Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip praleidome savo dieną šiandien?

Paziurejau "debatus" ir as vienus, darbo partija, kriskcionys, laisves, dar kazkokios kelios, Man pirmas klausiams kilo, o ar zino Lietuvoje kas yra debatai? blink.gif

Kazkoks vaiku darzelis duodama po minute zmogui paklabeti, ta vedeja tokia kaip mokytoja griezta visi klausinejami ir atsakineja tik i klausimus ir jokio pokalbio, jokios diskusijos, jokiu minciu iskeliamu, kazkokia baisuma...tai kam juos kartu surinkti, visus atskirai galima apklausti nufilmuoti, kaip interviu ir tiek , kam ta masini interviu vadinti debatais? blink.gif

Cia debatu realiu pavyzdys

https://www.youtube....channel=NBCNews


Dar vienas zurnalistinis perliukas, kas ja is vis prieme i zurnalistus dirbti? O Viktoras saunuolis, gerai atleike visa ta tryda jos. Ji nei nezino, kad reikia persiskiepyti suaugus doh.gif

https://www.facebook...160969005641843


kokiu liudna padetis su zurnalistais Lietuvoje unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lutuke123: 24 rugsėjo 2020 - 17:06
QUOTE(mylimuke! @ 2020 09 24, 16:31)
Ar kasininkė kalta, kad tiekėjas atvežė šūdiną prekę?
Ar mokytojai kalti, kad švietimo sistema šūdina?


Kasininke kalta, kad dirba shudinoje imoneje.
Todel teisetai zhmone ja kolioja, nei jei butu normali kasininke - tai nedirbu shudinoje imoneje.
Shudinos imones visuomet apsimetu durnomis ir aishina, kad ne jos prekes gamino, shudinos imones vadovai aishkina, kad jie cia ne prie ko, kaltas kazkas kitas.

Jei dirbi imoneje, ta ir atsakai uz imone. Niekas nevercia dirbti - gali atsisakyti tokio darbo.

Tas pats ir su tais mokytojais.
Niekam netinkami zmogenai sulinde i etatus ir ima algas... Su pagaliu ten ju neiskrapstysi, nors skundiasi, kad darbas blogas.
Na jei blogas tai vonn velniop. Eikt dirbtii kur geras, net i kita valstybe gali eiti dirbti. Tik reikia mokejimo ir noro dirbti.
Jus manot matematiko mokytojas supranta apie matematika ar fizikos mokytojas apie fiizika?
Nemanau.
Jie gali tik valyti kokias isvietes ar gaudyti vistas. Nu gl dar prie konvejerio fabrike
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2020 09 24, 18:05)
Jei dirbi imoneje, ta ir atsakai uz imone. Niekas nevercia dirbti - gali atsisakyti tokio darbo.

Tas pats ir su tais mokytojais.
Niekam netinkami zmogenai sulinde i etatus ir ima algas... Su pagaliu ten ju neiskrapstysi, nors skundiasi, kad darbas blogas.

geras pastebejimas.

Gerus mokytojus iskrapsto tos, kur sedi ten senai po pensijos biggrin.gif Kiek skandalu buvo apie direktorius, blogas atmosferas mokyklose ir t.t. to nebutu be mokytoju dalies palaikymo.
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2020 09 24, 17:02)
sistema kaip sistema, ne be trukumu, bet ir nieko baisaus. Ar zinai, kas yra geras mokytojas, jis ismoko, o kai prastas, tai gali i geriausia sistema ji deti.
bet kalba gi buvo ne apie tai.
Ji nesako, kad rodikliai blogi, kad dauguma moteru, ji sake, kad nepriklausomai nuo to, kad dauguma moteru mokyklose, rodikliai blogi. Kad mokytojai automatiskai nepagerina nieko, vien del to, kad yra moterys. biggrin.gif
Tu nori teigti, kad jei svietimo ministerijoje dirbtu 50/50 tai jau butu viskas gerai? tai cia ir yra seksistinis pareiskimas, kai zmogus priklausomai nuo lyties kazka gerina. lotuliukas.gif pacios seksistes ir nesupranta, ji bande ta steriotipa lauzyti, matau, jai sunkiai sekasi  biggrin.gif
elementariai nesupranti teksto, bet nenaujiena man. O as dar stebejausi, kad mano teksto nesupranti  biggrin.gif

Gal jau užtenka kliedesių.. unsure.gif
Sakei, tau net SM reputacija labai svarbi, tai vardan jos ir neberašyk, kol nesusigadinai negrįžtamai unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(IDOMUCIA @ 2020 09 24, 18:05)
Kasininke kalta, kad dirba shudinoje imoneje.
Todel teisetai zhmone ja kolioja, nei jei butu normali kasininke - tai nedirbu shudinoje imoneje.
Shudinos imones visuomet apsimetu durnomis ir aishina, kad ne jos prekes gamino, shudinos imones vadovai aishkina, kad jie cia ne prie ko, kaltas kazkas kitas.

