Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip praleidome savo dieną šiandien?

QUOTE(mjforever @ 2020 09 23, 11:05)
mes tai kvatojom  biggrin.gif visas marginalų elitas su klasikinėmis tradicijomis  biggrin.gif  pikti ir nepakantūs netgi higienos normoms, saugančioms juos nuo susirgimų.


Na taip, bet kai pagalvoji, kad zmones renka tokius "politikus", kazkaip nebesinori juoktis.
Atsakyti
QUOTE(123 @ 2020 09 22, 16:00)
Apie prievartavima sneku, ne prievarta bendrai!!! vaiku ir jaunu merginu, vaikinu ispirevartavimo atvejus.  Patikslink kas prievartaudavo vaikus masiskai tarybu laikais? nes as kiek gyvenau, nei su vienu atveju nesusiduriau, as nesneku apie buitinius isprievartavimus, jie zinoma visais laikais ir dabar kaip matom buna. Bet masiskai isntitucijose, esi ka girdejusi? Tik palikim kara ramybeje.


Na, ir kiek metų gyvenote? Tarkim, dabar Jums ~45, vadinasi, kai sovietų valdžia žlugo, Jums dauiaisiai galėjo būti ~15 metų, tad vargu ar kas Jums tokio apmžiaus apie prievartavimus ką nors pasakojo, geriausiu atveju mokė saugotis.

Apie sovietų kariuomenės, NKVD ir KGB prievartavimus galima knygose pasiskaityti, o apie sovietmečiu tiesiog nusikaltėlių apiplėštas, išprievartautas ir nužudytas vienkiemiuose gyvenančias senutes išgirsdavau iš giminių kasmet dabartinės Marijampolės apylinkėse, tik apie tai žiniasklaida nepranešdavo, kaip ir beveik niekuomet pranešdavo apie kitas žmogžudystes ar išprievartavimus.
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2020 09 23, 10:24)
Jus nematot, kad zlunga musu vakaru civilizacija.


Kas eina pries gamta viskas zlunga, desninga, taip ir turi atsitikti, vakaru civilizacija pereikvoja Zeme, jos resursus, pamete morale, negerbia proteviu ir pasmerkta zlugti.
Bet tikejimes i jos vieta ateis kazkas geriau. Jau dabar dziugina didelis zmoniu skaicius, kurie pradeda gyventi samoningiau, riboja vartojima, gyvena sveikai, kuria sveikus santykius, graziai augina vaikus. Tai, manau, tie zmones, tie uzauge vaikai ir sukurs ta ateities geresne civilizacija.
Atsakyti
QUOTE(Ašaka @ 2020 09 23, 11:36)
Na, ir kiek metų gyvenote?  Tarkim, dabar Jums ~45, vadinasi, kai sovietų valdžia žlugo, Jums dauiaisiai galėjo būti ~15 metų, tad vargu ar kas Jums tokio apmžiaus apie prievartavimus ką nors pasakojo, geriausiu atveju mokė saugotis.

Apie sovietų kariuomenės, NKVD ir KGB prievartavimus galima knygose pasiskaityti, o apie sovietmečiu tiesiog nusikaltėlių apiplėštas, išprievartautas ir nužudytas vienkiemiuose gyvenančias senutes išgirsdavau iš giminių kasmet dabartinės Marijampolės apylinkėse, tik apie tai žiniasklaida nepranešdavo, kaip ir beveik niekuomet pranešdavo apie kitas žmogžudystes ar išprievartavimus.


Pritariu.

Asaka, tiek cia buvo prirasyta, lygiai taip pat NORINT galima surasti aibe patvirtinimu, kad sovietu rezimas buvo siaubingas, nes preivartavo zmoniu samone, jau nekalbam apie kuna.

Siuo atveju...
Tiek to visiem viskas aisku 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ašaka @ 2020 09 23, 11:36)
Apie sovietų kariuomenės, NKVD ir KGB prievartavimus galima knygose pasiskaityti, o apie sovietmečiu tiesiog nusikaltėlių apiplėštas, išprievartautas ir nužudytas vienkiemiuose gyvenančias senutes išgirsdavau iš giminių kasmet dabartinės Marijampolės apylinkėse, tik apie tai žiniasklaida nepranešdavo, kaip ir beveik niekuomet pranešdavo apie kitas žmogžudystes ar išprievartavimus.

