Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip praleidome savo dieną šiandien?

QUOTE(Ašaka @ 2020 09 23, 12:10)
Aha, kurgi ne. Mokytojai nestovėjo prie bažnyčių ir vaikų negaudė? "Neauklėdavo" "draugiškuosiuose teismuose" už "religinius prietarus"? Mano tėvus tik išmetė iš bendrabučio, nes užtiko Kūčias švenčiančius.
Taip, bažnyčių negriovė, kai kurioms leisdavo pačioms sugriūti, bet daugumą paversdavo paversdavo sandėliais ar, kaip Vilniaus evangelikų liuteronų bažnyčią, sporto sale. Iš 35 Vilniaus bažnyčių paliktos veikti buvo tik 8. Beje, iš 13 cerkvių veikė 10.

Jus tai lyginat su vaiku isprievartavimais? blink.gif blink.gif blink.gif rimtai Asaka, jus tai lyginat su vaiku isprievartavimais???
geriau butu vis atai, ka surasiau, kas buvo Airijoje? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(paštininkė @ 2020 09 23, 11:46)

Citata. Nes kai aš pacituosiu (o tas savo citatas aš turiu), teks sėst tokioj Jūsų jaunystėj ant suolelio, ant kurio mane vakar sodinot. Kol konkrečios citatos nebus, daugiau Jūsų kliedesius ta tema net nereaguosiu. Jūs net nesupratot, apie ką mes tada su Aimėja diskutavom.

Na aisku, Jus netiesiogiai kaip monrlteverte paraset" ot gerai kad veziu susirgo", bet kaip paraset mandagiai, tai esmes nekeicia. Negrazu. Jums Skvernelis nepatinka, man jis irgi nepatinka, bet kad pagiezingai kusti trasu poveiki, neva pats kaltas( na kazkas panasiai) labai menka.
As ne monteverte, as neeisiu ir neknisiu ka raset pries du metus, bet puikuausiai zinit, kad abi su sm kolege bandet is tos baisios zinios patenkint savo malonuma. Neprisidenginekit dabar Aimeja, ji veliau isikiso po mano pabilsnojimo.
Nereaguokit. Kelinta karta jau mane gasdinat? biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Monteverte @ 2020 09 23, 11:20)
nu tu ir debilė, jei debilė, tai kalbėk už save.
Aš neskaitau paštininkės visiška kukū. Aš skaitau paštininkę bjauria, pagiežinga ir neteisinga visiems vienodai smile.gif

Nu tai ok, pastininke protingesne uz tave, juk akivaizdu biggrin.gif .
O bjaurastimi ir pagiezingumu raves forume niekas nepralenks.
Atsakyti
QUOTE(mementoo @ 2020 09 23, 12:27)
Griovė. Paversdavo įvairios paskirties patalpomis. Būtų visas išgriovę, bet parapijiečiai atstovėdavo. Nesibodėjo sovietai su buldozeriais kryžius išvartyti. Kunigus tremdavo. Trėmimams pasibaigus sodindavo į areštinę. Sumušdavo per apklausas įsiveržę į namus. Už tai kad ruošia vaikus komunijai ar suteikia patepimą ligoniui. Persekiodavo. Neleisdavo grįžti į Lietuvą kunigauti. Dar yra likę gyvų liudininkų. Čia taip lengvai neapšmeiši kaip partizanų, kurie sumesti grioviuose  ir
apsiginti nuo šmeižto negali.

sovietmetis dar pasižymėjo ir tose barbarų valstybėse iki šiol pasižymi diedovščina. Apdegina, supjausto, negyvai uždaužo iki šiol ne vieną tarnaujantį jų armijoje. Jiems tai kaip ir norma.

O geriau butu buve prievartaujami vaikai? ruosia komunijai ir grabineja, prievartauja, moko mokyklose vienuolai ir musa, prievartauja, tokia relaybe jums labiau butu patikusi?

Nemaciau jokio didesnes kunigu persekiojimo Lietuvoje, gal tas persekiojimas pokariu buvo? Ejau , gavau visus Sakramentus, ruose ir prie Pirmos Komunijos, ir "Dirmavonei" ir krisktijo leliuka. Patys kunigai gana gerai gyveno. Mano teta labai religinga buvo, kas sekmadieni i baznycia, pusbrolis eidavo patarnauti misiom, nieko uz tai nei i kalejimus neuzdare, nei muso, nei kaip kitaip persekiojo. Tik pusbrolis labai toli nuo baznycios atitolo, po tu patarnavimu.. biggrin.gif Musu mieste baznycios yra 3 kataliku, protestantu ir staciatikiu ir visos jos buvo ir veike per visus tarybu metus...

