Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip praleidome savo dieną šiandien?

QUOTE(IDOMUCIA @ 2020 09 22, 16:47)
O kodel pati nedingsti?

Nesamones visos rashinejat. Tai apie kara tai dar apie ka.
Negyvenot jus Azijoje matyt ir nezinot kas yra Azija... Tai ir Maskva pasirodytu Paryzius

Net neabejoju, kad Maskva graži. Centras. Na bet nuvažiuok toliau. Na bet ir Paryžius pilnas šiukšlių.
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2020 09 22, 16:52)
Kada dingsi?


O kada tu dingsi? Priesingai nei Ubuntiene, tave tai atsirastu tikru priezasciu uzbaninti. Sakysim siulymai dingti tiems kas tau nepatinka.

Jums palikta viena teletabiu tema, ten ir veiskites
Papildyta:
QUOTE(mylimuke! @ 2020 09 22, 16:54)
Net neabejoju, kad Maskva graži. Centras. Na bet nuvažiuok toliau. Na bet ir Paryžius pilnas šiukšlių.


Ruija aisku arciau Azijos, bet ten vis del to Europa pagal mentaliteta. Sovietu santvarka zmones islavino, bent jau techninis issilavinimas tai rusu neblogas. Kol vakarieciai lebavo diskotekose rusai domejosi technika
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2020 09 22, 16:57)
O kada tu dingsi? Priesingai nei Ubuntiene, tave tai atsirastu tikru priezasciu uzbaninti. Sakysim siulymai dingti tiems kas tau nepatinka.

Jums palikta viena teletabiu tema, ten ir veiskites

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2020 09 22, 15:41)
Aš tavęs klausiau apie Rusiją ir Baltarusiją, kam kiši š. Korėją dabar?
Aš klausiau apie vakarietiškas vertybes RU ir BY, kokios jos? Nesugebi atsakyti.
Gal tai prieš taikius protestantus žiaurūs išpuoliai?
O gal navičiok Skripaliui ir Navalnui?
O gal sufalsifikuoti rinkimai n-tąjį kartą?
Taip, tu ne mokytojE, nes mokytoja savo profesiją tikrai moka parašyt teisingai....  hihihi.gif


Galimai todel, kad RU ir BY yra arciau S. Korejos?
Galimai kad lyginant su S. Koreja sitaucija RU ir BY atrodo geresne, o aslys patrauklesnes?
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2020 09 22, 15:54)
Net neabejoju, kad Maskva graži. Centras. Na bet nuvažiuok toliau. Na bet ir Paryžius pilnas šiukšlių.

Va Piteris tai grazus.
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2020 09 22, 16:52)
Kada dingsi?

kaip suprantu neberandi ka daugiau psakyti, kai jau akivaizdu,kad nusisnekejai biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(mylimuke! @ 2020 09 22, 16:54)
Net neabejoju, kad Maskva graži. Centras. Na bet nuvažiuok toliau. Na bet ir Paryžius pilnas šiukšlių.

Miestu grozis niekaip nesusija su vakarietiska kultura. jeitau tu biski tikria svieskis, o tai ir gyvenime tokias nesamone skai uzvempsi, zmones nezinos ir kaip bendrauti su tavim paskui...
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2020 09 22, 17:39)
kaip suprantu neberandi ka daugiau psakyti, kai jau akivaizdu,kad nusisnekejai  biggrin.gif
Papildyta:

Miestu grozis niekaip nesusija su vakarietiska kultura. jeitau tu biski tikria svieskis, o tai ir gyvenime tokias nesamone skai uzvempsi, zmones nezinos ir kaip bendrauti su tavim paskui...

Užvempsi užvempsi.

Kur aš įvardinau sąsajas tarp miestų grožio ir vakarietiškos kultūros? blink.gif
Va čia grynas pavyzdys, kaip tu sugebi prikurt tokių kliedesių, tada įkišt juos į svetimas lūpas ir baisėtis nusišnekėjimu (savo pačios). doh.gif

Tikrai, daugiau ta tema neturiu ką pasakyti, nes tu nesugebėjai paaiškinti, kur matai RU ir BY vakarietišką kultūrą. Vietoj protingų komentarų kibai į oponentų protinius gebėjimus
Bet tai daugiau negu aiškus atsakymas į mano klausimą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2020 09 22, 12:06)
Laba diena, pastinyke. O mane turetu dominti Jusu nuomone apie mane? blink.gif
Man idomu ka cambala parase apie moteris, patyrusias smurta Lietuvoje? Konkreciai dabar prasom parasyti ar pacituoti?

Norėjau rašyt, tingiu, pati susiraskit, bet, va, po nosim ir vėl tėkštelėjot, tai tekit tą citatą. O kitas apie "paukštytę", su kuria Jūsų draugas susidūrė, arba Jūsų minėtą ale dizainerio, sudaužiusio savo žmoną, nuomonę šioje diskusijoje, pati susiraskit. Dar jei atsiminsim, ką rašėt, kai kilo "Me too" skandalas (jau tada gi kirtomės dėl požiūrio į seksualiai nukentėjusias moteris) tai kaip ir aišku, kieno Jūsų pusėj.