!!!!!NESNEKU APIE KARA.!!!!!!
Ir vel kariuomenes doh.gif , kai jau keliuose zinutese parasiau, kad nesneku apie kara ir pokari, kas pas jus per teksto supratimas? blink.gif per kara pokari visur prievartavo, visu tautu kareiviai ir daug sansu, kad tebeprievartauja, kur vyksta kariniai konfliktai. Kaip ir dabar ISIS ima merginas i sekso vergija.

As sneku apie taikiu metu vykusia Airijoje institucijos - baznycios tarnu masini vaiku ir jaunuoliu prievartavima, nejau taip sunku suprasi? Kas Lietuvoje jau po karo masiskai prievartavo jaunima, vaikus, juos kankino, muso, atiminejo vaikus is vienisu motinu, uzdarydavo vergovei vienuolynu skalbyklose, jie netekejusi mergina permiegodavo su vaikinu ar net jie ja isprievartaudavo?
Papildyta:
QUOTE(Moonte @ 2020 09 23, 11:41)
Pritariu.
Asaka, tiek cia buvo prirasyta, lygiai taip pat NORINT galima surasti aibe patvirtinimu, kad sovietu rezimas buvo siaubingas, nes preivartavo zmoniu samone, jau nekalbam apie kuna.
Siuo atveju...
Tiek to visiem viskas aisku  4u.gif

Kam jus pritariate? biggrin.gif Tipo nieko tokio baznycios tarnu prievartavimai vaiku Airijoje, nes Lietuvoje per kara irgi prievartavo ir butu visai neblogai, jei ir Lietuvoje taip butu buve ir po karo, per mazai kariskiai priprievartavo? blink.gif

Taip zinoma buvo siaubingu dalyku tarybu metais PO KARO IR POKARIO, man pvz siaubinga, kai atskirdavo vaikus ka tik gimusius nuo mamu ir atnesdavo tik pamaitinti. Bet siuo atveju kalbu konkreciai apie dvasininku prievarta jaunimo atzvilgiu. Ne karo metu kareiviu. Ir dziaugiuosi, kad to nepatyriau, nes laimei pas mus baznycios galia buvo labai nusilpninta ir baznycia jokios itakos valstybei, valdziai, istatymams neturejo. Moterys Lietuvoje galejo laisvai dirbti, ka tik nori, galejo studijuoti, galejo issikirti su vyrais, jei norejo, ju niekur neuzdarydavo, jei nesusituokusios apturedavo lytiniu santykiu,ir vaiku is ju neatimdavo, jei pastodavo ne santuokoje, vaiku masikai kunigai neprievartavo. Manau, visgi pliusas, kad baznycia tiek galiu neturejo. Ar jus manote priesingai, noretumet tokiso realybes?

O jei imti samones prievartavima, tai manau baznycios , religijos irgi ne ka maziau ja prievartauja. Manau duaguma zmoniu tikrai nebuvo itikeja komunizmo idejom, tik pasijuokdavo namuose, visi gyveni paprastus gyvenimus, ko nepaskaysi apie religingus zmones. Bet nebutina nukrypti i lankas, kai kalbam apie seksualine prievarta, kitos blogybes gyvenime jos vis tiek nepateisina.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lutuke123: 23 rugsėjo 2020 - 11:04
QUOTE(lutuke123 @ 2020 09 22, 16:18)
tiketi i Dieva, niekas niekada negali uzdrauste,kaip tai uzdrausti????  blink.gif  O ir nedraude, baznyciu negriove, is kur tu cia istraukei? Net nedraude eiti i baznycias. tiek, kad jau nebutum padares karjeros didelios, bet mes su tevais eidavom, nes tevai nebuvo jokie direktoriai, gal tau buvo sunkiau, kai sakei, kad mama vadove buvo..


