Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip praleidome savo dieną šiandien?

QUOTE(cambala @ 2020 09 25, 09:06)
Man parode Darbo partija. Kandidatu net nebesigilinau.
Beje, klausimus pradzioj atsakiau normaliai, paskui parasiau ne savo lyti, metus ir issilavinima, o rezultatas toks🤣

Nu va, matyt sutampa jūsų vibraciniai dažniai biggrin.gif

Tie duomenys, manau, tik statistikai, atsakymo nelemia jie.

Aš tarp žaliųjų (ne valstiečių, aišku) ir liberalų.
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2020 09 25, 08:58)
Su kuo tau pakeliui? biggrin.gif


Man 1-2 vieta dalinasi Laisves ir Konservatoriai. 3. Socdemai (ne Kirkilo).
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2020 09 25, 07:27)
Bet tau gi Trampas patinka. Gi taipndziugavai, tokiu protingu laikei. Ar jau metaisi kaip su Andriukaiciu? biggrin.gif

patinka kaip linksmas žmogelis biggrin.gif
įkirtai? aišku, kad ne biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(lutuke123 @ 2020 09 24, 23:14)
lotuliukas.gif arciausiai mano vertybiu tevynes sajunga ir darbo partija  lotuliukas.gif na uz TS juos tikrai nebalsuosiu, keistas toks testas, keisti klausimai pvz del mokesciu tik arba didinti turtingiem arba mazinti visiem, na nei tas nei tas, o kur pz ivesti diferiancijuotus,  arb klausimai del Vilniau Lukiskiu aikstes, del paminklu ar tai jau tokie esminia klausimai ....
aha radau zmoniu sarasus, dekui, idomu visai buvo  biggrin.gif

tai taip, jis visko neapima, bet jei politikais nesidomima labai giliai, tai tikrai tada neaišku už ką balsuoti. Šis vis kažkokių įžvalgų suteikia.
Gerai, kad yra komentarų skiltis, tai tam tikri žmonės tikrai gražiai, logiškai pakomentuoja. Tai jau matosi, kad bent mąstantis normaliai žmogus
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2020 09 25, 08:32)
Nu va, matyt sutampa jūsų vibraciniai dažniai biggrin.gif



🤣
Papildyta:
QUOTE(Monteverte @ 2020 09 25, 08:45)
patinka kaip linksmas žmogelis biggrin.gif
įkirtai? aišku, kad ne biggrin.gif
Papildyta:



Pradzioj katuciu plojai i jo " politika".
Kur klounei klounas nepatiks biggrin.gif .
Atsakyti
QUOTE(Moonte @ 2020 09 25, 09:36)
Man 1-2 vieta dalinasi Laisves ir Konservatoriai. 3. Socdemai (ne Kirkilo).

Aš tai apie kandidatus skaitau, ką blogo praeityje yra pridirbę, o ne ką gero žada. biggrin.gif

2 proc iš 1755 kandidatų yra teisti. Dar panašiai tiek nepraleisti, nes nenurodė teistumo... doh.gif
Romanovas kandidatuoja.... blink.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2020 09 25, 08:52)
Aš tai apie kandidatus skaitau, ką blogo praeityje yra pridirbę, o ne ką gero žada.  biggrin.gif



As tai per ta Didziuliu sarsala apie Lavrinocius daug suzinojau - apsisike gilioj jaunystej, bausme atliko, zaide kase, tapo profais savo stlrity, sukure grazias seimas, niekada neatsisake dalyvaujant labdaros akcijose, nesmezavo jokiose skandaluose kaip Pikul su Jasaiciu, net magistrantai yra.
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2020 09 25, 10:08)
As tai per ta Didziuliu sarsala apie Lavrinocius daug suzinojau - apsisike gilioj jaunystej, bausme atliko, zaide kase, tapo profais savo stlrity, sukure grazias seimas, niekada neatsisake dalyvaujant labdaros akcijose, nesmezavo jokiose skandaluose kaip Pikul su Jasaiciu, net magistrantai yra.

O kas čia ypatingo pas juos? Na talentas (ar sunkus darbas) kašio aikštelėj yra, o visa kita kaip pas visus.
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2020 09 25, 09:52)
Aš tai apie kandidatus skaitau, ką blogo praeityje yra pridirbę, o ne ką gero žada.  biggrin.gif

2 proc iš 1755 kandidatų yra teisti. Dar panašiai tiek nepraleisti, nes nenurodė teistumo...  doh.gif
Romanovas kandidatuoja....  blink.gif


Jei ka idomaus rasi, pasidalink 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2020 09 25, 09:14)
O kas čia ypatingo pas juos? Na talentas (ar sunkus darbas) kašio aikštelėj yra, o visa kita kaip pas visus.

Ne kaip pas visus. Jie tyliai aukoja onkoligoniams, bet tai suzinoma ne is ju, jie ne Jasaitis ar kazkosk bunkes krepsininkas kur plastmasines geles degino. Tylus, ramus, neiisisokamtys. Nebuto to sarsalo - net nezinociau kaip nusikalteliai gali pasitaisyt.
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2020 09 25, 08:54)

As tai per ta Didziuliu sarsala apie Lavrinocius daug suzinojau - apsisike gilioj jaunystej, bausme atliko, zaide kase, tapo profais savo stlrity, sukure grazias seimas, niekada neatsisake dalyvaujant labdaros akcijose, nesmezavo jokiose skandaluose kaip Pikul su Jasaiciu, net magistrantai yra.

Ar tu uzsiciaupsi su tais krepsininkais? Isprievartavimas yra vienas is sunkiausiu nusikaltimu. Bet tu nesuprasi sito, nes pati linkusi i agresija, smurta (Pvz. Tavo "izeidimai" yra paslepta agresijos forma). Gal ir chikatilo sukurtu grazia seima, nesmeiziuotu skandaluose, dalintu labdara ir t.t... baige zmogus kelis aukstuosius, net dirbo direktoriumi mokykloje. Kaip galvoji, cambala?
Atsakyti
QUOTE(uarda @ 2020 09 25, 09:54)
Ar tu uzsiciaupsi su tais krepsininkais? Isprievartavimas yra vienas is sunkiausiu  nusikaltimu.  Bet tu nesuprasi sito, nes pati linkusi i  agresija, smurta (Pvz. Tavo "izeidimai" yra paslepta agresijos forma). Gal ir chikatilo sukurtu grazia seima, nesmeiziuotu skandaluose, dalintu labdara ir t.t... baige zmogus kelis aukstuosius, net dirbo direktoriumi mokykloje. Kaip galvoji, cambala?

As galvoju kad tau reikia prasiet po pardes ir pasiieskot skurliu su 10% nuolaida be sagu ar kazkaip kitaip brokuotu. Ruduo ateina, palto pasidairyk. 4u.gif .
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2020 09 25, 10:58)
As galvoju kad tau reikia prasiet po pardes ir pasiieskot skurliu su 10% nuolaida be sagu ar kazkaip kitaip brokuotu. Ruduo ateina, palto pasidairyk. 4u.gif .

Aciu, jau uzsakiau is JAV. Laukiu kaip tik siuntos.
Atsakyti