Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip praleidome savo dieną šiandien?

šiandien pirmą kartą pažiūrėjau rinkiminius debatus, įspūdis - help.gif tease.gif alc.gif

Neišsitenka savo pasišlyktėjime valstybine tvarka.
Jaučiasi blogiau kaip prie Stalino.
Apie vaikų teises net girdėti nenori-smūgiai yra Šeimos reikalas. Čia vienbalsiai.
Į klausimą, palaiko Lenkiją ar Briuselį dėl teismų nepriklausomumo, atsakymas- reikia palaikyti Lenkija, nes ten apsiperkame.
Radžvilas atvira neapykanta per dantis košdamas pro šalį atsakinėja, jis palaidojo Lietuvos demokratiją, nes čia mat teikiami klausimai. Tai ką čia kalbėt dar apie priesaiką ?!
Puteikiai ir vytininkė- pedagogė demonstruoja kažkokią kovą ar stiprybę kvailume ir ignoruoja daugybinius vedančiojo prašymus užsidėti apsauginius skydelius.

Tik žalieji orientavosi laike ir vietoje. Kiti-palata.

vartotojo įkelta nuotrauka


Atsakyti
QUOTE(Moonte @ 2020 09 22, 21:36)
Cambala, as is esmes didumoje metausi, nes man visa mano gyvenimeli domino pustoniai. As puikiai galiu isijausti i Lavrinoviciu seimos problemas, kaip jauciasi ju vaikai, zmonos. Manau, galiu numanyti kaip jauciasi isniekinta moteris, kai nudreskeiamos jos zaizdos, kai tai tama zinoma jos vaikam... Man rodos as galiu suprasti ir Didziuliu pozicija, jei vertinisme Erikos patirti...

Man sioje situacijoje baisu, kad ivyko grandinine reakcija, kai atsiranda naujos aukos. Kai zmones mojuoja ta TIESA kaip vezdu, nukencia nekuo nekalti.

Todel ir klausiu kur tos ribos?

Tu metaisi nes pastinyke su mylimuke inkscia. Tu metaisi.
Lavrikai aiskiai pasake - pirstais mokyklije riodo i ju vaikus.
" moteris isniekinra". Dviveide tu.
Isniekinta moterjs natsisakytu isniekintoju pavardes
Su visa pagarba tau - esi sm nariu stumdoma.

Atsakyti
QUOTE(mjforever @ 2020 09 22, 23:12)

Tik žalieji orientavosi laike ir vietoje. Kiti-palata.
 


Jau pakuoji ciomodanus?
Nera kur... Demokratija, pataikavimas kvailiu bandai ir pasinaudojimas
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2020 09 23, 00:18)
Jau pakuoji ciomodanus?
Nera kur... Demokratija, pataikavimas kvailiu bandai ir pasinaudojimas


aš pakankamai didelė suprasti, kad visur taip biggrin.gif
Atsakyti
O siaip tai snekant apie morale, as tikrai nepamirsau kaip pries pora metu pastininke su sm kolega montevertiskai padziugavo del Skvernelio ligos.
Viena is ju kazka apie trasas rasinejo. Atsimenat, pastininke? Bet buvot sugedytos, issivartet. Tai as jau nezinau kieko poelgiai baisesni - ar dziugauti is tokiuvligu ar smezuoti reklamose.
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2020 09 22, 23:16)
pastinyke su mylimuke inkscia.

Nu prašyčiau.... Stop it.
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2020 09 22, 23:16)
Tu metaisi nes pastinyke su mylimuke inkscia. Tu metaisi.
Lavrikai aiskiai pasake - pirstais mokyklije riodo   i ju vaikus.
" moteris isniekinra". Dviveide tu.
Isniekinta moterjs natsisakytu isniekintoju pavardes
Su visa pagarba tau - esi sm nariu stumdoma.


Neketenu irodineti priesingai. TAvo valia galvoti ir vertinti apie mano rasymo intencijas ka nori. As ne tu cambala.

Mano rasliavoje is esmes viskas aisku. Esu pries Lavrinoviciu persekiojima, nes manau, kad bet koks zmogus, net zmogzudys, prievartautojas ir t.t. atlikes bausme, turi teise i RAMYBE, nes negalima del ju klaidu PRIEVARTAUTI JU SEIMAS, luostinti ju vaikus. Tai kas dabar vyksta, nesvarbu del kokiu ten "pateisinamu" intenciju yra smurtas.