Aha, kurgi ne. Mokytojai nestovėjo prie bažnyčių ir vaikų negaudė? "Neauklėdavo" "draugiškuosiuose teismuose" už "religinius prietarus"? Mano tėvus tik išmetė iš bendrabučio, nes užtiko Kūčias švenčiančius.
Taip, bažnyčių negriovė, kai kurioms leisdavo pačioms sugriūti, bet daugumą paversdavo paversdavo sandėliais ar, kaip Vilniaus evangelikų liuteronų bažnyčią, sporto sale. Iš 35 Vilniaus bažnyčių paliktos veikti buvo tik 8. Beje, iš 13 cerkvių veikė 10.
Atsakyti
QUOTE(Ašaka @ 2020 09 23, 12:10)
Aha, kurgi ne. Mokytojai nestovėjo prie bažnyčių ir vaikų negaudė? "Neauklėdavo" "draugiškuosiuose teismuose" už "religinius prietarus"? Mano tėvus tik išmetė iš bendrabučio, nes užtiko Kūčias švenčiančius.
Taip, bažnyčių negriovė, kai kurioms leisdavo pačioms sugriūti, bet daugumą paversdavo paversdavo sandėliais ar, kaip Vilniaus evangelikų liuteronų bažnyčią, sporto sale. Iš 35 Vilniaus bažnyčių paliktos veikti buvo tik 8. Beje, iš 13 cerkvių veikė 10.

Miestas, kuriame gyveno mano seneliai, buvo įkurtas tarybiniais laikais. Bažnyčia pastatyta tik 1996 m. Buvau visai mažiukė, bet atsimenu, kaip močiutė vesdavos į pamaldas, kurios vykdavo valgyklos, kombinato salėse.
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2020 09 22, 19:06)
Monteverte. Ne Jusu reikalas musu pasipesiojimai. Ji jus skaito visiska kuku, as skaitau Jus truputi protinga.

nu tu ir debilė, jei debilė, tai kalbėk už save.
Aš neskaitau paštininkės visiška kukū. Aš skaitau paštininkę bjauria, pagiežinga ir neteisinga visiems vienodai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ašaka @ 2020 09 23, 11:10)

Taip, bažnyčių negriovė, kai kurioms leisdavo pačioms sugriūti, bet daugumą paversdavo paversdavo sandėliais ar, kaip Vilniaus evangelikų liuteronų bažnyčią, sporto sale. Iš 35 Vilniaus bažnyčių paliktos veikti buvo tik 8. Beje, iš 13 cerkvių veikė 10.

Griovė. Paversdavo įvairios paskirties patalpomis. Būtų visas išgriovę, bet parapijiečiai atstovėdavo. Nesibodėjo sovietai su buldozeriais kryžius išvartyti. Kunigus tremdavo. Trėmimams pasibaigus sodindavo į areštinę. Sumušdavo per apklausas įsiveržę į namus. Už tai kad ruošia vaikus komunijai ar suteikia patepimą ligoniui. Persekiodavo. Neleisdavo grįžti į Lietuvą kunigauti. Dar yra likę gyvų liudininkų. Čia taip lengvai neapšmeiši kaip partizanų, kurie sumesti grioviuose ir
apsiginti nuo šmeižto negali.

sovietmetis dar pasižymėjo ir tose barbarų valstybėse iki šiol pasižymi diedovščina. Apdegina, supjausto, negyvai uždaužo iki šiol ne vieną tarnaujantį jų armijoje. Jiems tai kaip ir norma.
Atsakyti
QUOTE(Moonte @ 2020 09 23, 08:12)
Neketenu irodineti priesingai. TAvo valia galvoti ir vertinti apie mano rasymo intencijas ka nori. As ne tu cambala.

Mano rasliavoje is esmes viskas aisku. Esu pries Lavrinoviciu persekiojima, nes manau, kad bet koks zmogus, net zmogzudys, prievartautojas ir t.t. atlikes bausme, turi teise i RAMYBE, nes negalima del ju klaidu PRIEVARTAUTI JU SEIMAS, luostinti ju vaikus. Tai kas dabar vyksta, nesvarbu del kokiu ten "pateisinamu" intenciju yra smurtas.

