Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip praleidome savo dieną šiandien?

QUOTE(paštininkė @ 2020 09 18, 22:18)
Trumpai:

Cambala, mano akyse esat žemiau grindajuostės, po visko, ką čia parašėt pastarosiomis dienomis. Nusiritot iki Montevertės lygio, kur Jums ir vieta - riekitės abi, daugiau nereaguosiu.
Baisu skaityti tai, ką Cambala rašo apie moteris, patyrusias smurtą Lietuvoje,

Laba diena, pastinyke. O mane turetu dominti Jusu nuomone apie mane? blink.gif
Man idomu ka cambala parase apie moteris, patyrusias smurta Lietuvoje? Konkreciai dabar prasom parasyti ar pacituoti?
Ar cia vadinasi jei neploju katuciu su visa ta Didziuliams mekenancia aviu banda, pagal Jus reiskia mano " rasliava apie moteris, patyrusias smurtą Lietuvoje"?
Atsitokekit, Didziuliai piarinasi, realiai neidomios joms prievartos aukos, nes nieko jie del tu auku nepadare - labdaris fondo neikure, moteru kriziu centro neremia, koncertu nemokamu prievartos aukoms paremti neorganizuoja. Vienas ka daro, tai tik tusciai palojo. Praeis menesis, tas sarsalas uzsimirs, o Didziuliai nesiims jokiu k8tu veiksmu, kad parodyti jog jiems tikrai rupikazkas.
Beje, o kaip tas faktas, kad Jenings koncertavo islydetuvese i kazkoki Europos cempionata tos komandos kurioje buvo Lavrinoviciai? Ar pinigai, gauti uz dainavima neatrode jai tada purvini? Stai tokie dalykai neabejotinai parodo kas tokie Didziuliai.
Papildyta:
[quote=IDOMUCIA,2020 09 19, 08:52]
[quote=paštininkė,2020 09 18, 23:18]
bet - va, Baltarusijoj vakar moterų forume kalbėjo Lutukės, Idomucia, Montevertės ginamas Lukašenko:

Gal surask kokia info kur as ji giniau, nes neprisimenu, kad man to kolchozniko likimas rupetu. Jis jau niekamm nerupi, net Putinui terupi tiek tiek, kad dabar negali jo nuimti, nes rusai pagalvos, kad demonstracijomis galma ko pasiekti. Bet tarakonui jau dienos suskaiciuotos.

Nustojai mastyti
[/quote]
Ziuriu pastininkei 0rogresuoja senatve.
Ne, nieko pries senus zmones, visi susensim ir numirsim, bet toks jausmas kad sedi ant suoliuko, pati susigalvoja kazka, pati sau patvirtina🤣.
Papildyta:
QUOTE(mjforever @ 2020 09 19, 08:56)
Tau reiktų fondo, o man pakanka ir to, kad jie pasakė ir už mane garsiai, kad ne kokiu pavyzdžiu "Telia" siūlo sekti. Aš neturiu smurto patirčių, bet visada, kai tik ant scenos ar reklamoje pamatau brolius, prisimenu, už ką jie yra teisti. Maladec, nes drąsu yra paprieštarauti "dievų" garbintojams. Maladec, nes turi tvirtus principus ir jų "linksmuolių" populiarinimas nenulaužė.

O Didziuliai pamaste kas is to isplaukia? Akivaizdu kad ne. Jie buvo nuvyke pas ta broliu prievartauta mergina, klause jos ar ji vel nori buti tampona, linciuojama , gerai ar blogai aptarinejama komentaruose po sio sarsalo straipsniais?
Jei buvusiu nusikalteliu fizionomijos nervuoja ar neduoda ramiai gyvent net ne ju aukoms, tada reikia istatymus keist. Juk nusikalte asmenys negali buti apdovanojami valstybiniais apdovanojimais. Tai tada reikia priimt istatyma, kad buve nusikalteliai neturi isvis rodytis ne tik reklamose, bet dalyvauti visuomeniniame gyvenime. Nes nu kazkas, paziurejes i ju foto, ar pamates per televizoriu labai blogai jausis.
Atsakyti
apie Didžiulę https://www.15min.lt...mi-1050-1379594
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2020 09 22, 13:04)

Na kazkokia istorija gi reikejo sukurpti, sitoki sarsala uzvirus.
Netikiu as ja.
Papildyta:
Stai istorija
https://m.delfi.lt/k...php?id=85296869
K9del Didziuliai nesiplese po ja? Kur dingo Nauseda, kuris pries rinkimus piarinosi, mergaite i ligonine lankyt vaziavo?
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2020 09 22, 14:11)
Na kazkokia istorija gi reikejo sukurpti, sitoki sarsala uzvirus.
Netikiu as ja.
Papildyta:
Stai istorija
https://m.delfi.lt/k...php?id=85296869
K9del Didziuliai nesiplese po ja? Kur dingo Nauseda, kuris pries rinkimus piarinosi, mergaite i ligonine lankyt vaziavo?