Jei dirbi imoneje, ta ir atsakai uz imone. Niekas nevercia dirbti - gali atsisakyti tokio darbo.

Tas pats ir su tais mokytojais.
Niekam netinkami zmogenai sulinde i etatus ir ima algas... Su pagaliu ten ju neiskrapstysi, nors skundiasi, kad darbas blogas.
Na jei blogas tai vonn velniop. Eikt dirbtii kur geras, net i kita valstybe gali eiti dirbti. Tik reikia mokejimo ir noro dirbti.
Jus manot matematiko mokytojas supranta apie matematika ar fizikos mokytojas apie fiizika?
Nemanau.
Jie gali tik valyti kokias isvietes ar gaudyti vistas. Nu gl dar prie konvejerio fabrike

Tavo exė kalta, kad taip ilgai buvo šūdinoje santuokoje su tavim.
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2020 09 24, 18:32)
Gal jau užtenka kliedesių..  unsure.gif
Sakei, tau net SM reputacija labai svarbi, tai vardan jos ir neberašyk, kol nesusigadinai negrįžtamai unsure.gif

na tikrai daugiau gal nesirodyk, kad ant tiek teksto nesugebi suprasti ir taisyklingai uzrasyto ir ne mano biggrin.gif
Papildyta:
cia visas interviu su Uspaskishu, na verkt norisi del tokiu zurnalisciu... kaip boba is turgaus, akd butu paeme unsure.gif

https://www.facebook...800648747369434
Atsakyti
QUOTE(Moonte @ 2020 09 24, 17:59)
A cia vel, pacios gliukai uz fakta...
Ok, ok... Tik be isteriju, neva teletabiu mokyklos absolvente  4u.gif

kur jau čia mano fakteliai, čia ne tokių faktų dar būna pareikšta biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2020 09 24, 18:32)

Tavo exė kalta, kad taip ilgai buvo šūdinoje santuokoje su tavim.


Dabr tupi viena shudinoj vienatvej. Na turi kazkoki drauga reprezentacijai, kuris aisku jos neves... Durnas turetu buti vesti tokia nepatikima ir paciuozusiu stogu.
Pazisstamas jausmas?
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2020 09 24, 19:37)
Dabr tupi viena shudinoj vienatvej. Na turi kazkoki drauga reprezentacijai, kuris aisku jos neves... Durnas turetu buti vesti tokia nepatikima ir paciuozusiu stogu.
Pazisstamas jausmas?

Nepažįstamas. Nesu nei nepatikima, nei pačiuožusiu stogu, nei ant tiek šūdinos santuokos turėjus.
O tu aišku ramink save, ramink, jai "tikrai" dabar blogiau. smile.gif
Papildyta:
QUOTE(lutuke123 @ 2020 09 24, 18:47)
na tikrai daugiau gal  nesirodyk, kad ant tiek teksto nesugebi suprasti ir taisyklingai uzrasyto ir ne mano  biggrin.gif
Papildyta:
cia visas interviu su Uspaskishu, na verkt norisi del tokiu zurnalisciu... kaip boba is turgaus, kad butu paeme unsure.gif

https://www.facebook...800648747369434

Turbūt "vibraciniai dažniai" nesutapo lotuliukas.gif
O gal nepavyko jam jos suvalgyti kaip coronos viruso lotuliukas.gif
Oi nesidaryk sau gėdos geriau su šituo nusikaltėliu bereklamuodama unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mylimuke!: 24 rugsėjo 2020 - 19:49
QUOTE(mylimuke! @ 2020 09 24, 20:48)
Nepažįstamas. Nesu nei nepatikima, nei pačiuožusiu stogu, nei ant tiek šūdinos santuokos turėjus.
O tu aišku ramink save, ramink, jai "tikrai" dabar blogiau. smile.gif



As nezinau, kaip ten jai, galiu tik spelioti. Paciai tai tikrai nera gerai - tas matosi.
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2020 09 24, 20:59)
As nezinau, kaip ten jai, galiu tik spelioti. Paciai tai tikrai nera gerai - tas matosi.

Iš tavo lūpų man tai kaip komplimentas.
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2020 09 24, 21:02)
Iš tavo lūpų man tai kaip komplimentas.


friends.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2020 09 24, 21:02)
Iš tavo lūpų man tai kaip komplimentas.


Biski pasikeitei per kelis metus. Gyvenimas nuleido ant zemes. As cia nei prie ko. Ir exe mano
Atsakyti