QUOTE(cambala @ 2020 09 22, 13:11)
Na kazkokia istorija gi reikejo sukurpti, sitoki sarsala uzvirus.
Netikiu as ja.



QUOTE(cambala @ 2020 09 22, 12:06)
Ziuriu pastininkei 0rogresuoja senatve.
Ne, nieko pries senus zmones, visi susensim ir numirsim, bet toks jausmas kad sedi ant suoliuko, pati susigalvoja kazka, pati sau patvirtina🤣.

Va, čia Jūs, kaip ir Jūsų sielos sesuo Montevertė, esat visiškai teisios: aš kvaiša, man kūkū ir (oi!) senatvė mano progresuoja biggrin.gif Iš judviejų tai priimu kaip didžiulį komplimentą savo adresu - būtų blogiau, jei judvi pasakytumėt, kad aš protinga, tada rimtai pagalvočiau, kad kažkas su manim negerai biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

QUOTE(mylimuke! @ 2020 09 22, 13:49)
Šaunuolė Erika, kad kalba, viešumas ir kuo daugiau jo turi būti. Kad visos aukos jaustųsi ne tokios vienišos ir drąsesnės kalbėti ir išaiškinti visus tuos monstrus. Kad monstrai nebemanytų, jog liks paslapty ir laisvėj.

Va, būtent. Apie tai kalbėti nėra lengva. Tuoj, va, prisistatys Cambala ir paaiškins, kad istorija "sukurpta", kad kokiai "paukštytei" tik pinigų reikėjo ir kad iš viso - visa tai tik viešieji ryšiai bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo paštininkė: 22 rugsėjo 2020 - 17:47
QUOTE(paštininkė @ 2020 09 22, 17:45)
Norėjau rašyt, tingiu, pati susiraskit, bet, va, po nosim ir vėl tėkštelėjot, tai tekit tą citatą. O kitas apie "paukštytę", su kuria Jūsų draugas susidūrė, arba Jūsų minėtą ale dizainerio, sudaužiusio savo žmoną, nuomonę šioje diskusijoje, pati susiraskit. Dar jei atsiminsim, ką rašėt, kai kilo "Me too" skandalas (jau tada gi kirtomės dėl požiūrio į seksualiai nukentėjusias moteris) tai kaip ir aišku, kieno Jūsų pusėj. 
Va, čia Jūs, kaip ir Jūsų sielos sesuo Montevertė, esat visiškai teisios: aš kvaiša, man kūkū ir (oi!) senatvė mano progresuoja biggrin.gif Iš judviejų tai priimu kaip didžiulį komplimentą savo adresu - būtų blogiau, jei judvi pasakytumėt, kad aš protinga, tada rimtai pagalvočiau, kad kažkas su manim negerai biggrin.gif biggrin.gif  biggrin.gif
Va, būtent. Apie tai kalbėti nėra lengva. Tuoj, va, prisistatys Cambala ir paaiškins, kad istorija "sukurpta", kad kokiai "paukštytei" tik pinigų reikėjo ir kad iš viso - visa tai tik viešieji ryšiai bigsmile.gif

Buent as labai gerai zinau ja rasau, nes niekada nesimetau kaip kai kurios.
Tai teigiat kad visos merginos/ moterys buvo isprievartautos ir nebuvo ne vieno atvejo, kad butu buve taip kaip rasiau apie vyro draugo sumeles pakratyma?
Koki dizaineri? Ai ta, kur Lago komentas adekvatus buvo? Ten jo, buvo ir Pogrebnojaus komentaras. Siaip as nerlturiu tiek laiko, kad sekti visas Lietuvos zvaigzdutes ir skilusius meteoritus, tikrai nezinau kas ten ka primuse, kuria zmona, kas ten buvo. Bet va is sm suzinojau kad zmona sumuse. Blogai. Bet tai jau jis nurasytas irgi? Nebeturi teises prasizioti?
Me too. Aisku, ir dabar man9 nuomone nepasikeite - eini pas dieda i namus, laki alkoholi ir po 20 metu prisimeni kad tave nuskriaude. O kaip buvo su Monika Levinski ir Klintonu? Juk pati savo knygoje rase, kad isimylejo savo bosa - prezidenta. Seksas abipusiu sutikimu kai naudinga. Kai jau ne - keiti nuomone.
Monteverte. Ne Jusu reikalas musu pasipesiojimai. Ji jus skaito visiska kuku, as skaitau Jus truputi protinga. Bet va kazkas atsitiko, kad baubiate kaip bulius pamates raudona skudura. Toks jausmas kad loginis mastymas isejo pasivaikscioti ir kol kas negrizo.
Nes jei nesugebate suvokti kad as is sio sarsalo matau tik Didziuliu nora pasipiarinti ir taip neva gynu prievartautojus, tai Jus - Putkos ir Batkos gerbeja nr 1. biggrin.gif

