvojus.
Atsakyti

Kas mate kokius idomius debatus? Nesu apsisprendusi, noriu pamatyti tikrai vertinga laida, nes ziureti i besimeldzianti Dagi neturiu kantrybes. :)

Atsakyti

O žinot, man pradėjo patikt tas moderatorių nebuvimas. Labai gerai žmonės pasimato.

Tai kaip su ta senatve, Moonte?

 

Taikliai :)
 

Atsakyti