Jus galit is pokario laiku nuskielti i vbelesnius laikus, ties pokariu tarybu laikai nesibaige, jie tesesi, ir gyveima stirkia zmonem gerejo ir laisiu daugejo.
jei as kalbu apie tarybu laikus tai jau po 50m bent metu , arba ta laikotapri kai jau ir pati atsimenu iki 90m. nereikia uzsiciklinti uz pokario, nes neaisku kas buvo baisiau pats karas, su tuo susijes pokaris ar santvarka, nes ir su vokieciu okupacija ne taip jau garzus dalykai buvo, ypac zydam liudnai baigesi... tai gal apie karus nekalbekim?

Lygiai tas pats vyksta jav armijoje, ir tiketinai daugmoje kariuomeniu. Reiktu nors kartais pasidometi ir likusiu pasauliu ne tik Lietuva ir Rusija.
Sexual assault in the United States armed forces is an ongoing issue which has received extensive media coverage in the past. A 2012 Pentagon survey found that approximately 26,000 women and men were sexually assaulted that year; of those, only 3,374 cases were reported.[1] In 2013, a new Pentagon report found that 5,061 troops reported cases of assault. Some are optimistic that this increase in reports is indicative of victims "growing more comfortable in the system".[2] Of the reported cases, only 484 cases went to trial; 376 resulted in convictions.[3] Another investigation found that one in five women in the United States Air Force reported having been sexually assaulted by service members.

https://en.wikipedia...States_military
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lutuke123: 23 rugsėjo 2020 - 12:03
QUOTE(lutuke123 @ 2020 09 23, 11:49)
Jus tai lyginat su vaiku isprievartavimais?  blink.gif  blink.gif  blink.gif rimtai Asaka, jus tai lyginat su vaiku isprievartavimais???
geriau butu vis atai, ka surasiau, kas  buvo Airijoje? blink.gif

Ko dabar vartaisi su savo Airija, jei aiskiai parasei, kad Lietuvoje sovietai nieko neprievartavo, baznyciu negriove.
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2020 09 23, 13:02)
Ko dabar vartaisi su savo Airija, jei aiskiai parasei, kad Lietuvoje sovietai nieko neprievartavo, baznyciu negriove.

Kas tie sovietai? biggrin.gif Lietuviu kalba tai butu patarimai, na patarimai tikrai nieko neprievartavo lotuliukas.gif

vargeli tu vargeli biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2020 09 23, 12:01)
O geriau butu buve prievartaujami vaikai? ruosia komunijai ir grabineja, prievartauja, moko mokyklose vienuolai ir musa, prievartauja, tokia relaybe jums labiau butu patikusi?

Nemaciau jokio didesnes kunigu persekiojimo Lietuvoje, gal tas persekiojimas pokariu buvo? Ejau , gavau visus Sakramentus, ruose ir prie Pirmos Komunijos, ir "Dirmavonei" ir krisktijo leliuka. Patys kunigai gana gerai gyveno. Mano teta labai religinga buvo, kas sekmadieni i baznycia, pusbrolis eidavo patarnauti misiom, nieko uz tai nei i kalejimus neuzdare, nei muso, nei kaip kitaip persekiojo. Tik pusbrolis labai toli nuo baznycios atitolo, po tu patarnavimu.. biggrin.gif Musu mieste baznycios yra 3 kataliku, protestantu ir staciatikiu ir visos jos buvo ir veike per visus tarybu metus...



Kokias nesam9nes rasineji? Tai kai gavai visus sakramentus, tave kunigai ir vienuoliai grabinejo, muse?

Netiesa rasei. Tu panasaus amziaus kaip as, kas del kriksto tai nezinau kaip ten butu buve, nes mane krikstyjo ant smugi ligonineje, gydytojai buvo dave mazai vilties. Einantys i baznycia buvo persekioji, tevas pries Kucias slaptai pro kitas baznycios duris plotkeliu gaudavo namo parnest. Pirmaja komunija priejau tik 11 klasej, nes po atgimimo ir baznycia tapo atvira.
Pezi tu v8ska, kad eilini iarta pateisinta savo supuvusi garbinama sovietmeti.
Uzuot rasinedama kliedesius paskaityk knyga " Tevo Stanislovo saule". Apie jo tremti. Dat pamatysi kad tu kunigu tremtiniu buvo ne vuenas ir ne du.
Papildyta:
QUOTE(lutuke123 @ 2020 09 23, 12:07)
Kas tie sovietai? biggrin.gif

Tavo garbinami issigimeliai.
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2020 09 23, 11:54)
Na aisku, Jus netiesiogiai kaip monrlteverte paraset" ot gerai kad veziu susirgo", bet kaip paraset mandagiai, tai esmes nekeicia. Negrazu. Jums Skvernelis nepatinka, man jis irgi nepatinka, bet kad pagiezingai kusti trasu poveiki, neva pats kaltas( na kazkas panasiai) labai menka.
As ne monteverte, as neeisiu ir neknisiu ka raset pries du metus, bet puikuausiai zinit, kad abi su sm kolege bandet is tos baisios zinios patenkint savo malonuma. Neprisidenginekit dabar Aimeja, ji veliau isikiso po mano pabilsnojimo.
Nereaguokit. Kelinta karta jau mane gasdinat? biggrin.gif