Kodel tureciau tiketi Jenings nuosirdumu, jei juos kazkodel du kartus erzina b7tent broliukai? Na ner kitu prievartautoju. Va jurbarkietis susparde mergaite, o tie tyli
Kaip suprast? Didziuliams reikia sloves. Karantinas, koncertu ner, pinigu ner, pamate brolius, pavydas kad siti nedoreliai reklamomis pinigus dar uzdirba. Nu svolociai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cambala: 22 rugsėjo 2020 - 18:08
Cambala
Tai tu gal ir kitai moteriai nepadėtum nelaimėj, jei matytum, kad puola gatvėj ar net kokiam vakarėly priekabiauja? Sakytum, pati kalta?
Atrodo, kad laikai visas moteris klastingom gyvatėm unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2020 09 22, 18:06)
Buent as labai gerai zinau ja rasau, nes niekada nesimetau kaip kai kurios.
Tai teigiat kad visos merginos/ moterys buvo isprievartautos ir nebuvo ne vieno atvejo, kad butu buve taip kaip rasiau apie vyro draugo sumeles pakratyma?
Koki dizaineri? Ai ta, kur Lago komentas adekvatus buvo? Ten jo, buvo ir Pogrebnojaus komentaras. Siaip as nerlturiu tiek laiko, kad sekti visas Lietuvos zvaigzdutes ir skilusius meteoritus, tikrai nezinau kas ten ka primuse, kuria zmona, kas ten buvo. Bet va is sm suzinojau kad zmona sumuse. Blogai. Bet tai jau jis nurasytas irgi? Nebeturi teises prasizioti?
Me too. Aisku, ir dabar man9 nuomone nepasikeite - eini pas dieda i namus, laki alkoholi ir po 20 metu prisimeni kad tave nuskriaude. O kaip buvo su Monika Levinski ir Klintonu? Juk pati savo knygoje rase, kad isimylejo savo bosa - prezidenta. Seksas abipusiu sutikimu kai naudinga. Kai jau ne - keiti nuomone.
Monteverte. Ne Jusu reikalas musu pasipesiojimai. Ji jus skaito visiska kuku, as skaitau Jus truputi protinga. Bet va kazkas atsitiko, kad baubiate kaip bulius pamates raudona skudura. Toks jausmas kad loginis mastymas isejo pasivaikscioti ir kol kas negrizo.
Nes jei nesugebate suvokti kad as is sio sarsalo matau tik Didziuliu nora pasipiarinti ir taip neva gynu prievartautojus, tai Jus - Putkos ir Batkos gerbeja nr 1. biggrin.gif

Kodel tureciau tiketi Jenings nuosirdumu, jei juos kazkodel du kartus erzina b7tent broliukai? Na ner kitu prievartautoju. Va jurbarkietis susparde mergaite, o tie tyli
Kaip suprast? Didziuliams reikia sloves. Karantinas, koncertu ner, pinigu ner, pamate brolius, pavydas kad siti nedoreliai reklamomis pinigus dar uzdirba. Nu svolociai.

Na, va, matot, kaip išsamiai viską patvirtinot ir Jūs pati 4u.gif

Tik kaip tada šį savo teiginį pagrįsit, jaunuole biggrin.gif
QUOTE(cambala @ 2020 09 22, 18:06)
bet toks jausmas kad sedi ant suoliuko, pati susigalvoja kazka, pati sau patvirtina🤣.


Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2020 09 22, 18:27)
Cambala
Tai tu gal ir kitai moteriai nepadėtum nelaimėj, jei matytum, kad puola gatvėj ar net kokiam vakarėly priekabiauja? Sakytum, pati kalta?
Atrodo, kad laikai visas moteris klastingom gyvatėm unsure.gif

Logika ir pas tave isejo pasivaikscioti.
Kuri cia anot manes kalta? Ta kur ejo pas dieda i namus, lake aljoholi ir po 20 metu prisimine? As ne Didziuliai kad ka teisciau is lenpis. Nzn kaip ten pas ta Barta buvo, bet apjuodinti zmogu po 20 metu nera normalu.
Papildyta:
QUOTE(paštininkė @ 2020 09 22, 18:31)
Na, va, matot, kaip išsamiai viską patvirtinot ir Jūs pati 4u.gif

Tik kaip tada šį savo teiginį pagrįsit, jaunuole biggrin.gif

Todel kad jus pati susigalvojot jog esu prievartautoju puseje, nors aiskiai rasau tai, kad Didziuliams yra tik noras pasipiarinti kazkueno saskaita, o realiai jiems tos aukos nerupi.
Kas dar?
Beje, neatsaket i mano klausima ar tikrai nezinote, jog b7vo tokiu atveju, kai is turtingu tevu suneliu merginos issireikalaudavo pinigu?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cambala: 22 rugsėjo 2020 - 18:38