Lygiai taip pat man gaila, gerai suprantu, tas moterys, kurios patyre smurta. Tik si karta, jau "Tiesu" ieskotojai, jas eilini karta nenorom prievartauja, primindami, valkiodami KONKRECIA SITUACIJA, NES TAI KONKRECIAI LIECIA ISNIEKINTA MOTERI. Visa tai, lygiai taip pat, kaip ir Lavrinoviciu seimas, itakoja ir moters seima, pries kuria jie smurtavo. Smurtautoju ir isniekintos moters seimos tampa sioje situacijoje aukomis. "

Mano galva, Didziuliai yra valdomi emociju, o ne proto. As pritariu, kad apie smurta pries moteri, reikia ir privalu kalbeti, bet ne tokia forma.

Sorry, mane niekas neitikins, kad del tevu klaidos siuo metu galima smurtauti pries Lavrinoviuciu, ar patyrusios smurta moters vaikus, neva dabar tegu tevai-smurtautojai, ar smurta patyrusi motina,  rupinasi savo vaiku emociniu saugumu, gerove. Lai TIK jie nesa atsakomybe, uz linco teismo pasekmes.

Pacios skleidziamam negatyvui ant Didziulu, bandant abejoti ju morale, padorumu, as nepritariu. Sioje istorijoje tikrai ne tai yra esme.

Man svarbu, kad nebutu skaudinami zmones, kad nebutu traumu, NAUJU AUKU.
Man svarbu, kad ateiciai, atsizvelgiant i dabartine situacija, butu susisteminta, o svarbiausia isisamoninta, Lietuvos visuomenes elgesio norma su bausme atlikusiais zmonemis.

Kita vertus, didzioji Lietuvos zmoniu krykscionys, kodel uzmirstama "Teve musu..." Malda, kuria tikintysis sako kasdiena, bent jau taip turetu buti.

******************

Nezinau, galimai mano toki poziuri inspiravo artimas kontaktas su vyru, kuris buvo nuteistas uz zmogzudyste, kuris atliko jam skirta bausme, bet iki siol sau nera atleides, uz tai kas ivyko. Zinoma jis ne Lavrinovicius, bet...

Tiek to.

Ka parasei pritariu 99%.
Bet Jei man iki sio sarsalo Didziuliai buvo kaip 0, tai dabar kvaila, nemastanti seimynele. Juk ju poelgiu vos ne puse sekanciuju si ivyki pasislykstejo. Jie juk irgi turi savo vaiku, galimai ne tik i Lavriniviciu vaikus pirstais rodo ir juokiasi( ka patys broliai uzvakar sake), bet ir ju atzalas.Be to nereiktu pamirsti kad ju vaikai irgi gali padaryti goki nusikaltima. Juk niekas nezino kaip bus, net pas doruolius ir teisiuosius ir isrinktuosius vaikai paslysta.
Del tos Lavrinoviciu isprievartautos merginos. Didziuliai juk nebuvo pas ja atsiklausti, pakalbeti. Jiems net nedasuto ka jie uzvire. Dabatlr atbegs kokia valanda su ruta ar kita pletku laida, vel kvies auka i studija, vel asaros. Ir ne todel kad pletku laidoms gaila auku, o viskas del reitingu.
Is savo pyses apie ta mergina. Pasikartosiu, pries 20 metu net nezinojau apie sia istorija. Bet kai is Sviesos apsviete, pradejau skaityt. Ir ka as pamaciau? Kazkokias nesamones - uz vieno 8stekejo, paeme pinigus, keite parodymus, is jos tuos pinigus ateme broliai ar kas ten. Zurnaliste jos klausia ar laukia is kalejimo vyro, ta atsakokad laukia abieju...
Atsiprasant kazkokia chuinia, neaisku kam tiket. Nu ok, tikiu kad isprievartavo, nes merginai biski ku ku, gal tidel ir byla tokia.Dabar velgi, kruva straipsniu, komentaru visokiu. Ji turi vaika, pavardes Lavrinovic neatsisakius, tas vaikas paskaites sarsala ir komentarus turetu soka gaut.
Stai todel dainoreliu seimyna ir patapo slyksti ir atgrasi. Gryni besmegeniai.
Pasisake Kerbedis, Stano, Jazu. Daugelis mato kaip susisiko Didziuliai.

Taip, as butent prisiminiau pas tave dirbanti zmogu.