o tu įgali pakeisti kažkieno teismo nuosprendį? kelis teisėjus nuvertei? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2020 09 22, 13:13)
o tu įgali pakeisti kažkieno teismo nuosprendį? kelis teisėjus nuvertei? biggrin.gif

Faktas tas, kad Nauseda pries rinkimus piarinosi. Toks gerietis, taip rupinosi, i ligonine vaziavo. Ko dabar tyli?
Yra ir Strasburo teismas, jei jau taip.
Bet saukia noredami pasipuarint kitu saskaita. Tas slykstu.
Atsakyti
Šaunuolė Erika, kad kalba, viešumas ir kuo daugiau jo turi būti. Kad visos aukos jaustųsi ne tokios vienišos ir drąsesnės kalbėti ir išaiškinti visus tuos monstrus. Kad monstrai nebemanytų, jog liks paslapty ir laisvėj.

O Jurbarko mergaitei, kiek žinau, Daina Bosas pagelbėjo.
Bet kažkodėl galvojama, kad gyvenimas vyksta tik geltonuosiuose puslapiuose, o kas į juos nepatenka, tas net neegzistuoja?
Medios yra tam, kad žmones informuoti, o geri darbai gali būti daromi ir tyliai. Išmokit atskirti.
Atsakyti
Dar viena nuomone. I kuria mano galva, irgi verta isiklausyti.
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2020 09 22, 13:49)
Šaunuolė Erika, kad kalba, viešumas ir kuo daugiau jo turi būti.

Vienas labai paprastas klausimas - kodel ji dainavo islydint komanda su dviem prievartautojais i Europos cempionata?
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2020 09 22, 14:49)
Šaunuolė Erika, kad kalba, viešumas ir kuo daugiau jo turi būti. Kad visos aukos jaustųsi ne tokios vienišos ir drąsesnės kalbėti ir išaiškinti visus tuos monstrus. Kad monstrai nebemanytų, jog liks paslapty ir laisvėj.

O Jurbarko mergaitei, kiek žinau, Daina Bosas pagelbėjo.
Bet kažkodėl galvojama, kad gyvenimas vyksta tik geltonuosiuose puslapiuose, o kas į juos nepatenka, tas net neegzistuoja?
Medios yra tam, kad žmones informuoti, o geri darbai gali būti daromi ir tyliai. Išmokit atskirti.



Gerais norais, pragaro keliai gristi.
Lavaste teisi, niekas negalvoja kaip siuo metu jauciasi isniekinta, ir dabar antra karta niekinama moteris. Svarbiausia, tai si karta daro ne Lavrinoviciai.
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2020 09 22, 08:23)
Ane, o kas ta vakarų kultūra, kad  sakaisi net Rusijoj ir Baltarusijoj yra jos?  bigsmile.gif labai įdomu.

O kodėl tu taip nekenti lietuvių ir nuolat žemini juos ir jų šalį? (reik manyt, kad ne savo).

Aš ne visų rusų nekenčiu, net ne nekenčiu, o tiesiog nemėgstu, tik putkos ir jo garbintojų  mirksiukas.gif  bet aišku, geografiskai ne tik Rusijoj jų yra, va ir Airijoj biškį yra, kaip matom.

Tu rimtai tokiu elementariu dalyku nezinai? blink.gif Na sveiskis tada, kad ir cia glaustai rasi:
Dabar vienintelė Šiaurės Korėja atmeta vakarietiškas vertybes, į jas gan konservatyviai žiūrima ir Artimuosiuose Rytuose (Irane, Afganistane, Pakistane, Saudo Arabijoje).
https://lt.wikipedia.../Vesternizacija

Nustok haliucinacinius grybukus valgyti.

Na ir ko tada juos vadini ruskiais, ruskynu ir pan. ? Kodel keiki kitos salies valdova? kodel konkreciai jo taip nemegsti, kad keiki? Ar taip delfiai ismoke? nes kaip suprantu apart Lietuvos ziniasklaidos, tu kitos neskaitai?

Retorianii klausimai, jei tu nei nezinai, kas yra vakaru kultura , tai neverta su tavim jokiu pokalbiu politikos klausimasi testi, kaip mazas vaikas esi tais klausimais. O as ne mokytoje, kad tave mokyciau nuolat.
Atsakyti
QUOTE(Moonte @ 2020 09 22, 13:59)
Dar viena nuomone. I kuria mano galva, irgi verta isiklausyti.

Prie to pacio
https://m.delfi.lt/p...php?id=85285645
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2020 09 22, 15:00)
Vienas labai paprastas klausimas - kodel ji dainavo islydint komanda su dviem prievartautojais i Europos cempionata?

straipsnyje yra atsakymas. Jei nesi tūpa, tai suprasi jos nuomonę ir žinutę ir kas turi būti atsakingas
Atsakyti