Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip praleidome savo dieną šiandien?

QUOTE(IDOMUCIA @ 2020 09 24, 21:07)
Biski pasikeitei per kelis metus. Gyvenimas nuleido ant zemes. As cia nei prie ko. Ir exe mano

Ant kokios žemės? Nematuok manęs pagal savo sugedimą.
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2020 09 24, 21:32)
Ant kokios žemės? Nematuok manęs pagal savo sugedimą.


Skraidai padebesyse? Nesupranti kas yra zeme?
pasitaiko.

Tu jau ant zemes. Gyvenimas beveik praejo dar 10 metu ir galesi laukti mirties
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2020 09 24, 21:56)
Skraidai padebesyse? Nesupranti kas yra zeme?
pasitaiko.

Tu jau ant zemes. Gyvenimas beveik praejo dar 10 metu ir galesi laukti mirties

biggrin.gif kaip pasakysi. Matau, tu jau iš anapus rašai. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2020 09 24, 20:48)
Nepažįstamas. Nesu nei nepatikima, nei pačiuožusiu stogu, nei ant tiek šūdinos santuokos turėjus.
O tu aišku ramink save, ramink, jai "tikrai" dabar blogiau. smile.gif
Papildyta:

Turbūt "vibraciniai dažniai" nesutapo lotuliukas.gif
O gal nepavyko jam jos suvalgyti kaip coronos viruso lotuliukas.gif
Oi nesidaryk sau gėdos geriau su šituo nusikaltėliu bereklamuodama  unsure.gif

cia si sklipas buvo ne apie ji , o apie ja, kas per neprofesionalumas, o gal tavo drauge, jus kakzuom panasios,engirdit , ka zmogus sako ir girdet nenorit, pacios klausiat , pacios atsakot.
Na bet Viktoras man irgi paitnka visai, jauciu uz juos ir balsuosiu, vis tiek nieko geriau nera... neisirenku tik kandidato is saraso pasualio lietuviu apygardoje ir kas tokia sugalvojo lotuliukas.gif , blogai ir blogiau visi... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2020 09 24, 22:10)
cia si sklipas buvo ne apie ji , o apie ja, kas per neprofesionalumas, o gal tavo drauge, jus kakzuom panasios,engirdit , ka zmogus sako ir girdet nenorit, pacios klausiat , pacios atsakot.
Na bet Viktoras man irgi paitnka visai, jauciu uz juos ir balsuosiu, vis tiek nieko geriau nera... neisirenku tik kandidato is saraso  pasualio lietuviu apygardoje ir kas tokia sugalvojo lotuliukas.gif , blogai ir blogiau visi... unsure.gif

Nesistebiu, abu kvanktelėję.
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2020 09 24, 22:10)

Na bet Viktoras man irgi paitnka visai, jauciu uz juos ir balsuosiu, vis tiek nieko geriau nera... neisirenku tik kandidato is saraso  pasualio lietuviu apygardoje ir kas tokia sugalvojo lotuliukas.gif , blogai ir blogiau visi... unsure.gif

pasidaryk testą https://www.manobals...index/index.php
radau ir žmones pagal ką reitinguot, parodo po testo rezultato. Bet taip užslaptintai šį kartą, suku rasti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monteverte: 24 rugsėjo 2020 - 21:44
QUOTE(Monteverte @ 2020 09 24, 22:41)
pasidaryk testą https://www.manobals...index/index.php
radau ir žmones pagal ką reitinguot, parodo po testo rezultato. Bet taip užslaptintai šį kartą, suku rasti

lotuliukas.gif arciausiai mano vertybiu tevynes sajunga ir darbo partija lotuliukas.gif na uz TS juos tikrai nebalsuosiu, keistas toks testas, keisti klausimai pvz del mokesciu tik arba didinti turtingiem arba mazinti visiem, na nei tas nei tas, o kur pz ivesti diferiancijuotus, arb klausimai del Vilniau Lukiskiu aikstes, del paminklu ar tai jau tokie esminia klausimai ....
aha radau zmoniu sarasus, dekui, idomu visai buvo biggrin.gif
Atsakyti
"Pimpis ir badas"🤣🤣🤣
https://www.facebook...17846055092438/
Papildyta:
QUOTE(Monteverte @ 2020 09 24, 15:53)
iš esmės pritariu, gaila, ot būtų šou diena iš dienos, Trump'as nublanktų smile.gif

Bet tau gi Trampas patinka. Gi taipndziugavai, tokiu protingu laikei. Ar jau metaisi kaip su Andriukaiciu? biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cambala: 25 rugsėjo 2020 - 06:21
QUOTE(Monteverte @ 2020 09 24, 22:41)
pasidaryk testą https://www.manobals...index/index.php
radau ir žmones pagal ką reitinguot, parodo po testo rezultato. Bet taip užslaptintai šį kartą, suku rasti

O, kaip įdomu smile.gif labai pataikyta.
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2020 09 25, 07:11)
O, kaip įdomu smile.gif labai pataikyta.

Koks debiliskas testas.
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2020 09 25, 08:54)
Koks debiliskas testas.

Su kuo tau pakeliui? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2020 09 25, 07:58)
Su kuo tau pakeliui? biggrin.gif

Man parode Darbo partija. Kandidatu net nebesigilinau.
Beje, klausimus pradzioj atsakiau normaliai, paskui parasiau ne savo lyti, metus ir issilavinima, o rezultatas toks🤣
Atsakyti