Lygiai taip pat man gaila, gerai suprantu, tas moterys, kurios patyre smurta. Tik si karta, jau "Tiesu" ieskotojai, jas eilini karta nenorom prievartauja, primindami, valkiodami KONKRECIA SITUACIJA, NES TAI KONKRECIAI LIECIA ISNIEKINTA MOTERI. Visa tai, lygiai taip pat, kaip ir Lavrinoviciu seimas, itakoja ir moters seima, pries kuria jie smurtavo. Smurtautoju ir isniekintos moters seimos tampa sioje situacijoje aukomis. "

Mano galva, Didziuliai yra valdomi emociju, o ne proto. As pritariu, kad apie smurta pries moteri, reikia ir privalu kalbeti, bet ne tokia forma.

Sorry, mane niekas neitikins, kad del tevu klaidos siuo metu galima smurtauti pries Lavrinoviuciu, ar patyrusios smurta moters vaikus, neva dabar tegu tevai-smurtautojai, ar smurta patyrusi motina, rupinasi savo vaiku emociniu saugumu, gerove. Lai TIK jie nesa atsakomybe, uz linco teismo pasekmes.

Pacios skleidziamam negatyvui ant Didziulu, bandant abejoti ju morale, padorumu, as nepritariu. Sioje istorijoje tikrai ne tai yra esme.

Man svarbu, kad nebutu skaudinami zmones, kad nebutu traumu, NAUJU AUKU.
Man svarbu, kad ateiciai, atsizvelgiant i dabartine situacija, butu susisteminta, o svarbiausia isisamoninta, Lietuvos visuomenes elgesio norma su bausme atlikusiais zmonemis.

Kita vertus, didzioji Lietuvos zmoniu krykscionys, kodel uzmirstama "Teve musu..." Malda, kuria tikintysis sako kasdiena, bent jau taip turetu buti.

******************

Nezinau, galimai mano toki poziuri inspiravo artimas kontaktas su vyru, kuris buvo nuteistas uz zmogzudyste, kuris atliko jam skirta bausme, bet iki siol sau nera atleides, uz tai kas ivyko. Zinoma jis ne Lavrinovicius, bet...

Tiek to.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Moonte: 23 rugsėjo 2020 - 08:49
QUOTE(mjforever @ 2020 09 22, 23:28)
aš pakankamai didelė suprasti, kad visur taip  biggrin.gif


Vakar irgi uzmeciau aki...
Pasidare liudna.

Eilini karta pagalvojau, kad Lietuvai truksta profesionaliu politiku.
Atsakyti
žiūrėjau debatus, verkt norisi, net nebejuokinga/// Kažkoks totalus košmaras....
Atsakyti
ATsakymas i pries tai mano iterpta izvalga.

Bent jau as dziaugiuosi, kad musu visuomene polemikos pagalba bando isgryninti poziuri, elgesi, i smurta, zu smurta nuteistuosius ir t.t. ir t.t.

Nida Vasiliauskaitė. Ir ką jis parodė
Atsakyti
QUOTE(Moonte @ 2020 09 23, 09:43)
Vakar irgi uzmeciau aki...
Pasidare liudna.

Eilini karta pagalvojau, kad Lietuvai truksta profesionaliu politiku.


Pvz Trump - buss tvarka, Lietuvoje tikrai butu populiarus...

Jus zudo koncentravimasis i Lietuva ir Rusija. Jus nematot, kad zlunga musu vakaru civilizacija.

Gal visur taip, gal visada buvo panasiai, bet dabar yra esminiu skirtumu - neliko varancios jegos pozityvioms permainoms.

Virusas tapo eiliniu pavyzdziu, kaip vieni durniuoja, kiti naudojasi, treiti griauna. ketvirti kazkokias pasaulines aferas planuoja.

Musu civilizacijai reikia geros priezasties susinaikinti. Virusas, kurio mirtingumas juokingai mazas - jau vos ne tapo tokia priezastimi viska sugriaut. Nu reikia biski kazko kiek sipresnio ir viskas SUGRIUS.

Rusija - kol kas vakaru civilizacijs dalis, niekingai keista, bet dalis. Tai ten grius viskas kartu jusu neisgeelbes.

Kinieciai... Ten niekas negriuva...
Atsakyti
QUOTE(Montekrista.back @ 2020 09 23, 10:44)
žiūrėjau debatus, verkt norisi, net nebejuokinga/// Kažkoks totalus košmaras....


mes tai kvatojom biggrin.gif visas marginalų elitas su klasikinėmis tradicijomis biggrin.gif pikti ir nepakantūs netgi higienos normoms, saugančioms juos nuo susirgimų.
Atsakyti