Cambala, ten Jūsų visai nebuvo, nesusireikšminkit. Mes su Aimėja kalbėjom apie visuomenės informavimo reglamentaciją, kai suserga pirmieji valstybės asmenys (ypač prezidentas, premjeras). Lietuva jos neturi. Skvernelio atvejis buvo galimybė tokią reglamentaciją sukurti. Bet ta galimybe nepasinaudota. Taigi ir vėl sėdim šiuo klausimu teisinėj baloj, kai neaišku, kiek galima klausit, kiek susirgęs pirmas/antras valstybės asmuo turi apie tai kalbėti arba ne ir t.t. Jei toks reglamentavimas būtų, pirmiausiai būtų apsaugotas susirgęs asmuo ir jo šeima. Taip rašiau tada, taip rašau ir dabar. Beje, kai susirgo Skvernelis, onkologinė tema man buvo ypač aštri, nes šios ligos finišo tiesiojoje buvo mano šeimos narys, kurio šiandien jau nebėra. Taip kad sakyti, jos aš mandagiai pasidžiaugiau Skvernelio onkologine liga yra lygu sėsti ir ilgam ant suolelio, Cambala... Taigi nuo šiol visi Jūsų postai šia tema man yra niekiniai. Mano akyse susikompromitavot galutinai.
Atsakyti
QUOTE(paštininkė @ 2020 09 23, 12:46)
kad policijos iškvietimų skaičius dėl smurto artimoje aplinkoje padidėjęs dėl moterų piktnaudžiavimo kviečiant policiją (gal yra ir tikrų iškvietimų, bet niekas to nežino, svarbiausia, kad yra piktnaudžiavimų).

O ko ju svis dar stebites, broliu skandalas ir zymiu zmoniu komentarai parode aiskiai zmoniu poziuri i smurta ir pirevarta. Ir net cia dabar keliu poniu komentarai po mano pastebejimu, kad gerai, kad baznycios tarnai neprievartavo Lietuvoje vaiku bent masiskai irgi ta pati rodo. Jie ka padare ne tarybu armijos kariai, kgb, nkvd ar siaip komunistai, vadinasi tai ne nusikaltimas.

Neigamas is vis toks nusikalitmas kaip isrpievartavimas salyje, jo nera, tera klaida, nu padurniavo vyrukai, klaida tik tame, ka dbuvo pagauti, ne kad pirevartavo.Is esmes tai moterys kaltos, jos vis sugundo apsuka galvas, ne taip ziuri, ne taip apsirengusios, eina su vyrias i namus, pasirodo tai jau sutikimas pats savaime, o paskui nori susituokti tai ir raso pareiskimus. O ir policijai skambineja, nes tik kazko nori is vyru, is vis smurtas pries moteris ir vaikus juo labiau Lietuvoje neegzistuoja. Jis egzistavo tik soveitmeciu. O dabar laisve ir visi laisvi samoniu niekas neprievartauja ir kuno , pacios moterys barakudos ant tu vyru lipa....
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2020 09 23, 11:38)
Kas eina pries gamta viskas zlunga, desninga, taip ir turi atsitikti, vakaru civilizacija pereikvoja Zeme, jos resursus, pamete morale, negerbia proteviu ir pasmerkta zlugti.
Bet tikejimes i jos vieta ateis kazkas geriau. Jau dabar dziugina didelis zmoniu skaicius, kurie pradeda gyventi samoningiau, riboja vartojima, gyvena sveikai, kuria sveikus santykius, graziai augina vaikus. Tai, manau, tie zmones, tie uzauge vaikai ir sukurs ta ateities geresne civilizacija.

panašiai norėjau rašyti. Stichijų niekas nenugalės. Vien jau kas darosi Kalifornijoje.
Papildyta:
QUOTE(cambala @ 2020 09 23, 12:57)
Na aisku, Jus netiesiogiai kaip monrlteverte paraset" ot gerai kad veziu susirgo", bet kaip paraset mandagiai, tai esmes nekeicia. Negrazu. Jums Skvernelis nepatinka, man jis irgi nepatinka, bet kad pagiezingai kusti trasu poveiki, neva pats kaltas( na kazkas panasiai) labai menka.
As ne monteverte, as neeisiu ir neknisiu ka raset pries du metus, bet puikuausiai zinit, kad abi su sm kolege bandet is tos baisios zinios patenkint savo malonuma. Neprisidenginekit dabar Aimeja, ji veliau isikiso po mano pabilsnojimo.
Nereaguokit. Kelinta karta jau mane gasdinat? biggrin.gif
Papildyta:

Nu tai ok, pastininke protingesne uz tave, juk akivaizdu biggrin.gif .
O bjaurastimi ir pagiezingumu raves forume niekas nepralenks.

tu geriau spaviedokis bažnyčioje dėl tų šeimų, kurios dėl tavo bandito padarytų nusikaltimų verkia, kurio tu lauktumei kol iš kalėjimo paleis, paškustva tu nelaiminga ax.gif
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2020 09 23, 13:14)
Kokias nesam9nes rasineji? Tai kai gavai visus sakramentus, tave kunigai ir vienuoliai grabinejo, muse?

Netiesa rasei. Tu panasaus amziaus kaip as, kas del kriksto tai nezinau kaip ten butu buve, nes mane krikstyjo ant smugi ligonineje, gydytojai buvo dave mazai vilties. Einantys i baznycia buvo persekioji, tevas pries Kucias slaptai pro kitas baznycios duris plotkeliu gaudavo namo parnest. Pirmaja komunija priejau tik 11 klasej, nes po atgimimo ir baznycia tapo atvira.
Pezi tu v8ska, kad eilini iarta pateisinta savo supuvusi garbinama sovietmeti.
Uzuot rasinedama kliedesius paskaityk knyga " Tevo Stanislovo saule". Apie jo tremti. Dat pamatysi kad tu kunigu tremtiniu buvo ne vuenas ir ne du.
Papildyta:

Tavo garbinami issigimeliai.

tai as ta ir rasau, kad gerai, kad Lietuvoje kunigai neturejo nei tike galiu nei valdzios, kad taip darytu, mano ir buvo tokia mitnis lotuliukas.gif tarybu laikais pasiskustum, kad kunigas kazka panasaus padare, tai minimum jo kalejimas lauktu, jei ne susaudymai..Deja Airijoje vaikam taip nepasiseke. Ten uzvestu bylu virs 30.000 o padaryta nusikaltimu 10k daugiau.

As uz tave jaunesne, bet ne esme, niekas nieko nepersekiojo jau tais lailkais del baznycios, tik tiek, kad negalejai tapti kokiu direktorium, jie jau afisavaisi, kad lankai baznycia. Tavo tevai gal buvo prie kokiu vadovu i r buvo komunsitai, tai ir slapstesi, Mano tevai eliniai darbuotojai buvo, nevaiksciojom kas sekmadieni i misias, bet per visas didziasias sventes eidavom Kaledos, Verbu sekmadienis, vestuves, dar zinoma ir laidotuves, metines. Ir tu zmoniu tikrai budavo baznycioje namazai. Prie pirmos komunijos priejau 7m,kaip ir priklauso, Sutvirtinimo Skaramento tiksliai nepamenu gal 12. Krisktijo kudiki kaip ir dabar dauguma, turiu grazias nuotraukas. Per Kucias visada turedavom plotkeliu namuose ir nieko slapstytis nereikejo.
Nors ir anksciau nepersekiojo, mano mama irgi gavusi visus Sakramentus yra net nuotraukos jos is Pirmos Komunijos ir sesuo vyresne uz mane irgi. Kas norejo tikrai laikesi savo religijos, bet ir nelindo i komunistu partijas, bet tai ir logiska, nebent zmones labai dviveidziai.

ir vel apie tremti doh.gif nu kiek galima i lankas kalbeti?
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2020 09 23, 12:24)
panašiai norėjau rašyti. Stichijų niekas nenugalės. Vien jau kas darosi Kalifornijoje.
Papildyta:

tu geriau spaviedokis bažnyčioje dėl tų šeimų, kurios dėl tavo bandito padarytų nusikaltimų verkia, kurio tu lauktumei kol iš kalėjimo paleis, paškustva tu nelaiminga ax.gif

O tu uz serganti , negalinti iskenteti suni , kuri debilu seimynele risot prie lovos, kad neprisiktu ant grindu jau issispaviedyjai? Kokiu debilu reikia but, zinant kad suo nores sikt ir ji rist prie lovos? Nu tai lovoj pas tave 0risiko, vargselis. O jus gyvuliai del ligoto suns nakti nesugebejot atsikelt. Issigimeliai ir tiek.
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2020 09 23, 13:24)
panašiai norėjau rašyti. Stichijų niekas nenugalės. Vien jau kas darosi Kalifornijoje.


As vis dziaugiuosi, kiek zmoniu keiciasi pereina prie veganizmo, gyvena jau kitaip, siekia kitu tikslu, o ne tik daugiau tureti ir mandresniu daiktu prisipirkti. nes nu viskas nera kito pasirinkimo zmonijai norint islikti...
Atsakyti