--
Beje mylimuke dejai cia ata tokios simpatiskos pagyvenusios moters fb nuoroda. Rasei, kad ji labai gera veikla uzsiiminejo - nuteistiesiems padedavo integruotis i visuomene. Jinai padedavo zmones visiems, ar tik uz kokiu kojiniu vagyste kalejusiems?
Atsakyti
QUOTE(mjforever @ 2020 09 22, 22:12)
šiandien pirmą kartą pažiūrėjau rinkiminius debatus,  įspūdis -  help.gif  tease.gif  alc.gif

Neišsitenka savo pasišlyktėjime valstybine tvarka.
Jaučiasi blogiau kaip prie Stalino.
Apie vaikų teises net girdėti nenori-smūgiai yra Šeimos reikalas. Čia vienbalsiai.
Į klausimą, palaiko Lenkiją ar Briuselį dėl teismų nepriklausomumo, atsakymas- reikia palaikyti Lenkija, nes ten apsiperkame.
Radžvilas atvira neapykanta per dantis košdamas pro šalį atsakinėja, jis palaidojo Lietuvos demokratiją, nes čia mat teikiami klausimai. Tai ką čia kalbėt dar apie priesaiką ?!
Puteikiai ir vytininkė- pedagogė demonstruoja kažkokią kovą ar stiprybę kvailume ir ignoruoja daugybinius vedančiojo prašymus užsidėti apsauginius skydelius.

Tik žalieji orientavosi laike ir vietoje. Kiti-palata.
 

O šitą matėt? biggrin.gif https://www.youtube....LPMKMn0_7lLrbug
Geras Justino Žilinsko komentaras:
"Vyrai, turiu gerų žinių! Netyčiom pamačiau, kad Seimo posėdyje pritarta pateikimui, jog Nacionalinei šeimos tarybai turi vadovauti ponia Ramunė Jurkuvienė. Atsakinėdama į klausimus, ji pastebėjo, kad policijos iškvietimų skaičius dėl smurto artimoje aplinkoje padidėjęs dėl moterų piktnaudžiavimo kviečiant policiją (gal yra ir tikrų iškvietimų, bet niekas to nežino, svarbiausia, kad yra piktnaudžiavimų). Tad yra vilties, kad tokia išmintinga vadovė padarys tam galą - daugiau bobos nebesiskųs, kai pelnytai gauna į snukį ir nebepiktnaudžiaus. Nėra čia ko valstybei kištis į šeimos reikalus. Ir ypatingas ačiū p. Jurkuvienei už rūpestį dėl vyrų savižudybių - net neabejoju, kad jos nulemtos išnaglėjusių bobų smurtavimo prieš vyrus, o ne aibės kitų priežasčių.
Vyrai, Broliai, Gintarai, Egidijau, yra vilties! Reikia palaikyti tokią išmintingą politiką (priešakyje - svarstymas ir priėmimas), tik taip grąžinsim Lietuvai jos istorines vertybes!
Arba
Sarkazmas. Ašaros. Liūdesys.
Ačiū Karolina Musteikyte
, kad parodė."
https://www.facebook.com/z.justinas

QUOTE(cambala @ 2020 09 23, 06:43)
O siaip tai snekant apie morale, as tikrai nepamirsau kaip pries pora metu pastininke su sm kolega montevertiskai padziugavo del Skvernelio ligos.
Viena is ju kazka apie trasas rasinejo. Atsimenat, pastininke? Bet buvot sugedytos, issivartet. Tai as jau nezinau kieko poelgiai baisesni - ar dziugauti is tokiuvligu ar smezuoti reklamose.

Citata. Nes kai aš pacituosiu (o tas savo citatas aš turiu), teks sėst tokioj Jūsų jaunystėj ant suolelio, ant kurio mane vakar sodinot. Kol konkrečios citatos nebus, daugiau Jūsų kliedesius ta tema net nereaguosiu. Jūs net nesupratot, apie ką mes tada su Aimėja diskutavom.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo paštininkė: 23 rugsėjo 2020 - 11:47
QUOTE(mylimuke! @ 2020 09 23, 08:03)
Nu prašyčiau.... Stop it.

Eik atsakinek i tau 7zduota klausima kur moontes postackomentavau.
Atsakyti